Tekil Mesaj gösterimi
DurumOffline
admin
No Avatar
Uyarı:
Profil detaylarını görmek için üye girişi yapmalısınız

Üyeliğiniz bulunmuyorsa Kayıt ol linkine tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Uzak doğu da masaj ve tecavüz

Post #1

Uzak doğu da masaj ve tecavüz50 yaşında,evli, emekli bir bayanım.Çocuklarım ile ayni şehirdeyiz ama Yanlız yaşamaktayım.Çok yakın bir bayan arkadaşımın aklına daha doğrusu dolduruşuna uydum ve bir seyahat acentesinin uzak doğu turuna katıldım.Çok uzun bir uçak yolculuğundan sonra,önce singapur,sonra malezya daki gezilecek yerleri rehber eşliğinde gezdikten sonra,son durak Tayland'a geldik ve otele yerleştik.ertesi sabah,gezilecek yerlerin ilk turuna katıldık.öğleden sonra,dolaşırken bir tapınak'ta tayland masajı yapıldığını gördük ve çok çılgın olan arkadaşımın ısrarıyla,istemememe rağmen, yaptırmaya karar verdik,rehber den istediği yerde daha sonra buluşmak için izin aldık ve içeri girdik.Çok gizemli bir yerdi.Bizi budist rahipler gibi giyinmiş bir erkek ve bayan güleryüzle karşıladılar ama lisanlarından anlamadığımız için tarzanca el kol hareketleri ile bize önce soyunmamızı ve duş yapmamazı istediler ve peştemal gibi uzun havlular verdiler.Bayanın yardmıyla,duşumuzu yaptıktan sonra, bize büyük bir bardakta çok tatlı bir içecek verdiler,içtik.Jakuzi de bir müddet oturduk ama bu arada, arkadaşım da ayni düşüncelere sahipti, içim yanmaya,bir hoş olmaya ve aşırı sevişmek arzusu vücudumu kaplıyordu.Bizleri ayrı ayrı odalara aldılar ve sanki kağıttan yapılmış g-string kilot ve sütyen verdiler,giydim ve masaj yatağına uzandım.Beklerken,İçeri kabak kafalı, sırım gibi,üstü çıplak,altında peştemal ama atletik yapılı,yakışıklı çekik gözlü bir genç girdi,Şaşırmıştım çünkü ben bayan masöz bekliyordum.tedirgin olmuştum.Usul böyle diye düşündüm, Eğilerek selam verdikten sonra başımdan masaja başladı,Elleri ile alnıma,yüzüme harika masaj yapıyordu,çok hoşuma gidiyordu,yavaş yavaş başımdan aşağıya inmeye başladı,üstümdeki havluyu aldı.Bir sıvı elinde üzerime döküyordu.Gayri ihtiyari ellerim ile memelerimi ve kilodun üzerine kapatıyordum,bir şeyler söyleyerek ellerimi nazikçe çekti,garip bir şekilde karşı koyamıyordum.elleri ile vücudumun her tarafını elliyordu. sütyenimi çıkarırken itiraz etmedim.,memelerimi adeta yoğuruyor,uçlarını nazikçe elliyordu.Kendimden geçmeye başlamıştım,Uzun senelerden sonra bir erkek beni okşuyor,yoğuruyor,tahrik olmaya başlamıştım,inliyordum.İçimdeki kadınlık duygularımı harekete geçirmişti.Uzun bir süre memelerimle oynadı, sırtımı çevirdi,okşadı, yoğurdu,harika duygular içindeydim, tekrar çevirdi.Doğrudan aşağılara indi,Önce Bacaklarımı uzun süre, iyice okşadı,elledi,ayak parmaklarıma da ovdu, sonra yukarıya çıktı ve Kilodumun üzerinden ve yanlarından ovmaya,yoğurmaya başladı,parmakları vajinamın üzerinde geziniyordu, kendimi kaybedecek gibiydim.Harika duygular içinde kıvama geldiğimi hisettim.Bir an önce sikilmek ister gibiydim.Bunda o içtiğimiz sıvının da etkisi vardı.Kilodumu çıkarırken yardımcı oldum.vajinamı okşuyor,en hassas yeri olan g noktasını elliyordu,bir parmağını da içine sokup çıkarmaya başlamıştı,inlemelerim artıyordu. elim de onun kolu üzerinde,sıkıyordum.biraz yanaştı, elim nasıl oldu anlamadım, birden peştemalın üzerinde dimdik olan sikine gitti.peştemalını indirdi,muhteşem dev siki ortaya çıktı,üzerime çıktı, 69 yapar gibi,sikini ağzıma verdi o da benim amcığımı elliyor,emiyor ve içini yalıyordu,bende sikini sokup çıkarıyor,taşaklarını okşuyordum, artık olmuştum,dayanamıyordum,ellerim ile dürterek içime girmesini istedim,doğruldu,bacaklarımı araladı,önce dev yarağını sürtmeye başladı,ben kendimi kaybetmiş,girmesi için yalvarıyordum,nihayet yavaş yavaş içime girdi,harika bir şeydi,bacaklarımı beline doladım,çıkmasını istemiyordum, içimde gidip geliyordu,ben daha fazla dayanamayıp, çığlıklarla boşaldım.Çok yorulmuştım.masözün yarağı hala amcığımın içinde dimdik duruyordu, ilaçlı olması lazım diye düşündüm, çünkü,hem ağzımda onu emmiş,yalamıştım hemde amcığın içinde bu kadar süre beklemesi,pek raslanan bir şey değildi,öyle biliyorum.boşalması lazımdı,neyse,biraz sonra, içimden yavaşça çıktı ve patlayarak menilerini yüzüme fışkırtmaya başladı,Çok hoşuma girmişti. dudaklarımdan bol bol öptü,yanıma gelmesini ve sarılmasını işaret ettim,uzandı,sarmaş dolaş olduk uzun uzun öpüştük,sanki doyamıyordum.Doğruldu, sırtımı çevirdi,domalma pozisyonuna getirdi,karşı koymuyordum,kendimi ona bırakmıştım.Göt deliğime bir sıvı sürdü ve parmağı ile sokup çıkarmaya başladı,canım yanıyordu ama çok duyduğum fakat eşimle hiç yapmadığım anal sikişmeyi de merakla bekliyordum. yavaşça,genişlettiği deliğime girdi,çok acımıştı ve yanıyordum, gidip geldikçe hoşlanmaya başladım ve götümün içinde fazla kalmadı,çıktı.deliği güzelce ovaladı ve sildi,amcığımı da sildi temizledi. dudaklarından tekrar tekrar öptüm.ayrıldı. biraz istirahat ettikten sonra bayanın gelmesi ile duş aldım ve giyinip odada beni bekleyen arkadaşımın yanına geldim,anlattıklarına göre o da ayni şeyleri yaşamış, oral anal ve kendini siktirmiş. Yolda sikişmelerimizi birbirimize gülerek anlattık ve o akşam odamızda birbirimize sarılarak sanki o anları yaşar gibi uyumuşuz ve burada ne zaman buluşsak hep anlatırız, tekrar gidip,orada,o ortamda sikilmek çok isterim.
14 Şubat 2022, at 10:08
Alıntı