PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Annemle tatildeyken 5

volkan
05 Ocak 2023, 22:22
ben volkan 42 yasindayim 22 yildir evliyim esimin güzelligi deyilde vücudunun cok dikkatimi cekmesi ve beni fena halde cekmesi evlenmeme sebep oldu ve biri kiz 21 yasinda biri erkek19 yasinda iki cocugum var.
176 boyundayim ve 75 kilodayim yakisiklimiyim bilemiyorum bunu bana dikkatle bakan kadinlar bilir sanirim ama ben kendimi gayet normal bulyorum.

su anda zamanim var ve yasamis oldugum hikayemin bir bölümünü daha yazyorum.

nazli ablasi gülseren ve annemle cok iyi vakit geciryorduk artik nisanlimdi ablasi gülseren göz yumyordu be ikimizi yalniz dolasmaya razi olyordu.
nazliyla cok iyi vakit geciryorum bir birimize cok isindik ve samimiyetimiz ilerlemisti nerdeyse her konudan konusabilyorduk.
günes batmak üzereydi ve sahilden yazliga gittik annem yemek derdine düsmüstü kizlar yardimci olyordu.
anne neden disarda yemiyoruz?
cünkü burdaki esyalarin bitmesi gerekyor dedi biz giderken dolabi bosaltmaliyiz dedi.
tamam anne nasil istersen.
yalnizken yanina gidip neden biz bir hafta daha fazla kalmiyoruz?
cünkü baban yalniz kalyor ve bana ihtiyaci var dedi.
macem bu kadar yalniz kaldi bir hafta daha kalir bence istersen ara sor anne.
nazliyla daha cok vakit gecirek istiyorum daha iyi tanimak ve gelecegi konusmak iste bu yüzden babami ara ve izin verirse bir hafta erteleyelim gidisimizi.
peki dedi volkan.
annem babami aradi ve izni kopardi bende nazlida sevinmistik ve bunu kutlayabiliriz diye düsündüm.
annemin yanaklarina bir öpücük kondurdum saga sola baktim kimse yok kalcasini avucladim istersen gece birlikte olalim ne dersin?
bana bakti ve gülümseyerek ya nazli veya gülseren görürse ne olur bilyormussun?
bilyorum anne bende gec vakitte gelirim sana.
aksam olmustu ve yemege oturduk annem herzamanki gibi sarap icyordu kizlara sorduk hayir dediler bende bira icyordum.
yemekten sonra isterseniz cikip dolasalim.
nazli olur dedi gülseren ben yorgunum deniz beni fena yordu yürüyemem dedi annemde madem gülseren burda kalyor bende kalirim siz gidin isterseniz ama gec kalmayin nazli giyinene kadar annem üstünü deyistirip balkona geldi.
annemin kiyafetlerini gören gülseren saskinlikla bakyordu kissa etek ve hafif bulüz giymisti otururken tangasina kadar görünyordu.
gülseren istersen sende üstünü deyistir dedi annem.
hayir böyle iyiyim dedi. nazli cikti odadan ve annem gec kalmayin dedi.
tamam anne merak etmeyin.
nazliyla ciktik sahilde dolasyordum aksam vakti civil civildi nazlinin elini tuttum ve yürümeye basladik daha sonra elimi omuzuna attim ve kendime cekerek dolasyorduk issiz bir yere gittik kayaliklarin arkasina ve nazliyi sardim öpmek istedim ama basini yana cevirdi.
neden diye sordum oda bana daha biz yeni tanisyoruz dedi.
dogru dedim ama nisanliyiz ve bu gayet normal dedim.
aslinda kendiside istiyordu ama agirdan alyor ama ben agzina yapismayi basardim ve dilimi agzina soktum acemi oldugu belliydi.ama benimle bir kac defa öpüsürse ustalasir.
öperken ellerimi kalcasina koydum ve avucladim harikaydi tas gibi kalcasi vardi tepki göstermedi bende devam ettim oksuyor mincikliyordum yarim saat kadar sonra hadi gidelim dedi yoksa ablam bizi merak eder ve sinirlenir dedi.
tamam deyip yazliga geri döndük.
vardigimizda annemle gülseren oturmus sarap icyorlardi birde baska bir sey olmustu gülserende annem gibi kissa etek giymisti sasirdim.
bacaklari harikaydi zatenki sahilde bikiniyle görmüstüm ama bu sefer farkliydi daha seksi olmustu.
nazli saskindi abla sen sarapmi icyrsun ve kissa etek giymissin dedi.
evet ne olmus?
hic birsey icmediyini sanyordum ve böylesine kissa bir etek hayatimda giydigini görmemistim dedi?
herseyin bir ilki var istersen dene dedi ve sende üstünü deyistir rahatlarsin dedi nazliya.
tamam dedi ama ben etek getirmemisim ve ayrica böylesine kissa etegim yok.
bedeninle kayin annenle ayni sanirim egerki bana uyuyorsa sanada uyar dedi gülseren.
annemde hadi gel sen sec ne giyecegini aldi ve odasina götürdü 20 dakika sonra ciktilar nazli utangac haliyle geldi oturdu ama elleriyle eteginin havalanmamasi icin tutyordu.
nazli dedim sahilde seni bikiniyle gördüm cekinmene ve utanmana gerek yok zaten yabancida yok rahat ol sarabinida ic dedim.
ve bir kadeh getirdim annem ikram etti nazli tadina bakti güzel dedi cok hos.
ben birada kaldim saraba yabanci olduklarindan kola icer gibi icyorlardi.
nazli üc kadeh icti ve basi dönmeye basladi gülserende birsey yoktu sanirim daha öncede icmisti veya ölcülü icyor yani yavas yavas icyor.
annem dayanikli birisiydi nazli sandalyeden kalkti ve kanepeye gidip uzandi kissa etekten beyaz kilotunu göryordum kalcasini avuclamak geldi icimden yanina gidip neler olyor nazli?
basin fena dönyor dedi saraptan olsa gerek.
gel seni odana götüryüm uzanip yatarsin, kaldirdim yikilmasin diye belinden sardim ve odaya götürüp odaya girince bizi gören yoktu kalcasini ciplak haliyle avucladim cok sicakti yarragim aninda sahlandi en iyisi yatir cik giz yoksa birseyler olacak dedim kendi kendime yatirdim üstünü örterek ciktim kadinlarin yanina.
gülseren bana yatirdinmi eniste derken önümde kabaran aletime bakyordu evet abla yatirdim sarap carpti sanirim.
evet dedi saraptan acele icti yavas yavas icmesi gerekyordu benim gibi aslinda benimde basim dönüyor ama o kadar deyil dedi.
güzel sohbet edyoruz gülseren birseyler soryordu annemde bende bizleri daha iyi tanimak icin bizde onu.
gülseren daha icyordu annemle gec saatlere kadar kaldik sonra annem yatagina gitmek istedi iyi geceler deyip gitti ben gülserenle kaldim.
sohbetimiz ilerlemisti sanki kirk yillik dostmusuz gibiydik.
saraptan olsa gerek cekinmiyordu agzindakini söylüyordu.
neden bosandin gülseren?
hamile kalamadigim icin kocam sucluyordu ben doguramam diye ama benimle doktore gitmekte istemiyordu ve bu yüzden bosandik dedi.
ne kadar geri zekali bu senin eski kocan, benim böylesine inanilmaz güzellikte bir karim olacak varya prensesler gibi yasatirim dedim. gülserenin hosuna gidyordu gülümsüyordu.
beni gercekten güzelmi bulyorsun?
evet hemde inanilmaz derecede dedim hele ögle bir vücuda sahipsinki, egerki ben nazliyla nisanlammais olsaydim kesin seni alirdim karim olarak dedim.
dahada hosuna gitmisti gülümsemesi devam edyordu.
ama nazli var su anda ve o senin nisanlin yakinda evlenirsiniz dedi.
evet ögle olacak ummarim benim gibi biri karsina cikar ve seni mutlu eder dedim.
ummarim diye cevap verdi ama basinin döndüyünü bilyordum eteginin havalandigi anlarda kilotuna bakmama bile birsey demiyordu ve etegini tutmuyordu havalanmamasi icin.
elindeki kadehi icti ben kalkyim dedi.
eger uykun yoksa otur dedim muhabbet edyoruz ne güzel dedim.
hayir basim dönyor galibe ben odaya gidyim en iyisi dedi.
iyi olur dedim kalkti ve sallandi nerdeyse düsecekti kalktim ve belini sardim yikilmamasi icin.
gözlerimin icine bakti bir kac saniye duraksadiktan sonra dudaklarima yapisti ve öpmeye basladi bende karsilik verdim dilimi agzina soktum oda somurmaya basladi ve diligle dilimle oynamaya basladi.
kanepeye oturttum ve yatirip öpüsmeye devam ettik ellerim kalcalarinda memelerinde oksamaya basladim ve devam edyorum.
kendini birakmisti bizi kimse göremezdi zaten karanlikti.
sevistik öpüstük sonra kilotunu soydum ve ammina inip yalamaya basladim islakti hemde cok islakti dilimi sokyordum oda inliyordu fazla oyalanmadan yarragimi sokyum dedim ve sortumdan yarragimi cikardim ve ates gibi yanan cesme gibi akan amina soktum gülseren ögle bir ooooh cektiki uzun zamandir yarrak yemedigi belliydi.
pompalamaya basladim hizlanyordum cünkü birileri gelir diye.
gülseren bir kac defa bosalmisti inlemeleri yükselyordu ben inlemeleri cikmasin diye agzimla agzini kapatmis hem öpyordum hemde inlemelerini kesyordum.
pompaliyorum durmadan ve kocasi hakli olabilir diye yarragimi cikarmadan icine bosaldim utanyordu bana bakamiyordu.
bak bana dedim utanmana gerek yok herkesin ihtiyacidir böyle seyler seninde ihtiyacin var dedim.
bana bakti ve gülümsedi tsk ederim dedi gercekten cok ihtiyacim vardi.
sorun yok dedim daha önce dedigim gibi ögle bir karim olsaydi neler vermezdim.
cok yazik dedi nazlidan önce tanissaydik belkide olurdum dedi.
evet haklisin gül istersen yatmaya git ben biraz daha oturacam dedim.
bende seninle oturabilirmiyim?
elbette oturabilirsin memnun olurum o zaman sana birseyler getiryim ne icersin canim?
bana bir kahve yaparsan sevinirim dedi.
yaparim merak etme, ben mutfaga gittim oda pesinden geldi sen otur ben yaparim dedim.
sana yakin olmak istiyorum dedi.
bu söylediyi beni cok icerledi.
ve etkiledi onu sardim ve dudaklarindan öptüm.
kahvesini yaptik beraberce ve balkona gidip oturduk.
bana baska türlü bakmaya basladi farkli sevgilisiymisim gibi aslinda bende ona ayni gözle bakyordum.
peki simdi ne olacak diye sordu.
ne olmasini bekliyorsun gül?
bilmem dedi bu yüzden sana sordum.
sen ne isterdin gül?
seninle tekrar sevsmek ve tekrar dedi.
acima duygusu yasiyirdum bakmasi davranisi hareketleri.
kahvesini icmisti kalktim ve elinden tutup kaldirdim hadi odaya gidelim dedim.
kalkti ve benimle geldi bos olan bir odaya gecirdim ve öpmeye basladim yavasca soymaya baldim bedeni ciplakti ayaktayken öpüsyorduk ve her tarafini oksuyordum yarragimi hemen kalkmasi onu cok istedigimi arzuladigimin göstergesiydi.
inanilmazdi titriyordum sevinctenmi yoksa birileri bizi görecekmi diye ama bilemiyordum kaffamdaki tek sey gülserenle adam akilli sevismek hemde yatakta.
yataga yatirdim ayaklari yerdeydi bacaklarini actim ve ammina yumuldum ammindaki benden kalan dölleri bile yaliyordum dilimle sikyordum gül inliyordu hemde fena halde sonra ayaklarini havaya kaldirdim ve hem götünü hemde ammini yaliyordum müthis bir duygu sanki ilk defa am sikecekmisim gibi bedeni beni ögle bir cekyorduki ve simdi altimdaydi daha fazla dayanamadim cok sertlesmis yarragimi ammina soktum ve pompalamaya basladim hem az önce kalmis döllerim ve amminin ürettigi muhtesem siviyla karisinca acaip kayganlasmiyti temas sesleri bile daha yüksek ses yapaordu.
gül inlerkende haykiryordu yarragimi cikardim ve cevirdim harika kalcasi önümdeydi bacaklarini araladim ve tekrar ammina soktum hem kalcasini avucluyordum hemde pompaliyordum.
sik beni volkan doyur beni ne olur diyordu cok acim ammim yaniyor doyur ammimi bu laflari duyunca daha cok hizla pompaliyordum gül bosalyordu tekrar ve tekrar bende bosalmak üzereydim ve tekrar amminin icine bosaldim.
beni delirtmisti denize girdiyimizde ve aradabir o muhtesem bedenine dokundugum andan beri deliryordum.
yarragimi cikardim ammindan fazla olan döllerim yere akti ayaklarindan tutup yataga cektim bende yanina uzandim.
böylesine bir kadini bosamak delilik dedim.
basini kaldirdi ve bana bakti sonra öptü.
ben kalktim dusumu aldim ve yanina geldim nerde yatacaksin diye sordum oda bana burda yatabilirmisim?
tabiki yatabilirsin keske bende yaninda yatabilseydim dedim ama olmaz nazli görmesin bizi.
istersen kalk dusunu al ve gel yat dedim odadan ciktim ve balkona gectim tekrar düsünceler beni alip sürüklemisti ben ne yapacam böyle iki kadin arasinda kalmistim.
ama mutlaka bir cikar yol bulurum diye düsündüm kanepeme gidip yayim dedim ama uyuyamiyordum.
bende anneme gidip yanina uzandim arkasina yapistim ve uyumaya calistim.
annem derin uyuyordu beni farketmedi bile.
sabah kalktigimda annem yoktu erkenden kalkmisti ve kizlarla beraber kahvaltilarini yapmisti ben uyandigimda saate baktim nerdeyse öglen olacak, hemen kalkip dus aldim ve kahvaltimi yaptim kadinlarin yanina gittim.
ne yapyoruz kizlar?
gül bana asik gibi bakyordu nazli neseliydi annem her zamanki annem.
nazli sahile gidelim yarin gidecez diye denize girelim dedi.
gül iyi olur annemde ben burda kalacam deniz havasi yok bende dedi.
biz hazirligimizi yaptik ve sahile indik soyunduk bikinili iki muhtesem kiz benimleydi ve giyindikleri bikini bedenlerini harika gösteryordu.
nazli bana nasil bikinilerimiz?
ikinizde bir icim su gibisiniz muhtesemsiniz eminimki sizi benimle gören erkekler cok kiskanyorlardir beni dedim.
ikiside güldüler hadi biraz güneslenecez bize krem sürermissin?
tabiki lafimi olur dedim hadi uzanin.
uzandilar ve ben nazliyla basladim iyice sürdüm önünü senmi yaparsin yoksa benmi devam edyim?
ablasina bakti ve sen yap dedi devam ettim amminin sinirina kadar sürdüm ve az memelerine dokunaraktan bana bakyor ve gülümsüyordu.
bitirdim ve gülserene gittim ben cömelmisim ve süryorum kremi sanki bedenine dokundugum an beni nazlidan daha fazla cekyordu.
iyice sürdüm sirtini hadi dön dedim döndü ve önden kremlemeye basladim ayni nazliya yaptigim gibi bitirip hadi biraz güneslenin ve sonra denize girelim.
bir saat kadar arkali önlü güneslendikten sonra denize girdik ve ayni sakalar ama bu sefer daha farkliydi daha cok dokunyordum hatta bazende suyun icinde kalcalarini avucluyordum.
kendimi bir anda bir kümesin icinde tavuklarin arasindaki horoz gibi önüme geleni sikyordum aslinda ben zorlamiyordum ama kendiliginden olyordu iste bu yüzden güzeldi.
günes batarken yazliha gittik annem kissa etegini giymis kalcasi görünyordu tanga giydigi icin sanki birsey giymediyini sanyorduk. mutfakta yemekle mesguldü.
kizlarda ayni sekilde giyindiler ve anneme yardim etmeye basladilar artik utanma yoktu.
etrafimda fistik gibi kadinlarla yalnizdim.
BUNDAN EMINIMKI BU HIKAYEMI OKUYAN COK ABARTMIS DIYECEKLER SORUN YOK DESINLE YASAYAN BILIR..
VE BU HIKAYEYE YAKIN YASAYAN BIRI INANIR BASIT BIR OLAY DEYIL AMA GERCEKLER BUNLAR..
gülserenle seks yaptiktan sonra daha bir serbest olmustum daha önce nazlinin ablasi gülserenden cekinyordum.
hersey olmasada bir cok icimi kavuran cümleleri konusabilyordum mesela kizlar harika kalcalariniz var diyebilyordum veya anneme anne tangani giymemismissin? diye sorabilyordum kizlarda gülüp eglenyorlardi.
neyse yemegimizi yedikten sonra ne yapalim diye sordum.
annem bilmem dei ben size uyarim.
gülseren benim icinde farketmez bende uyarim dedi.
volkan en iyisi burda kalalim dedi nazli.
bence sorun yok o zaman icmek icin birseyler getiryim.
fistiklar ne icersiniz?
sarap iyi olur dedi annem gülserende ayni nazli isteksizdi ama uymaliyim dedi ve sarap dedi.
bende bira icyim dedim getirdim ve ikram ettim icip sohbet edyoruz eglenyoruz vakit gecyor ve sarap etkisini gösteryordu.
nazli tekrardan basinin döndüyünü söylüyordu seni götüryümmü hayatim?
hayir biraz daha kalacam esen yel sarabin etkisini daha cabuk gösteryordu on dakika gecmeden nazli bana hayatim ben yataga gidyorum dedi.
dur ben seni götüryüm dedim.
gülserene bakyorum gülümsüyordu hosuna gitmisti bende gülümsedim ve nazliyi kaldirip yataga götürdüm yine ayni sekilde sardim öptüm ve kalcasini avucladim yataga yatirirken beni üzerine cekti ve sikica sardi öpmeye basladi al beni dedi.
ben sasirdim nasil alyim dedim hayatim daha nisanliyiz biz.
al beni volkan dayanamiyorum dedi.
tamam dedim gece herkes yattiginda sana gelirim olurmu?
olur dedi ama sakin uyuma dedim.
uyursam dahi beni uyandir dedi. peki hayatim o zaman su senin cok degerli ammindan öpebiöirim dedim yataktan kalktim egildim ve etegi zatenki birse kapatmamisti az birsey kaldirdim ve kilotun üzerinden öptüm.
bu nedir dedi öpücük dedim madem öpücük o zaman iyi öp dedi.
bende kilotunu az siyirdim ve az killi ammindan öptüm.
iste böyle hadi git sonra gel dedi tamam hayatim dedim ve balkona gectim.
oturup konustuk eglendik ve zamanda gecyordu.
annem ayni sekilde ben yataga gidyorum dedi ve gitti.
gülserenle kaldim artik birbirimize yabanci deyildik herseyi konusabilyorduk.
on dakika gecmemisti annem sabahlik giymis geldi sabahlik dediysem cok seffaf bir sabahlikti ve altinda hic birsey yoktu killi ammi görünyordu memeleride.
gül hayretler icinde bakyordu agzi acik sekilde.
volkan belim agiryor biraz masaj yapabilirmissin canim?
olur anne hemen gelyorum dedim.
gülserene ben hemen gelyorum on dakikada bitiririm.
tamam dedi seni bekliyorum canim dedi.
anneme gittim ciplak uzanmisti ovdum iyice kalcasinida mincikladim birazda öptüm ve balkona geldim gül beni bekliyordu.
hadi odaya cikalim dedi.
biraz bekleyelim gül ve nazliya bak önce uyumusmu diye.
biraz daha bekledikten sonra gül kardesine bakti ve geri döndü uyumus dedi.
kalktim ve odaya gectik hemen sevismeye basladik vahsiler gibi böylesine arzu hic bir kadina karsi yoktu farkliydi.
halami teyzemi annemi arzulamistim ve haala arzuluyorum ama bu kadar deyil.
cilginlar gibi sevistik sikistik hemde iki defa siktim ve bitirdikten sonra nazlinin bana söylediklerini söyledim.
oda bana git yap o senin nisanlin ben ise onun ablasi yani ben yasak ask olyorum dedi.
bunu sakin bir daha söyleme ben sana asik oldum seni sevyorum ve seni inanilmaz arzuluyorum dedim.
duygulandi bir anda ve beni sardi öptü hadi git dedi ben burdayim uyudugumu görürsen sende gidip yat yarin görüsürüz.
tamam dedim seni cok sevyorum gül dedim ve kapidan cikacakken volkan diye seslendi.
efendim gül.
bende seni cok sevyorum ve seni sen beni arzuladigin gibi arzuluyorum dedi.
gülümseyerek yatma dedim beni bekle hemen dönerim.
nazlinin yanina gectim uyandirmak istedim ama uyanmadi dürtyorum ama genede uyanmiyor sonra biraktim gülserenin yanina gittim beni bekliyordu.
geldinmi siktinmi kardesimi diye sordu.
hayir uyanmadi bende biraktim sana geldim.
yanina uzandim bir birimizi sardik sevismeye basladik ve bir daha sikistik.
gül egerki her gece üc dört defa sikisirsek ben kissa sürede biterim beni bitirirsin.
güldü hayir canim merak etme bunlar baslangicta olur daha sonra bu kadar sevisemeyiz dedi.
isimiz bitti ve ben tekrar dusumu aldim ve kanepeme gidip yatmaya calistim. ve herzaman oldugu gibi yatamadim annemin yanina gidip arkadan sardim ikimizde ciplak yatyorduk zaten ve yattim yarragim kalkigi halde sadece bacak arasindan ammina dokundurdum ve öglece uyumusum.

bu günlükte bu kadar bir dahaki yazimda yine bir cok sey oldunu yazacam mutlaka okuyun.

yasadigim bu hikayenin baska bölümünü zaman buldugum an yazacam hoscakalin..:D