Giriş

Orijinalini görmek için tıklayınız : Turbanliyi zorla yola getirdik

admin
19 Mart 2021, 03:55
TURBANLIYI ZORLA YOLA GETIRDIKBen özel bir şirkette çalışıyorum her gün aynı duraktan aynı saatte aynıotobüse biner işe gider aynı saatte de geri gelirim şaşmaz artık benimiçin otomatikleşmiş rutin bir davranıştı. Bu her gün böyle otobüstekalabalığın içinde sıkış depiş gidip gelirken bundan bir ay önce benimdikkatimi çeken benim duraktan üç durak sonra genç bir kadın aynıotobüse binmeye başladı gerçekten çok güzel bakımlı aynı zamanda örtülübir kadındı. Örtüsünün altında dipdiri taze bedeni kendini belliediyordu ona karşı kendimde değişik duygular uyanmaya başlamıştı. Biriki gün sonra davet edildiğim dul bayanla birlikteyken sadece otobüstegördüğüm aklıma kazınan örtülü bayanı hayal ederek sikmiştim ve bundanbende beraber olduğum bayanda haz almıştık gerçi onun bundan haberiyoktu ama ben onu hayal ederek siktiğim için biraz daha sert sikmişimdul bayan daha fazla haz almış daha çok mutlu olmuştu. Yine otobüsebinmiş gözlerim onu arıyordu yine aynı saatte aynı duraktan bindi bugünotobüs biraz daha kalabalıktı şoför:-Arkaya ilerleyelim beyler lütfen bugün kalabalık yolda kimse kalmasınhadi lütfendiye anons yapınca ilerlemek için herkes biraz kıpırdadı adını dahabilmediğim kapalı kadın önüme kadar geldi onun tutunması için önümde yeraçtım geldi sırtı bana dönük tutundu otobüs ilerlemeye başladıkalabalık olduğu için çok yakındım nerdeyse teninin kokusunuduyabiliyordum harikaydı ve benim yarak uyanmış taş gibi olmuştu bir araotobüs fren yapınca kasıklarım onun kalçalarına yapıştı taş gibikalçaları vardı kesin yarağımın sertliğini kalçalarında hissetmişolmalıydı bu duygular içinde kendisinden özür diledim bana dönüp? Önemli değil sizin hatanız değildiderken kadife gibi sesi beni bitirmeye yetmişti işte orda bu kadınısikme isteği bende doruğa ulaşmış her ne olursa olsun onu sikme isteğibeynime kazınmıştı. Akşam yine aynı otobüsteydik durağıma gelmeme rağmeninmedim kalabalıkta uzaktan takip edip indiği durakta bende arkakapıdan indim takibe başladım iki sokak sonra sağa döndü tenha bir yerdiburası yüz metre ileride tek katlı müstakil bir eve girdi birkaç dakikasonra evden bir kadın çıktı gitti biraz daha bekledim sonra evime geridöndüm. Artık evini biliyordum gerisi araştırıp soruşturmaya kalmıştızaten yarında pazardı. Pazar sabahı adetim değildir ama erkenden kalkıpgiyindim yürüyerek o sokağın yakınlarındaki köşedeki markete girdim ufaktefek şeyler aldım kasadaki kızla laflayabilmek için şaka yollu lafagirdim.? Ortalık baya tenha nerdeyse kimse yok keşke her gün böyle olsa negüzel olurdu dedim kız biraz da esnercesine daha tam uyanamamış bir sestonuyla ve gülerek? Nerde abi ya öğleye doğru herkes uyanır kalabalıklaşır burası Pazarcurcunasına döner dedi. Ona aldığım şeylerden birkaç bisküvi ile biradet çikolata ikram ettim? kahvaltı niyetine yersin ikramım olsun size kolay değil erkenden gelipçalışmak hele Pazar günü siz kahvaltıda etmemişsinizdir diye takıldımgüldü teşekkür etti. Oradan ayrıldım bir sokak sonra adını dahabilmediğim o kadının evinin önünden yavaş yavaş geçtim içeriden bebeksesi geliyordu anlaşılan çocuğu vardı ama bu benim onu sikmeme engeldeğildi. Dikkat çekmemek için fazla oyalanmadım geçtim gittim evimedöndüm. Bu hafta sonu takibimi üç hafta daha yaptım kasiyer kızla aramıziyileşmiş ordan burdan sohbet etmeye başlamıştık artık istediğimbilgiyi alabilirdim lafı o afete getirdim? şu ilerdeki sokaktayım bende yanımıza bir komşu taşındı akşam bebeksesinden uyuyamıyorum kim olduğunuda bilmiyorum diye zarf atınca kasiyerkız? abi onlar yeni taşındı kocası uluslar arası şoförlük yapıyor birgittimi epey gelmiyormuş bana da mahalleden bir kadın anlattı kadın işegittiğinde çocuğuna bakıyormuş kadının adı da cemileydi sanırım daha 22yaşındaymış 1.5 yaşında da kızı varmış bana bunu anlatan Zehra teyzedeçocuğa hayrına bakıyormuş. Kocası çok ilgisiz duyarsız biriymiş eviyleilgilenmez kadın çalışıp evine bakarmış dedi. Kadının kimsesi de yokmuşburalarda.Ben üzülmüş gibi? gerçekten onun için çok üzüldüm zavallı derken içimden oynamakgeliyordu nerdeyse orda zıplayıp kasiyere sarılıp teşekkür edecektimbundan güzel haber olamazdı benim için. Ben alacağımı almıştım şimdicemileyi sikmenin planlarını yapacaktım o kadın kocasız yaraksızkuduruyor olmalıydı ona yardım edecektim onu yarağa doyuracaktım, işimedevam ediyor bir taraftanda planlar yapıp bozuyordum bir türlü işiniçinden çıkamıyordum. İş yerinde bir gün o kadar dalmışım ki işarkadaşım kasım? kemal hayırdır bu ne hal olum öyle dalmışsınki sikseler farketmeyeceksin dedi kendime geldim. Kasım 42 yaşında benim gibi bakımlıama evli benim kankamdı onunla aramızda sırrımız olmaz o bana her şeyiniben ona her şeyimi anlatırdık. Ona olanları olduğu gibi anlattım güldü? olum kafaya taktığın bumu bir akşam beraber gider evine girer sabahakadar sikeriz orospuyu dedi. Heyecanlandım neden olmasındı? tamam dedim? ama ne zaman yapalım bunu. Kasım biraz durdu iki gün sonra yengenannesinin evine gidecek bir gece kalacak bana başının çaresine bakarsındiyordu ben sana haber veririm dedi konu kapandı. Gerçekten çarşambasabahı kasımın yüzü gülüyor? kemal dostum gözün aydın yengen yarın akşama evde yok yarına hazır olsenin cemileyi sikmeye gidiyoruz dedi. Artık gözümü karartmıştım bu işolacaktı. Ertesi akşam işten kasımla beraber çıktık otobüse beraberbindik ama ayrı yerlerde duruyorduk o beni takip ediyordu bir sonrakidurakta cemile bindi otobüse onu uzaktan takibe aldık gözüme bu gecedaha bir çekici görünüyordu başında siyaha yakım mavi bir türban petrolrengine benzer bir renkte altında boydan bir pardösü ayaklarında topukluayakkabılar tam bir afetti.uzun bir yolculuktan sonra cemile durağındaindi bizde arka kapıdan inip uzaktan izlemeye başladık cemile iki sokaksonra sağa dönüp evine yöneldi biz hala uzaktan takip ediyordukbiliyordum cemile içeri girdikten sonra komşu kadın dışarı çıkacaktı onagörünmemeliydik. Aynen kadın çıktı çıkarken cemile kız ben gidiyorumkızın uyuyo sen yemeğini ye merak etme dedi gitti diş kapıyı kapatmayıunutmuştu ne şanstı ama kimseye görünmeden sokak kapısından ve açık dışkapıdan içeri süzülüp yavaşça kapıyı kapattık. Cemile üzerindekinipardesüyü çıkartmış boydan siyah diz boyu bir elbisesi elbisesininaltında parlak siyah çoraplar bacaklarının güzelliğini daha bir ortayakoyuyordu. Mutfaktan salona geçiyordu tam arkasındaydım kalbimçatlayacak gibi atıyor sesini cemile duyacak diye korkuyordum artık buişin dönüşü yoktu. Arkasından cemilenin üzerine atıldım kollarımıbedenine dolayıp sıktım cemile neye uğradığını şaşırmış korkudan sankidili tutulmuş gibi ayakta put gibi kalakalmıştı. Kasım arkamdan geldicemilenin azgını eliyle hızla kapattı cemilenin gözleri yerindenfırlayacak gibi olmuş korkudan ölmek üzereydi titriyordu. Kendine gelirgibi oldu bağırmak istedi arkasından kulağına? sakin ol cemile bebeğim ses çıkartma seni sikip gideceğiz başka birniyetimiz yok dedim ama beni dinlemeye niyeti yoktu kucağımdadebelenmeye çalışıyor bağırmaya yelteniyog boğuk sesler çıkartıyordu.Dediğim gibi daha 22 yaşında tezecik kadındı onu kucağımda tutmaktazorlanmıyordum ama bağırması iyi olmazdı. Kasıma seslendim? vur şunun suratına tokatı kendine gelsin küçük orospum dememler kasımcemilenin yüzüne sert bir tokat indirdi cemile kollarımda başı sağasavruldu acıyla inledi başörtüsü biraz bozulmuş tokatın tesiriylesaçlarından bir kısmı ortaya çıkmış ben daha fazla tahrik olmuştumörtünün altında gördüğüm siyah saçlar yüzünden ve muhteşem kokuyordu.Cemileye? Bak içeride çocuğun uyanmasınsesini çıkartma hadi bebeğim sakin oldedim. Başını tamam dercesine salladı zaten tokatın acısından kendindengeçmişti. Kollarımı açtım cemile yere düşmüş ağzının kenarından kansızıyordu kasım baya sert vurmuş küçük orospumun dudağını patlatmıştı.Eğildim başörtüsünün kenarıyla dudağından sızan kanı silerken? Bak canım sen rahat ol canını yakmayacağız seni sikip gideceğizdeyince cemile ayaklarıma sarıldı? Abi noolur beni bırakın ben evli çocuklu bir kadınım beni kirletmeyinne isterseniz yaparım ayağınızın altını öpeyim nolursunuz diyeyalvarırken gözyaşlarına burnundan akan sıvılar karışmıştı ben daha çokkudurmuştum? Tamam lan orospu sana ayağımın altını yalatacağım deyip koltuğaoturdum ayakkabımı çoraplarımı çıkardım cemilenin önüne uzattım cemileşaşırmış ne yapacağını bilmez bir vaziyette beklerken kasım cemileyisaçlarıyla karışık başörtüsünden tutup ayaklarımın önüne atıp yalaorospu deyince cemile korkuyla ayaklarımın altını yalıyor tükürükgözyaşı ve burnunun sıvıları birbirine karışıyor yüzüne dudaklarınabulaşıyordu cemilenin şimdi parmaklarımı yala dedim cemile ilk defayaptığı bu şey karşısında şok olmuş ama çaresiz devam etmeye başlamıştıki daha fazla dayanamadı yere kustu. Kasım odada bulduğu gazeteyi dürüpsopa gibi yapmış cemilenin kalçalarına vuruyor bir taraftan da? Kalk kızım küçük orospum daha benim ayaklarımı yalayacaksın dedicemile acıyla ve çaresizlikle kasıma döndü onun ayaklarını yalamayabasladı ben cemilenin arkasına geçmiş kalçalarını elbisesinin üstündenokşamaya başlayınca başını kaldırıp bana karşı koymaya kalktı kasımcemileyi başörtüsünden tutup başını yere yapıştırıp yüzüne ayağını koydu? Kıpırdama küçük yosmam devam et deyip öbür ayağının parmağınıcemilenin ağzına dayadı cemile karşı koyacak durumda değildi. Karşıkoyamıyor ağlıyor ağzında bir ayak anlaşılmaz sesler çıkartıyordu benarkasından eteğini kaldırdım cemilenin taş gibi bacakları ve kalçalarıortaya çıkmıştı siyah parlak çorapları o beyaz bacaklarının güzelliğinegüzellik katıyor beni kudurtuyordu. Kalçalarını oksayarak kasıma? Yaşadık dostum bu genç taze karıyı orospumuz yapalım ne zaman canımıztaze am göt çekerse gelir sikeriz dedim. Cemile daha çok korkmuştukasım cemileye? Korkma kızım hiç korkma bak seni sikecek iki erkeğn daha oldu dedi.Ben cemilenin kalçalarının birazını örten dantelli beyaz külotunuellerimle çıkardım altında yeni ağdalanmış biraz ter kokan şişkinmuhteşem bir am vardı bacaklarını ayırıp altına girdim amını yalamakistedim cemile bacaklarını öyle bir sıktı ki canım yandı başımıbacaklarının arasından kurtarıp geri çıktım sonra kalçalarına iki tokatatıp kasıma? Dostum karının başından ayağını kaldır dedim kaldırdı cemileyi sırtüstü yere yatırdım kasıma? Ellerinden sımsıkı tut şu orospunun dedim kasım cemilenin ellerinibaşının üzerinde yerde birleştirip sımsıkı üstünden bastırdı cemileistesede kaçamazdı benimdi cemilenin bacaklarını zorla ayırdım arasınagirdim cemileye? Orospu amını emip yalayıp ıslatacaktım seni daha rahat sikecektim amasen kaşındın şimdi seni zorla sikeceğim dedim yarağımın kafasınıtükürükleyip uzun zamandır sikilmemiş cemilenin amının dudaklarınınarasına koyup yukarı aşağı sürtmeye başladım cemile ağlıyor? Yapma ben kapalı bir kadınım Allahtan kork beni kirletme derkenyarağımın kafasını cemilenin daracık amının içine milim milim gömmeyebaşladım cemile acıyla yüzünü buruşturup bağırmaya yeltenince kasım önceöbür eliyşe cemilenin yüzüne bir tokat vurdu sonra yarağını çıkardıcemilenin ağzına verdi cemile şimdi anlamsız sesler çıkartıyorbağıramıyor başörtüsü bozulmuş amında benim yarağım ağzında kasımınyarağı o acıyla kasımın yarağını ısırmaya kalktı kasım cemilenin burnunusıktırdı cemile ağzını açtı kasım yarağını cemilenin gırtlağına kadargömmüştü artık cemile nefes bile alamıyordu. Ben yarağımı cemileninamına sokmaya çalışıyordum ama cemile kendini sıkıyor birde epeysikilmediği için bakire amı gibi daracıktı yarağımı alamıyordu yarağımıçıkardım cemilenin amının dudaklarının üstüne okkalı bir şekilde tükürüpyarağımıda tükürükledikten sonra tekrar yüklendim bu sefer daha kayganolmuştu orospumun amı zorlada olsa yarıya kadar gömdüğümde cemile garipsesler çıkartıyor ama çaresiz iki yarak arasındaydı yarağımın gerikalanını bir hamlede cemilenin amının derinliklerine oturtmuştum artıkcemile altımda acıyla kıvranıyordu ama yarak bir defa oturmuştu dibinekadar. Bu şekilde biraz bekledim cemile elbisesi üzerinde başörtüsünerdeyse dağilmiş her yerini ter basmış saçları alnına yüzüne yapışmışmuhteşem görünüyordu gözüme. Cemilenin amıı yarağıma alışmış biraz daharahat girip çıkabiliyordum şimdi yavaş yavaş hızlanmaya başlamıştım.Cemilenin amı iyice ıslanmış her vuruşumda memeleri elbisesinin altındazıplıyor kasımda boş durmuyor cemileyi ağzından sikmeye devam ediyorducemilenin nefes alışları değişmiş içindeki yarağı kabullenmişbacaklarını biraz daha ayırıp bacaklarını belime dolamış ritme ayakuyduruyordu çok geçmeden cemile kasıldı titreyerek boşalıyordu kendindengeçmiş altımda kıvranıyor tam istediğim gibi alışmıştı artık yaraklarave sikicilerine cemile zevkle boşalırken kasımda cemilenin ağzının içineboşaltıyordu bütün döllerini cemilenin ağzına akıtıp yutturmuştu cemileuzun zamandır yaraksızlığın hasretini çıkartıyordu şimdi. Amının sularıepey gelmiş kasıklarımız her buluştuğunda etrafa sıçrıyor bazenüzerimize yapışıyordu daha fazla dayanamazdım bende cemilenin amınınderinliklerine sıcak sıcak boşalırken cemile kasımın serbest bıraktığıellerini bacaklarıma atmış ritmik olarak beni kendisine doğru asılıyorduben boşalmaya başlayınca o da kendini bana doğru itip elleriyle benikendine daha bir bastırıp? Oooooooooooooooooooohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh çok güzel erkeğim boşaliçime diye inliyordu ne varsa akıttım cemilenin amının içine. Benyarağımı cemilenin amından yavasca çıkardım döl ve am suyuna bulanmışyarağım cemilenin amından çıktığında çok güzel bir sesle çıktı cemileelini amının üzerine koyup kapattı bana baktı. Biraz dinlendik cemileyielinden tutup kaldırdım nede olsa artık ikinci kocası sayılırdım banyoyagötürdüm ellerimle soyarken hala abi bitti değimli yapmayacaksınızartık bırakacaksınız bemi değimli diye soruyordu ona banyoya gir veyıkan dedim girdi az sonra çıkmış daha bir güzel olmuştu sanki. Bizişten doğru geldiğimiz için karnımız açtı cemileye aşkım bize yemekhazırlarmısın dedim tmm dedi çekinerek mutfağa girdi ben kasıma? Bu zilli bir delilik yapmasın ben gidip bakayım dedim kasım? Tamam dostum bak gel ben tv izleyeceğim dedi ben mutfağa gidip geldimcemile yemek hazırlamaya devam ediyordu kasım bir cd bulmuş takmışizlemeye başlamıştı iki erkek bir kadını aralarına almış kıyasıyasikiyorlardı biz izlerken cemilede içeri girdi videoyu görünce utandısanırım evde canı yarak çektiğinde bunu izleyip amına parmak atıyordubaşı yerde bize? Yemek hazır isterseniz dedi beraber mutfaga girdik yemeği yedik benimaklımda az önce videodaki gibi cemileyi sikmek vardı. Kasım salona gittiben mutfakta kaldım cemileye yardım ediyordum ama cemile önümde eğilipdoğruldukça memeleri bornozdan fırlayıp çıkınca dayanacak gücüm kalmadıcemileyi belinden tutup mutfak tezgahına oturtturdum bacaklarınınarasına yerleşip dudaklarına yapıştım o taze dolgun dudakları emiyorarada ısırıyordum dilimi cemilenin azgına sokup dilini bulup onun diliniemiyordum bır elim memelerinde alttan yukarı tutup avuçluyor oksayıpuclarını sıktırıyordum parmaklarımın arasında cemile artık daha rahattıbacaklarını belıme dolamı amını kasıklarıma sürtüyordu dudaklarımcemilenin dudaklarından aşağıya indi boynunu öpücüklere boğarken aradadilimle de yalıyordum nefesim cemilenin teninde sıcak sıcak yankılanıyorcemile kendini bana teslim ediyor gözlerini kapatmış başını geri atmışhafif inliyor elleri saçlarımda başımı okşuyordu dudaklarım kulakmemelerine yaklaştığında cemilenin tüyleri diken diken olmuştutitriyordu o güzel kulak memelerini emdim ısırdım elim hala memelerindecemile titriyor? Ooooooooh harika çok güzel durma diyordu kulağıma fısıltıyladudaklarım aşağıya memelerine indiğimde o portakal büyüklüğündememelerini sırayla ama bütününü ağzıma alıp emiyor içinde dilimi oynatıpcemileyi kudurtuyordum bir elim yavasca amına inmiş amını okşuyordumcemilenin amının dudakları ıslanmış vıcık vıcık olmuştu boşalmasıyakındı memelerini acıtana kadar emiyor uçlarını dişliyordum cemileküçük çığlıklar atmaya başlamıştı kasımda duymuş mutfağın kapısındanbizi izliyordu. Ben biraz daha aşağıya inip cemilenin bacaklarınınarasına yerleştim bacaklarını omzuma alıp amınıı yalamaya basladımcemile dil darbelerime daha fazla dayanamayıp agzıma amının zevksularını akıtmaya basladığında elini başıma koymus amına bastırıyordubaşımı bende dilimi daha derine sokuyordum cemile hırıltıyla rahatlarkenbasımı amına sımsıkı bastırmıstı cemilenin amının sularını emerekyuttum simdi sıra bendeydi ayağa kalktım cemileyi kucağıma alıpbacaklarını omzuma kaldırdım kollarını boynuma doladı şimdi kucagımdaydıamının dudakalrı karmında ıslak ıslak aşağıya bırakmaya başladımcemileyi yarağımı cemilenin amının dudaklarının arasına elimleyerleştirip bıraktım şimdi cemile yarağımın üstüne kendi ağırlığıylaoturuyor yarağım cemilenin amına milim milim giriyordu kısrağımdudakalrını dudakalrıma yapıştırmış dudakalrımı emiyordu yarağımınkafası cemilenin sıcak nemli amının dudakalrının arasından girmeyeamının duvarlarını yara yara ilerlemeye devam ediyordu cemilenin nefesalışları sıklaşmış dudağımı ısırıyordu yarağımın bir kısmı girmişticemileyi sımsıkı tutup alttan yarağımı amının derinliklerine gömerkencemileyide yarağımın üzerine doğru bırakmıştım cemileden? Ooooooooooooooooohhhhhhhhhhhhh yırttın yine amımı harika dibinekadar yerleşti muhteşem bir yarağın var derken kasımda yanımıza gelmişarkasından cemilenin memelerini sıktırıyordu kasıma durma ortak sendearamıza katıl dedım ve masadaki tereyağı tabağını gösterdim kasım mesajıalmıştı gitti erimeye başlamış tereyağını yarağının her yerine sürdübir kısmınıda parmaklarına bulayıp cemilenin arkasına geçti yağlıparmağını cemilenin hiç sikilmemiş göt deliğinin etrafını yağlamayabaşladığında zevk denizinde yüzen cemlie kendinden geçmiş? ordan sikmeyin noolur kocam bile ordan sikmemişti beni diyemırıldanıyor daha fazla birşey yapamıyordu ben alttan her vuruşumdacemilenin memleri zıplıyor bütün bedeni titriyordu ve her vuruşumdayarağım cemilenin rahim azgını zorladığından kısa kısa? aay aayy oohh aaay diye sesler çıkartıyordu kasım devam ediyorcemilenin daracık götünün içine yağlı parmağını fazla zorlamadan yavaşyavaş sokmaya başlamıştı cemilenin gözleri kayıyor sadece? yapma lütfen diyebiliyordu kasım cemilenin götüne iki parmağınıdasokunca cemile kendini yukarı çekmeye çalışsada kaçamamış ikinciparmakta götüne zorlada olsa girmiş cemile ter içinde kalmıstı kasımahadı dostum artık fazla bekletme dedim kasım parmaklarını çekti benyavasladım kasım yarağının kafasını cemilenin götünün deliğine dayadıben de cemileyi biraz aşağın indirdim kucağımdan kasımn yarağını daharahat alabilsin diye kasım bir iki zorlama sonunda yarağını cemileningötüne sokmuş cemile acıyla aramızda kıvranıyoraaaaaaaayyyyyy götümü yırttın erkeğim parçaladın yanıyor götümün heryeri diye inliyordu ama almıstı artık içine kasımla beraber bir ritmtuturduk aynı anda girip çıkıyorduk cemile ter içinde kalmış acı vezevkle aramızda nefes alış verişleri tamamen düzensiz ve daha sık olmayabaşlamıştı çok geçmeden cemile aramızda ikinci orgazmını yaşarkenkasımla kollarımızı birbirine kenetlemiş cemileyi aramızda sımsıkıtutyorduk cemile bayılacak haldeydı ama bizim durmaya niyetimiz yoktudaha hızlı gidip gelmeye cemileyi alttan alttan parçalarcasınasikiyorduk cemilede hayatında ilk defa böyle şiddetli ardı arkasıkesilmeyen bir şekilde sikilmenin tadını almış zevkten kollarımızdabayılmak üzereydi ilk ben geldim bu sefer cemilenin amını döllerkenkasımda cemilenin götünü dölleriyle doldurmuştu. Üçümüz bir mutfaktayere yıgıldık cemileyi kucaklayıp salona koltuğa tasıyıp tayırdıkcemilenin amı ve göt deliği açılmış içi rahat görünüyor içinden dedöllerimiz sızıyordu.