PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sevdiyim kocami boynuzladim3

sevda23
01 Şubat 2024, 21:19
ben sevda 32 yasindayim 168 boylarinda kumral 65 kilom 90-75 100 yani bir model kadar olmasada vücut hatlarim bir cok erkeyin beni cok arzuladigini bilyorum. bundan 14 yil önce evlendim kocam pek yakisikli olmasada yatakta güzel sikismesi beni cok mutlu edyordu. kocam 175 boyunda 70 kilo agirliginda.
ertesi gün uyandim ferhat hala yatyordu lahvalti hazirlayip ferhati uyandirdim yarragi carcafin altinda cadir kurmustu üzerini actim baktim ferhat tangalarimdan siyah olanini giymisti ama tanga yarragini tam olarak sarmadigindan disari firlamis dimdik duryordu. yarragindan tuttum cektim. yapma abla birak biraz daha yatyirm dedi. bu ne lan sen benim tangalarimimi giyiyorsun? evet hosuma gidyor dedi. oglum beni siktiyin yetmiyormu birde tangalarimimi giyiyorsun. yakinda sen benim sutyenlerimide giyersin dedim. ferhat siritarak hic sasirma abla sen beni böyle azdirdikca her kiyafetini giyerim dedi.
hadi kalk kahvalti yapalim o zaman ama tangami cikarma sexy görünyorsun dedim.. gercektenmi? evet sana yakismis. kalkip aynaya bakti. gercekten cok tahrik edici bir sey bu dedi. o zaman bu aksam hem tangami giyersin hemde seffaf kissa geceliyimi bakalim nasil olacak dedim. ferhat siritarak banyoya gecti. cikip sofraya oturdu kahvaltimizi yaptiktan sonra ben annemlere gittim ferhat arkadaslariyla bulusacakti. annemlerde bir kac saat oturdum babamla annemi ve kücük kardesimi gördüm sonrada eve dogru gelirken ferhat iki arkadasiyla yürüyordu. beni görünce abla birazdan gelirim dedi. tamam canim bekliyorum deyip devam ettim. bir saat sonra gelmisti.

hadi gel isimize bakalim dedim resim cekelim ve saifemize ekleyelim. tamam abla deyip üstünü cikardi bana arkadan sarilip kalcama dayandi. ne yapyorsun oglum. yarragimi kaldiryorum abla resimler icin dedi. aninda zaten kalkmisti ama ammimda islanmisti yani. hadi o zaman yüzümüz görünmeden cek bakalim. yarragini agzima almisken önden ammima sürterken sokmusken arkadan sokmusken benim kalcami ayakta ve domalmisken bayagi cok resim cekti sonrada saifemize ekledik. mesajlar resimsiz bile gelyordu bakalim resimleri gören ne yazacakti. aradan daha bir kac dakika gecmisti yagmur gibi mesajlar gelyordu. solo erkekler ve bir sürü ciftler vardi. begendiyimiz ciftlere cevap yazyorduk ama solo erkekleri engelliyorduk sanki sadece onlarda yarrak varmis gibi ögle igrenc seyler yazyorlardiki kadindaki istahi bile tiksintiye dönüsyordu.

begendiyimiz bir kac cift vardi kadin 30lu yaslarinda erkekte 35 yaslarinda kadin manken gibi erkegin yarragi hatiri sayilir cinsten kalincaydi acikcasi ben cok begendim. bak ferhat adamin yarragi cok güzel deyilmi? ne bileyim abla ben kadina bakyorum adamin yarragindan banane dedi. ne dersin samimiyet kuralimmi? kuralim abla dedi. yazmaya basladik onlarda yazyor yapmak istediklerini sevdikleri pozisyonlari kissaca heseyi yazdilar bizde kendimizi anlattiktan sonra bulusalim dediler. ben önce kendimizi daha iyi taniyalim ondan sonra bulusabiliriz. daha 10 dakika yazmadan bulusma yok dedim.tamam dediler yazmaya devam ettik. bir mesaj geldi yabancilar tatil icin gelmisler ve tanismak istediler. ingilizce yazyorlardi aslinda biz anlamiyorduk ama googleden tercüme ederek cevapliyorduk.

yabancilarar kenyadan gelmislerdi türk kadinlarinin cok güzel olduklarini duymus okumuslar ve tatile buraya gelmisler iki izbandut gibi adamlardi bir kac resim atmalarini söyledik onlarda boydan cekilmis birde ciplak resimlerde attilar yarraklarina baktim bayagi büyüktüler hemde kalkmamis halde. daha sonra kalkik olarak gönderdiler ben afalladim. ferhat sunlara baksana. offf dedi bunlar ammini yirtar abla evet haklisin bosver gitsin o zaman dedim ulan hayvan gibi yarrak var adamlarda. biz ciftlerle samimiyet kurmaya calisirken aklim siyah adamlarin yarraklarinda kalmisti. ben ciftlerle yazyorum ama aklim siyah yarraklarda kaldi. düsünürken bile ammimdan akan sivi oturdugum yerde genis bir leke birakti kalkip bayim dedim vay be cok fena akmis. ferhat vay abla yarraklar ammina koymus bile dedi.

ne diyorsun lan utan utan. kiskanmiyormussun? evet ama amm senin ve sen benim ablamsin karim deyilsin. kocan düsünsün dedi. yerim ulan yarragini fazla konusma dedim. zencileri kacirmamak icin arada bir yazyorum. karilariniz yokmu diye sordum. evet var dedi ama baska bir arkadas karisiyla gelmis dediler. ferhata döndüm ne dersin ferhat siyah kadin sikmek istermissin? isterim abla onlarin kalcalari cok güzel dedi. oglum benim kalcamdan dahami iyi yani? hayir abla sekil olarak essiz bir kalcaya sahipsin onlarinki siyah olduklari icin farki görünyor dedi. evet haklisin canim dedim. adamlardaki yarraklar aklimdan cikmiyor dedim. senin yerinde olsaydim benimde aklimda kalirlardi.
yani begendin sen deyilmi ferhat. samimi olmak gerekyorsa evet sekilleri güzel ammina layik dedi. ve sana bir tavsiyem var dedi. madem buldun degerlendir dedi kocan gelmeden. düsündüm evet haklisin.

bu firsat herzaman ele gecmez dedim. bu durumda kullanalim deyip yazmaya devam ettim. öbür arkadasinizda dahil olacakmi karisiyla diye sordum. evet ama siz isterseniz dedi. evet isteriz dedim. ama bir resimlerini atabilirmissiniz? resim attilar kadin siyahti sisman deyildi ama balik etli biri adamin yarragida onlar gibiydi. tamam nerdesiniz diye sordular. ferhata baktim oglum ne cevap yazacagiz bizim aderesi verelimmi? hayir abla dedi en iyisi yazliga gelsinler zaten kimse yok orda. evet iste nihayet doru birsey söyledin. ne zaman gelirsiniz diye sordum adamlar biz yakindayiz zaten iki saat sonra geliriz dediler. ben yüzümüzü gösteren bir resim yolladim birde adresi yazip göndersim. cevap yoktu bir kac dakika bekledikten sonra cevap geldi adrese göre ancak 3 saat sonra orda oluruz dediler. tamam dedil sorun yok biz sizi bekleriz. tamam dediler. iyi deyip kapattim ferhatla kendimizi hazirlayip yola ciktik. yarim saat sonra yazliga vardik etrafi toparladiktan sonra. ferhatla markete gidip icecek yiyecek birseyler aldik ve yazliga geri geldik birseyler hazirladik sonrada beklemeye basladik.

gelmeleri üc saatten fazla sürdü nerdeyse 4 saat olacakti nerdeyse umudumuzu kesmistik ama birden bir taksi durdu icinden indiler üc iriyari erkek ve cok güzel bir kadin gündüz feneri gibiydiler. sim siyah. iceri davet ettik gecip oturdular icecek ikram ettik aslinda dillerini anlamiyorduk ama bir kac kelime türkce ögrenmisler. yinede anlamiyorduk ama isaretlerle biraz olsun birbirimizi anlayabilyorduk.acmissini diye isaretlerle sorduk biraz dediler. yemek koyduk beraberce yedik. ben aslinda gece sex yapmak istiyordum daha cok zevkli olyor. nerdeyse aksam olmustu zaten. biraz balkonda oturduk ferhatla ben daha önce üstümüzü deyistirip rahat giysiler giydik. kadin ferhata bakyor ve gülümsüyordu erkeklerde bana bakip yarraklarini ovyorlardi caktirmadan ama ben göryordum.

pantalonun disindan bile büyüklüklerini gösteryordu. ammim cesme olmus akyordu. zencilerden biri yanima geldi oturdu birseyler söylüyor ama ben anlamiyordum. elini bacaklarimi atti yavasca oksamaya basladi. yukari dogru gelyor serce parmaginin ammima dokundugunu hissedebilyordum. adam islakligi hissetmis olacakki bana bakti ve gülümsedi sonra tangamin kenarindan parmaklarini gecirdi ammimi avucladi orta parmagini ammima soktu yavasca. ben sanki bosaldim elini cekti yüzüne dogru getirip bakti parmaklari parliyordu islandiklarini görebilyordum. cok güzel dedi. ben artik dayanamiyordum kalktim adami elinden tutup yataga götürdüm. dayanacak halim kalmamisti. önce ayakta beni sardi dudaklarima yapisti kürek gibi dilini agzima sokup agzimin icini yalamaya basladi. bende adamin dilini somurmayla eslik edyordum elleri bedenimin her tarafinda gezyordu kalcalarimi büyük elleriyle avuclayip sikyordu sevisirken üstümde pek fazla olmayan giysileri cikardi kendide yavasca soyundu önüne baktim gözlerim fal tasi gibi acildi nerdeyse yuvalarindan firlayacakti.

elime aldim parmaklarim kavusmuyordu biraz sivazladiktan sonra cananmaya basladi kalktikca icimi baska bir heyecan kapliyordu. dizlerimin üstüne cöktüm ve agzima aldim zor sigyordu. dilimle her tarafini yaliyordum hayalarina kadar yaliyordum adamin yarragi kabukluydu kaffasi parliyordu islandigi zamanda bütün yarragi parliyordu. böyle bir yarragi elime almak bile bana inanilmaz zevk veryordu agzimdayken dünyami unutmustum. beni kaldirdi yataga sirtüstü yatirdi bu sefer kendi diz cöktü ammima agzini dayadi kürek gibi diliyle yalamaya basladi cok yavas yapyordu benide su ana kadar hic böylesine azmamistim zevk almamistim. ben bir kac defa bosalmistim adam dilini sokunca ben bosalyordum. birde dilini siker gibi gir cik yapinca benim bi denli zevk alacagimi hayal bile edemezdim. belkide beni 20 dakika kadar yaladi sonra kalkti yarragini eline alip ammimin yarigina sürttü defalarca. sonra sokmaya basladi ama cok yavas davranyordu benide mahfetmisti zevkten. yarraginin yarisini soktu ve pompalamaya basladi her pompalamada yarragi daha derine girdiyini hissedebilyordum.

ben kendimden gecmisim birden agzimda bir seylerin gezdiyini hissettim gözlerimi acinca ikinci zenci yarragini dudaklarimin üstünde gezdiryordu. agzimi acti oda sokmaya basladi benim agzim zor sigyordu ama elimde tutmak bile zevk veryordu hem yaliyor hemde somura bildiyim kadar somuryordum.buda kabukluydu kebugu geri cekilince mantar gibi büyükce bir kaffa cikyordu ortaya, hem somuryordum hemde elimi hayalarina kadar hatta kalcasina kadar gezdiryor oksuyordum. beni siken zenci icimden cikti elleriye beni kaldirip cevirdi kalcamida yukari dogru kaldirarak bacaklarimida ayirdi yavasca arkadan sokmaya basladi hepsi girdikten sonra öbürü yarragini agzima tekrar verdi biri ammimdan biride agzimdan sikyordu arkadan siken kalcami o kadar güzel bir sekilde oksuyorduki anlatamam bazende parmagini götüme sokyordu. harika bir duygu deyisik bir zevk dalgasiyla bogulyordum. beni arkadan siken adam icimden cikti sanirim bir birleriyle isaretle deyiselim dediler.

agzimdaki yarrak simdi arkadan ammimin derinliklerine dogru ilerliyordu yavasca pompaliyor beni bosaltyordu. kac defa bosaldigimi hatirlamiyorum. ama daha devam edyorlardi beni daha önce siken adam yarragini agzima vermisti ammimdan bulasmis sivilari bu sefer ben yaliyordum ilk defa ammimin suyunun tadina bakyordum harikaydi demekki erkekler bu yüzden amm yalamayi cok istiyorlar diye düsündüm. yarim saati gecmisti adamlar beni hala sikyorlardi sanki bosalmayacaklar gibiydiler. arkadan siken adam icimden cikti kendisi uzandi benide arkadan kavradi bir bacagimi yukari dogru cekti muhtesem yarragini soktu az killi olan ammimdan ögle cok sivi akyorduki yatak fena bulasmisti ama kimin umurundaydi sanki bu zevki almak icin neler vermezdim ve su anda tadini cikarmakla mesguldüm.

ne kocamin yarragi ne kardesiminki hepside solucan gibi dirir bu yarraklarin yaninda. keske böylesine bir kocam olsaydi diye aklimdan geciryordum. beni siken adam hizlandi benim bosalmalarimda hizlandi birden ammimdan cikardi eliyle tuttu kalkti agzima yanasti 31 ceker gibi yapti agzimin icine ve yüzümün her tarafina fiskirtti bu kadar cok döl daha simdiye kadar görmedim ilk defa döl tadi alyordum tadi o kadar güzeldiki agzimdakinin hepsini yuttum daha sonra yarragi agzima aldim iyice temizledim zenci sikyordu döllerde biraz biraz cikyordu taaki bir damla gelmeyene kadar. öbür zenci coktandir ayni pozisyona gecip beni sikmeye devam etti. ammim uyusmustu dudaklarinda birsey hissetmiyordum sadece icimde derinliklerde hissedyordum beni 15 dakika daha siktikten sonra oda öbürü gibi agzima getirip bosaldi cogunu yuttum gerisi yüzüme sicramisti yatagin üstüne biraz akmisti.

zenciler isaretle bana ammin bir harika diyorlardi. bende onlara yarraklarini isaret ederek harika diyordum. hoslarina gitmisti. aklima ferhat geldi ne yapti acaba diye. dinlendikten sonra kalktim dus almaya gittim ferhatla kadin birde kocasi salonda deyillerdi aonlarda bir odaya gecmis sikisyorlardi inleme seslerini duyabilyordum dustan sonra üstüme bir sey giydim giymessem bu kadar sexy görünmezdim herhalde,ferhatin yanina gectim ferhat yerde uzanmis kadin üstünde hopluyor kocasida erkadan sikyordu anlayacaginiz kadin iki yarrakla sikisyordu.birakip ciktim salona gectim beni siken adamlar duslarini almislardi benden önce. karsilarina oturdum artik el kol isaretlerle anlasabilyorduk. 15 dakika sonra sikisenlerde ciktilar duslarini alip yanimiza oturdular. sohbet edemiyoruz dillerini bilmediyimizden. ama telefonda yazdiklarimi tercüme edip okutyordum onlarda ayni seyleri yapmaya basladilar. beni cok begendiklerini cok cok güzel sikistiyimi tekrar sikmek istediklerini yazyorlardi.

bende cok cok begendiyimi cok zevk aldigimi isterlerse burda kalabileceklerini yazdim. adamlar sevinmislerdi. gece beraber yatabileceyimizi yazdim. bana ücüncü adamin benim tadima bakmak istediyini yazdilar. bende onlara evet bende aynini düsünyorum diye yazdim gülmeye basladiler. kadin birilerinin kardesiydi. kadin bana kocan güzel sikisyor yazdi. tsk ettim. aciktiklarini sordum evet dediler bizde birseyler koyup beraber yemek yedik. sonra balkonda oturduk. kadinin kocasi yanima geldi oturdu birileri görür diye iceri aldim yan yana oturduk beni oksamaya basladi. yatirdi koltugun üstüne ammima dayandi diliyle yalamaya basladi ammim daha uyusmustu sanki ama yinede bana zevk veryordu. uzunca bir süre yalayip diliyle siktikten sonra kalkti benide oturttu yarragini cikardi kabugu cekilmemisti daha elime aldim sivazlarken kabugu geri gittiyinde parlak kocaman kaffasi cikyordu cok hosuma gidyordu. bu adamin yarragi pek fazla uzun deyildi ama yinede uzun ama kalindi öbürlerinden. agzima zor sigyordu. ben somurup yalarken biri daha geldi yarragini cikardi elime aldim bir onu bir öbürünü agzima sokyordum. balkonda oturanlarin hepsi gelmisti üc zenci benimle ilgilenyorlardi kadinla sadece ferhat ilgilenyordu sevisyorlardi ferhat her tarafini yaliyordu zenci kadinin ammini götünün deligini bile yaliyordu. ben ise ortada üc zenci arasindaydim üc muhtesem yarrakla mesguldüm. inanilmaz bir durum ama o kadar cok zevk alyordumki inanilmazdi.

biri beni kucagina aldi odaya götürdü yataga yatirdi ammima dayadi agzini yalamaya basladi öbür ikisininde yarraklari ellerimin icinde sivazliyordum ammimi yalayan adam ögle cok güzel yaliyorduki bazen sivazlamayi bile unutyordum. ben türkce devam et söylüyordum inlemelerim yazligin disina tasyordu. dilini soktukca icimden birseylerin aktigini hissedebilyordum. ammimi yalayan zenci birakti bir baskasi geldi yalamak icin bunlar bir biriyle anlasmislardi sanki beni delirmek niyetindelerdi. ama bunu basarmislardi zaten öglece deyiserek devam ettiler. daha sonra biri ammima kökledi ama yavasca sikmeye basladi ferhat kadinla ciplak halde geldiler yatagin bos kismina gecip ferhat uzandi kadinda ferhatin yarragini somurmaya basladi bana bakti nasil gidyor abla? böylesine zevk icin herseyimi veririm dedim bu yarraklarla ömür boyu sikismeye hazirim canim. iyi dedi degerlerini bil. kadinda bir harika sikisyor dedi beni duman etti. sende iyi sik oglum kadini bosaltmaya bak.

o kadar cok güzel sikilyorumki inlmelerim cigliklara döndü disardan biri duyacak olursa hemen iceri girip ne olyor diye bakardi. ama kimin umurunda su anda zevlerin en güzelini alyorum. adamlar beni o gece o kadar güzel siktilerki inanin bana anlatacak uygun kelimeyi bulamiyorum burdan bütün kadinlara seslenyorum egerki bir zenciyle sikismediyseniz anlami daha siz hic kimseyle sikismediniz demek. ben tükenmistim hepsi üzerimde bosaldiktan sonra ben ögle kaka kaldim en az yarim saat dinlendikten sonra kalkip dusumu aldim. sanki daha bir samimiyet dogmustu aramizda. yatmak isteyip itemediklerini sordum evet dediler yatalim biraz. odalarini gösterdim bende ferhatla kendi odama gectim kocam oldugunu bildikleri icin caktirmayalim dedik.

ferhat bana odaya gectikten sonra ee abla anlat bakalim neler yasadigini. oglum ögle bir sikis olamaz dedim adamlar sanki bunu derslerini görmüsler bunlarla siksen bir kadin mümkün deyil bir daha birakmaz. peki sen nasil birakacaksin? bende bilmiyorum ama sanirim türkiyede kaldiklari sürece burda kalmalarini isteyecem. abla peki amcamla ablam buraya gelirlerse ne olacak. bir caresine bakariz her ne zaman gelirlerse yeni tanistik deriz. peki abla nasil istersen. yatakta herbirimiz bir kösede uyuduk. sabah kalktigimizda saat 10 gibiydi. aslinda yataktan kalkmayacam ama misafirlere ayip olmasin diye kalktim elimi yüzümü yekadiktan sonra mutfaga gecip kahvalti hazirlamaya basladim bu arada ferhati kaldirip marketten birseyler almasi icin gönderdi. misafirlerden kadin kalkti yanima geldi kahve istedi bende yaptim verdim tsk etti. bana birseyler söylüyordu ama anlamiyorum sonra telefonu getirip tercüme ederek bana gösteryordu.

okuyunca haa kadin evliymis bunlarda aileden biri abisi biride kayincosuymus. iyi dedim isaretle. peki siz birlikte sex yapyormussunuz? evet dedi bizde bir cok kisi bunlari yapar dedi. ben cok aile taniyorum birbiriyle sex yaptiklarini. ben sasirmamistim olabilir dedim fakir bir ülke evlenmek icin paralari olmadigindan bu yola bas vuryorlar diye düsündüm ama ne kadari dogru bilemem. bende ona ferhat benim kardesim dedim. sasirmadi iyi iyi dedi. beni anladigindan pek emin deyildim. ferhat gelmisti hadi oglum bana yardim et sofrayi kuralim. sonra gidip bu izbandutlari kaldiryim dedim. ferhat yardim ederken ben odalara gecip adamlari kaldirdim hepsininde yarraklari demir gibi olmustu üstlerinde birsey yoktu sanirim ciplak yatmislardi. kalktilar sadece bir bakser giydiler onlara bakmak bile kadini bosaltir. ammim aninda islandi bakmamaya calissamda gözlerim oraya kayiyordu. hosuma gitmiyor deyil bayilyordum görüntüye.

kahvaltiyi bitirdikten sonra denize gidelimmi diye sordum onlarda evet dediler hazirlanip gittik kadin bikinisini giydi bende ögle ama kadina bakyorum gercekten cok tatli biri cok güzel bir kadin hele bikinili olmasi cok sexy oldugunu gösteryordu.erkekler sortla yarraklari belirgin bir sekilde suya girip oynastik biraz güzel zaman gecirdik aksama kadar. aksamda birseyler yedikten sonra balkonda yarim saat kadar oturup zenci kadin ferhati alip bir odaya gecti. ben üc izbandutla yalniz kaldim acaba sex yapyimmi yapmayayimmi diye düsünyordum karsimda oturmustu ikisi yarrakkarida sorlarin üzerinden cok belli edyordu. birde oturmusken daha cok belli olyordu. canim cekmiyor deyil. dün gece beni fena sikmislerdi bu gece dayanabilecekmiyim o kadar diye düsünmeye basladim ama biri yanima gelip oturdu elini bacaklarima atip aninda etegimi siyirarak ammima kadar geldi engel olamiyordum ammima dokundugu an sanki iser gibi ammimdan sular akyordu. bu ilgiye doyamiyordum. kalkip adamin elinden tutup odaya dogru giderken öbürlerine basimla gelin dedim.

pesimden geldiler ellerimi havaya kaldirdim ve öglece kaldim ikisi biri önden biri arkadan diz cökerek ammimi vede götümüm deligini yalamaya basladilar. aninda inlemelerim yükselmisti. kalcamin yanaklarini acip dilini götüme sokmasi delirtyordu öndekide ammimin dudaklarini ayirip dillemesi daha cok delirtyordu. ücüncü adamda dudaklarima yapismis dolini agzima sokmus memelerimi kocaman elleriyle avuclamisti. ne kadar zevk alyordum söylemem imkansizdi demekki üc erkekle sikismek kadar güzel bir sey olamaz. internette filim baktigimda bazi kadinlarin üc erkekle sikisme sahnelerini görünce sacma diyordum ama simdi gercegini yasiyorum. ve inanilmasi cok güc bir zevki alyordum. önlü arkali yalanyordum sanki beni tost yapmis gibiler dilleri hem kürek gibi hemde uzundi iki yarrakla sikisyor gibiydim. benimle böyle yarim saat gibi bir zamanla sevistiler. diz cökenler ayaga kalkip biri beni kaldirdi yataga uzandirdi koca yarragini elinde tutmus ammima sürtmeye basladi bu arada iki yarrak ellerimin kücük avuclarimin icindeydi ama sigmiyorlardi sivazliyordum deyiserek agzima alyor yaliyordum ücüncü sahis yarragini sürtmeyi birakip sokmaya basladi yavas yavas. hepsini sokana kadar pompalamadi hepside girince pompalamaya basladi ama cok yavas. adamlarin yarraklari agzimdayken ellerini bedenimde gezyordu bu kadar güzel bir ani neden baskalari yasayamiyor buna bir anlam veremiyordum.

her kadinin bunu yasamasini gercekten isterdim. adamlar deyiserek sikyordu beni ammimi doyuryorlardi doldura doldura. inlemeleri yükseldikce hoslarina gidyordu pompalayan ritmini bozmadan devam edyordu biri cikyor öteki giryor. biri bosaltyor biride dolduryordu. bunu bir cok defa yaptilar her yarraga eminimki üc dört defa bosalmisimdir. pozisyon deyistirdiler biri sirtüstü uzandi gel üstüme diye isaret yapti bende gidip adamin yarragini elime aldim ammima nisanladim ve icine soktum. hoplamaya baslim ögle bir hisimla zevkle hopluyordumki ben bile kendime sasirmistim. ben birinin üstünde hoplarken biri yarragini elimden aldi ve arkama gecti götümün deliyine sokup sokup cikaryordu sanki yumusatmaya calisyordu sanirim beni göttende sikeceklerdi. dilini cikaryor parmaklarini sokyordu. ammimdan cikan sivilarla götümün deligine süryor durmadan acaba bu yarragi götten yiyebilecekmiyim sanmiyordum ama denemem lazim diye düsündüm. parmaklarini cogaltyordu sokarken beni sikerken fazla birsey düsünemiyordum.

ammimdan nasil sikyorlarsa göttende böyle sikerler sandim ilk defa olacagindan aciyacagini tahmin edyordum zaten. iyice yumusatip islattiktan sonra ammimdan cikti götümün deligine getirip yavasca sokmaya calisyordu aciyi duyabilyordum biraz daha dayanyim diye düsündüm. adam ikidebir tükrüklüyordu yarragina ve götümün etrafina süryordu önümde duran sahislarda agzimi yarrakla tikamislarsi bagiracak olsam sesimin fazla cikmamasini saglamak icin. götüme sokan kiside kalcamin yanaklarini iyice ayiryordu hamlelerini cok yavas yapyordu adam bir profesyel göt deligimin acildigini hissedebilyordum fena aciyordu ben agzimda yarrak oldugu icin sadece mmmmm diye bilyordum agzima yarrak sokan adam basimdan tutmus sesimin cikmamasi icin cabaliyordu.götüme girmeye calisan adamda bastiryordu sanki kaffasi girmisti elini ammima uzatip biraz kaygan sivi alyor götüme süryordu yarraginin daha iyi kaydiginida aci duyuyor olsam bile dayanmaya calisyordum yarraginin yarisini sokana kadar 20 dakikayi askin bir süreyle soktu. ama adam pompalamiyor sadece durmus acinin gitmesini bekliyor gibiydi. az daha sokyordu koca yarragini. benimde canim fena yanyordu.

gözlerimden yaslar akyordu ama dayanyordum bu zevki tatmak istiyordum ve herseyin bir ilki var diye düsünyordum baslangici önemlidir aciyi bir defa cekersin ama daha sonra aldigim zevkin dört bes katini daha fazla alacagimdan emindim. adam yarraginin dörtte ücünü sokmustu bunu görmeden hissedebilyordum biraz bekledikten sonra cok cok yavas bir sekilde cikip giryordu. defalarca yaptiktan sonra aci hafiflemisti. hafifledikce yerini zevke birakyordu ben memnundum. adam yarragini kaffasina kadar cikarip tekrar sokyordu ve buda bana cok zevk veryordu. bunu belkide abartmis gibi olmasin 15 dakika süreyle yapti. daha sonra yarragini götümden cikarmadan ellerini belime dolayip kaldirdi ve beni üstüne getirecek sekilde yuvarladi. simdi sirt üstü adamin üzerindeydim kipirdamiyordu. bir baskasi geldi önce ammimi güzelce yaladi beni öldürecekler sandim korkmaya basladim. oda yarragini ammima yavasca sokmaya calisyordu ama cok yavas yapyorlardi beni incitmek aci vermek istemiyorlardi aksine hem kendileri hemde benim zevk almami istiyor gibiydiler. ikinci yarrak ammima girmisti bir kac dakika durduktan sonra ammimdaki adam pompalamaya basladi inlemelerim o kadar cok cikyorduki hayatimda bu kadar cok yüksek sesle inlediyimi hatirlamiyorum. ama bu kadarda zevk alyordum. ammimdan pompalayan devam edyordu götümdeki ve altimda ki sahis elleriyle beni kaldirip oda pompaliyordu ama yavas yavas. ve aldigim zevk tarif edilemez imkansiz bir seydi.

ikiside beni uzun süre pompaladiler ammimdaki sahis cikti öbürü girdi pompalamaya devam etti ammimdan cikan kisi agzima verdi üc yarrakla sikiseceyim dünyada inanmazdim ama olyordu hemde üc zenciyle sikisyordum. böylesine bir zevki alacagimi bilseydim bu adamlari cok daha önce arardim. sikismelerimiz bir saati gecmisti ammimdaki adam kasilip ammimin icine patladi ammim dölle dolmustu gerisi yatagin üstüne agzimi siken adamda ammima gecti oda pompalayip tekrar bosalan ammimi doldurdu. götümden siken adam hala pompaliyordu ammimdan akan döller götümden assagi akyordu akarkende götümün etrafindan akarken beni siken adama yariyordu daha kaygan olyordu götüm en sonunda oda götümü dölle dolduryordu. benim pilim bitmisti tükenmistim öglece kaldim.

adamlar birer birer dus almaya gittiler ferhat yanima geldi elinde telefonla. nasildi abla memnun oldunmu? olmazmiyim oglum bak konusamiyorum bile. abla kizma ama ben seni filme aldim korkma kimseye göstermem dedi. benim halim kalmamisti yoksa patlatirdim tokati ama sonra dedim. 15 dakia kadar dinlendim kalkip kendimi ammimi götümü yikadim üstüme bir sey giydim ve salona gecip oturmak istedim ama götüm o kadar aciyorduki oturamadim yan oturdum kalcamin bir kenarina.
böylesine sikisecegimi ben bile inanmazdim. amcama enisteme vermediyim ammi üc zenciye verdim birde cok sevdiyim kocama vermediyim götü zencilere verdim. ama hakederler.

simdilik bu kadar gerisini bir dahaki yazimda okursunuz ummarim azmissiniz. kurgu deyildi gerceklerdi detaylari az gercekler.