PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sevdiyim kocami boynuzladim4

sevda23
01 Şubat 2024, 21:20
ben sevda 32 yasindayim 168 boylarinda kumral 65 kilom 90-75 100 yani bir model kadar olmasada vücut hatlarim bir cok erkeyin beni cok arzuladigini bilyorum. bundan 14 yil önce evlendim kocam pek yakisikli olmasada yatakta güzel sikismesi beni cok mutlu edyordu. kocam 175 boyunda 70 kilo agirliginda.

sayin okurlar bu hikayem 11 yil öncesine dayanyor satirlara dökmemin nedenide burdaki sex hikayelerini okuyarak cesaret almakti. su anda yazyorum yasadiklarim gözümün ününde canlanyor gibi. su an yazarken yasadigim o heyecani beni 11 yil önceki zamana götüryor. bunlari yillar boyu yasadim hala yasamaktayim ama farkli sahislarla ve sadece ben istediyim icin. cünkü hayatta bize zevk veren baska bir seyin olmadigini farkettim. sizede seslenyorum firsatini bulursaniz sakin ola kacirmayin tekrari yok bunun.

ücüncü kismin devamini yazyorum okudugunuz icin tsk ederim ummarim begenirsiniz hepside gercekten ibaret kurgu deyildir.
götümde aci duyuyordum oturamiyordum ama kalcamin bir kenarina oturdum. zenciler karsimda oturmus bana bakip birseyler söyledikleri halde birsey anlamiyordum. ama el isaretleriyle cok güzel falan demeye calistiklarini anladim. bende onlara götümü isaret ederek yaniyor aciyor diye yüz ifadesiyle anlatmaya calsyordum. yüz ifademi görüncede gülümsüyorlardi. biri yanima gelip oturdu teselli etmek icin eliyle oksuyor birseyler söylüyordu. sonra telefona yazip cevirisini yapip bana gösterdi. merak etme birazdan gecer dedi ilk defa oldugu icin biraz aci duyacaksin ama daha sonra kendin isteyeceksin götten sikilmeyi. ben ona bakip gülümsedim ummarim dedim.

ulan sen nasil filme aldin diye ferhata yüksek sesle söyledim. abla merak etme kimseler görmeyecek daha sonra beraber izleriz sende zencilerin seni nasil siktiklerini görürsün dedi. hemen sileceksin dedim eger birileri görürse yandik dedim. korkma canim ablam dedi. kalkip elinden alip silmek istedim ama acidan kalkamiyordum. ferhat pis pis sirityordu karsimda oturup. aklima acaba zenciler daha ne kadar kalacaklari. telefona yazdim tercüme edip gösterdim. cevabi tercüme ettiler ve bana gösterdiler. henüz 10 gündür türkiyedeler ve üc ay vizeleri vardi ama ne zaman geri döneceklerine karar vermemislerdi. ben sevindim ama nasil yapacaz diye düsünyordum. en iyisi bunlari bu yazlikta birakalim hem tatil yaparlar hemde bol bol sikisirdik. ferhata sordum olur dedi ama sorun amcamla sevil ablamdaydi acaba razi olurlarmiydi? oglum zaten hafta sonlari gelyorlar sadece bir sekilde kilifini uydururuz dedim. ama benim kocamda üc güne gelecekti. ferhat kalir ben giderim diye düsündüm.

ferhat dünden raziydi nasil olsa calismiyordu okulada gitmiyor. beraberce sikisirler. kocam pazar aksami gelecekti bende pazar sabahina kadar kalirim amcamla ablam gelirlerse bari izah etmeye calisirim dedim. cuma günü öglen ablam aradi. nerdesin kiz bizimle yazliga gelecekmissin diye sordu. ben zaten yazliktayim ferhatla abla dedim siz gelin. birde amcam gelecekmi diye sordum. evet dedi peki ben ortaligi toplarim siz gelene kadar dedim ve kapattim. simdi iste bu isin icinden cik cikabilirsen dedim kendi kendime. zencilerle tercüman vasitasiyle az cok ifade ettim. onlarda sanirim anladilar az cok. ferhata izah ettim ve tembihledim ne diyeceyini. ummarim sorun olmaz.

aksam üzeri geldiler bizimkiler. misafirleri görünce amcam hemen bunlarda kim sevda? misafir dedim amca sahilde tanistik bende buraya davet ettim dedim. peki burdami kalacaklar? amca zaten yazliktayiz yani tatil sayilyor bir sekilde onlari agirlariz ayip cok uzaklardan gelyorlar kapi disina birakmamiz dogru olurmu yani? amcam evet haklisin sevda dedi. canan yengem bana bakip sirityor sevil ablamda ögle. enistem adamlara bakip bunlar dev gibi yahu diyordu. ama kadin cok tatli ayni cikolata gibi. karisi sevil ne o bakyorum hosuna gitti. evet dedi gitmezmi bak bunlara sadece gözlerinin ici ve disleri beyaz gerisi simsiyah. beraberce gülümseyerek hadi kizlar birseyler hazirlayalim misafirlere ayip olmasin. amcam bana bunlar raki icermi diye sorunca bilmem amca sor bakalim.

amcam soryordu ama anlamiyorlar dur amca ben soryum tercümeli sordum onlarda raki nedir bilmediklerinden evet dediler amcamda simdi oldu güzel bir aksam olacak. ablamla yengem üstlerini deyistirdiler sexy bedenleri meydana cikmsti dolgun bacaklari zencilerin hosuna gitmisti hele kissa etekleri nerdeyse kalcalari görünecek olmasai zenciler cok etkilenmise benziyordu. amcamla enistemde birer sort giydiler. zencilerede isaretle sort giyinin dediler. ama sanirim onlarin istedikleri kadinin nasil giyinecegini görmekti. erkekler odada birer sort giyinip ciktilar büyük ihtimalle altlarinda ne kilot nede bakser vardi yarraklari sortun icinde sarkmis cok belirgin halde ciktilar. amcamla enistem görünce cüsss bunlarda nedir böyle? amcamin yüksek sesiyle cüss demesi canan yengemle sevil ablam kosup bakmaya gittiler acaba ne oldu. onlarda adamlarin sortun icinde sarkmis yarraklarini görünce onlardanda bir cüüsss gelmezmi. hemen bana kostular kiz sen bunlarin aletlerini gördünmü?

nerden göryüm dedim daha bir kac saat önce tanistik dedim. ne olmuski? sevda aklin durur dediler sort giyinmisler ve nerdeyse sortun icine sigmiyorlar sarkmis halde. kizlar zencilerin aletleri meshur büyük olurlar dedim. internette hic görmedinizmi? evet gördük ama simdi canli göryoruz dehset verici birsey dediler. ummarim begenmissiniz dedim. sevda begensek ne olur sanki adamlar bizimi sikecekler? nerden bilyim dedim ama firsat verirseniz sikeceklerinden eminim dedim. kiz sevda bunlarin ölüsü bile bizim kocalarimizn diri yarraklarindan daha büyükler. ben güldüm. hadi simdi birseyler hazirlayalim misafirlere ayip olmasin acikmislardi dedim. yengemle ablamla birlikte hazirlarken akillari adamlarda kalmisti elleri ayaklari birbirine dolanmis gibiydi. sofrayi hazirladik mezeleri getirdik oturup yavas yavas yemege basladik erkeklerde ferhat haric raki icmeye basladilar.

zenciler rakinin tadini alinca gut gut diye söylendiler. amcamda eliyle cok güzel diyordu karisik sekilde oturduk bir kadin bir erkek yani her iki kadin arasinda bir erkek ve her iki erkeyin arasinda bir kadin vardi sonucta 6 erkekle üc kadin vardi tesadüfmü bilmiyorum ama zenci kadin amcamla enistemin arasindaydi canan yengemde amcamin ve zencinin arasindaydi sevil ablamda ögle ben bir yanimda zenci bir yanimda kardesim ferhat vardi sadece iki zenci arasinda kadin yoktu ama onlarinda birinin saginda birinin solunda kadin vardi biz kadinlar ve ferhat icki icmiyorduk sadece meyveli seyler ama erkekler icyorlardi. siseyi nerdeyse diplemislerdi ve hepside bir hos olmuslardi özellikle alismadiklari icin zenciler. gülyorlar neseliydiler ama benim gözlerim farkli yerlerdeydi acaba zenciler kadinlarin bacaklarina dokunacaklarmi diye. bir saga bir sola bakyordum caktirmadan. biz kadinlarin rahat seyler giyindiyimiz icin otururken bacaklarimizin nerdeyse hepsi görünyordu. sagimdaki zenci elini sevil ablamin bacaklarina atti ve yavasca oksamaya basladi. sevil ablam sasirmisti gözlerini acip bana bakti

ben gözlerimle rahat ol isareti verdim oda birse yapmadan öglece yemegini yemege devam etti. amcamla enistem zenci kadinla mesguldüler birseyler söyüyorlar kadin sadece gülümsüyordu konusurken ellerinide bacaklarinda gezdiryorlardi eminim. kollarin sekline bakinca ögle oldugunu görebilyordum. kadinin kollarina bakinca oda ellerini amcamla enistemin sort üzerinden yarraklarini oksuyor gibi hareket ettiryordu. ben gülümseyip bu isin nereye varacagini merak edyordum. bekle ve gör dedim kendi kendime. egerki amcamla enistem özellikle amcam isini görürse istediyi gibi bunlarin burda yazlikta kalmalarini saglar. sevilin yanindaki zenci isi büyütmüstü eli sevil ablamin ammindaydi oksuyordu. nasil gidyor abla diye sordum iyi dedi rahatmissin? evet dedi enistenin ne yaptigini görünce gayet rahatladim dedi. ben meraktan masadan kalkip mutfaga gidyorum bahanesiyle giderken baktim amcamla enistemin elleri kadinin ammindaydi.

geri geldim yerime oturdum amca nasil gidyor? harika dedi bu misafirlerimiz ne kadar tatli dedi. iyi sevindim dedim. yanimdaki zencilerde bacaklarimda gezinyorlardi ama ammima kadar gelmelerini engelliyordum.canim yanyordu daha sex yapacak halimde yoktu.canan yengeme bakyorum surati kip kirmiziydi terliyordu sanki tam göremediyim icin ne yasadigini bilemiyordum. ama bununda bir bahanesi vardir dedim kendi kendime ve bir catal düsürdüm egilip almak bahanesiyle yengemin bacak arasinda siyah bir el ammini parmakliyordu. kakinca yenge ne oldu diye sordum? yok birsey sevda. iyi dedim. biz kadinlar yemegimizi yedik erkeklerde mezelendikleri icin daha oturup muhabbet edyorlardi icerek. bir siseyi devirmislerdi zenciler sanirim biraz fazla hos olmuslardi. amca bu zencilere koyma artik basimizi bela olmasinlar. dogru söylüyorsun dedi kalkip bos bardaklarla sisesi kaldirdim.özellikle canan yengemin arasindan egilerek birde ne göryüm masa örtüsü kapatmisti ama canan yengemin eli adamin yarragindaydi sertlesmisti canan yengemde sivazliyordu yavasca. yengemin yaninda oturan zenci kalkip lavaboya gidekti sanirim kalkinca sertlesmis yarragi ortaya cikti sortun pacasindan assagi dogru sarkmisti herkes gördü ve nerdeyse gözleri yuvalarindan firlayacak sekilde baktilar.

enistem amcama gördünmü? evet gördüm bu yarraklari karilarimiz yerse yirtilirlar dedi. amcamin hos olmasi dilinin cözülmesine neden olmustu. canan hayatim sen bu yarragi yiyebilirmissin diye sakayla karisik sordu. canan yengede bilmemki dedi kesin dagitir beni dedi. amcamda evet sanirim ögle. adam lavabodan geldi yengemin yanina oturdu tekrar. yemek fasli bitmisti sadece muhabbet edyorduk ama amcamla enistemin kalkacaklari yoktu kadinla teselli olyorlardi. yengemle ablam kalkip sofrayi toplarken kadinda kalkip yardim etmek istedi sanirim biz otur dedik rahatsiz olma. masayi topladiktan sonra hadi isterseniz balkona gecelim amca. olur dedi. iyi o zaman bizde kahveleri yapariz. yengemle ablama isterseniz siz gidin ben yaparim dedim. yengem ben lavaboya gitmem lazim dedi. gitti ben gülümseyerek ablama baktim. ne bakyorsun dedi. sende lavaboya gitmeyecekmissin? evet ama yengem cikinca dedi. islandin deyilmi? evet hemde cok dedi adam bacaklarimi oksarken tüylerim diken diken oldu dedi. birde elini ammima koyup oksarken bosaldim dedi. iyi dedim ayarla geceyide onunla gecir dedim. kocam ne der sonra? birsey demez eminim onlarda kadini alip odada sikecekler.

nasil bu kadar emin olabilirsin? gördüklerimden canim ablam sen rahatina bak egerki kocan birsey derse ben onun agzinin payini veririm meraklanma.ablamin rahatladigini görebilyordumyengem geldi ablamda aceleyle gitti. nasildi yenge hosuna gittimi? evet dedi kiz sevda adamin aleti o kadar büyükki elime sigmiyor dedi. bu beni kesin yirtar. korkma yenge bu kadarda deyil amm esnek olur birde islak olunca daha iyi olur biraz belkide aci cekersin ama daha sonra eminim zevkten ucarsin dedim. kiz sevda sen nerden bilyorsun bunlari? filimlerden yengecigim. cok filim izliyorum serhat evde olmayinca dedim. haa tamam dedi amcandan firsat bulursam deneyecem dedi icim gitti adam beni eliyle bosatyorsa yarragiyla ne yapar acaba? kahveleri yaptim götürüp ikram ettim herkes kahvesini aldi ve ayni sekilde koltuklara oturduk amcamla enistem kadini ortalarina almislardi balkonda fazla yer olmadigindan sikisarak oturyorduk mecburen bacaklar birbirine temas edyordu.

zaman gecyor gece kissalyordu nerdeyse gece yarisina gelyordu amcamla enistem kadini nasil sikeceklerini düsüncesi icerisindeydiler bunuda hareketlerinden anlayabilyordum. ama karilari ne der acaba onuda düsünyorlardi. ben amaclarini anlamistim. canan yengemle sevil ablama hadi odalarini hazirlayalim zaten gec oldu yatalim biraz yarin erken kalkar etrafi denizi gösteririz dedim. amcam iyi fikir dedi. erkeklerin hepsi bir hos olmuslardi rakinin verdiyi cesaretle elleri durmuyordu amcamla enistemin aralarinda oturmus kadinla fazla ilgilenyorlardi. aslinda misafirlerde yengem ve ablamla ilgilenyorlardi. kadinla adamlari bir anda bir birine bakarak göz isaretlerle bir seyler ima ettiler. iki dakika gecmeden kadin kalkti amcamla enisteme kaffasini kullanarak sizde gelin manasiyla isaret etti

kadin giderken amcamla enistem arkasindan gittiler zenci erkekler gülümsediler. bir zenci bizde yatacaz dedi isaretle yengeme odasini göstermesi icin söyledim oda kalkti giderken yenge kendini rahat birak dedim. bana bakti tebessümle cevap verdi. sevil ablama sende kalk bu ikisini al dedim iste sana bir firsat sonra bana dua edeceksin dedim.öglemi diyorsun? evet ögle diyorum dedim. ama bunlarin ikisi fazla birini sen al dedi. keyfine bak abla tadini cikar dedim. ablam kalkti bende misafirlere isaretlerle sizde kalkip gidin iyice sikin dedim. kalkip beraber ablami sararak gittiler ferhatla ben kaldim
balkonda biraz daha oturup konustuk. biz gidersek onlarla kalmasini iyi zaman gecirmelerini saglamasi icin. birden aklima cektiyi video geldi. nerde lan bu cektiyin video göster bana bakyim.

ferhat acti izlemeye basladim. aayyy nasilda sikyorlar beni. ferhat bana harikaydin abla ücününde hakkindan geldin. ama canim o kadar cok zevk aldigimi hic hatirlamiyorum. tekrar böyle zevki alacagimdan süpheliyim dedim. abla adamlar daha burda kocan zaten durmuyor hemen gidyor. evet haklisin ama ya bu sefer fazla kalirsa ben ne yapacam? sende gizli gizli gelirsin. veya bir kac gün yazliga gidecem dersin gelirsin nasil olsa kendisi mecbur ise gidecek seninle gelemez. haklisin lan sükür kaffan calismaya basladi dedim. ferhat bak sana ne diyecem. inlemeler baslar baslamaz git kapiyi ac ve bu orospularla pezevenklerin filimlerini cek tamammi? nasilda düsündün bunlar abla? elimizde bir koz olur oglum anlamadinmi? haklisin dedi inlemeler zaten baslamisti. ferhat cikti oda oda gezip filimlerini cekti bir saat gecmisti ferhat geldi abla inanamayacaksin ama amcamla enistem kadini tost yapmislardi. canan yengede adamin yarragina oturmus hopluyordu sevil ablam desen bir yarrak amminda ötekide agzindaydi. güzel ben bunlara gösteririm dedim. ferhat bu videolari benim bilgisayarima aktaracaksin tamammi? tamam abla gidince hallederim dedi. tamam aramizda kalsin.

inlemeler cigliklar o kadar cok artmistiki inanilmaz benim bile canim cekti ama götümün agrisi vardi daha dayanmam lazim kocamda gelirse deliklerimin acik oldugunu görmesin. ben yataga gectim ferhat abla sen git ben daha oturacam dedi belkide onlara katilirim dedi. iyi dedim lan canan yengenin yanind bir adam var zaten git ikinci ol. ben yataga gectim seslerini duyabilyordum ama yinede yatmisim. sabah kalktigimda herkes uyuyordu daha gidip dusumu aldim mutfaga gectim kahvalti hazirladim. sonra odalara tek tek gecip uyandirmaya calistim. amcamla enistem kadini aralarina almis ciplak yatyorlardi daha. amca eniste kahvaltiya kalkin dedim. gözlerini acip bana baktilar tamam gelyoruz dediler. öteki odaya gectim iki zenci birde ablam uyumuslardi ama ablamin arkasindaki zencinin yarragi hala ablamin güzel kissacik killi ammindaydi. uyandirdim. öteki odaya gectiyimde canan yengemle zenci adam birde ferhat uyuyorlardi yengem yüz üstü yatmis ama bir eli zencinin yarragini sanki kacmamasi icin tutmustu. gülerek hadi uyanin kahvalti hazir dedim. assagi indim.

birer birer indiler herkes herkese bakip gülümsüyordu. canan yenge kocasina nasildi canim zevk aldinmi bari. evet dedi bu kadin harika sikisyor bizim pestilimizi cikardi dedi. enistemde aynini dedi ama memnundular sanirim. yengemde kocasina o zaman bir daha sikismeyeceksin sanirim egerki pestilini cikardiysa. olurmu canim inanilmaz zevk aldi dedi. peki sen ne yaptin diye karisina sordu. ne yapyim canim senin yaptigini yaptim dedi. nasil yani? zenciylemi sikistin? evet dedi. yirtmadimi seni? hayir ama ögle bir sikyorki anlatilmaz ancak yasanir dedi yengem. amcamin kiskandigini gözlerinden okuyordum. enistemde karisina sen ne yaptin sevil? bende sikistim hemde iki zenci arasindaydim. enistemin bakislari cok farkliydi nasil olur dedi. hayatim sende olyorda bana gelince olmazmi? bana bakin kadinlarinda cani var dedim ne o siz istediginizi yapacaksiniz kadin yapmayacak öglemi?

yok dedi enistem sakaydi elbette her istediyini yapar benim biricik karim dedi ve havayi yumusatmaya calisti. hadi artik gidip misafirlerle denize girelim biraz etrafi gezdirelim dedim. herkes hazirligini yapti sahile dogru yürüdük birer sezlon aldik havlulari serdik zenciler suya girdiler bizde peslerinden gittik suyun icinde oynastik biraz yorulana kadar. biraz güneslenmek icin uzandik erkekler kadinlara yag sürdüler banada südüler. uzanmisken aksama ne yapacagimizin pilanini yapyorduk. amcam isterseniz yazligin bahcesinde mangal yakalim dedi. enistem olur dedi. kadinlar aslinda rahat etmek istediler ama sonucta mangal kazandi. erkenden yazliga gidip hazirliklar yaptik amcam et balik almaya gitti.

detaylara gecmeyecem mangal isi bitti yedik aksamda sahilde dolasmaya gittik etrafi gösterdik cok begendiklerini söylediler. bayagi bir samimi olduk adamlar hic cekinmiyorlardi kadinlarla sakalasyor bazen kucaklar gibi sarilyorlardi. benim hosuma gitmisti ileriye dönük belkide bunlar tekrardan gelir diye ama ummarim demekten baska sansimda yoktu. ama simdi burdalar bunuda degerlendirmem lazim. kocam serhat beni mükemmele yakin sikyordu ama bunlarin sikisi kocamida ferhatida dünyamida unutturdular. denizdeyken dikkatimi ceken birsey vardi. bir cok kadin adamlarin sortlarindaki yarraklarinin belirginliyine bakyordu bir bakima ben biraz olsun kiskandim sanki.

bir hayli dolastiktan sonra yazligimiza gittik. erkekler bugün fazla icmediler bu yüzden aksamin iyi gececegini bilyordum aramizda sakalar yaptik güldük eglendik. gece herkes ayni sekilde yatagina gitti ama kim kiminla bilemiyecem cünkü dikkat etmemistim mühim olan baslangicti onuda basardigimi umud edyorum simdi rahatim. ertesi gün ben yine erken uyandim ve yine teker teker uyandirdim kahvaltiyi hazirladiktan sonra. amcamla enistem ayni sekilde kadin aralarindaydi öteki odada üc kisi yani anlayacaginiz ayni ama erkekleri deyistirmislermi deyilmi bilemedim. mühim olan amacima ulasmaktir gerisi bos. herkes elini yüzünü dusunu alip sofraya oturdu ve herkesin yüzü gülyordu.

yine ayni sekilde sahile gittik amacimiz misafirleri mutlu etmekti ama ben aksama dogru gitmem gerekyordu kocam gelecekti. denizden ciktik dusumuzu aldiktan sonra ben kendii hazirladim getirdiyim giysilerin hepsini almadim cünkü geri geleceyimden emindim. misafirlere tercüme ederek okuttum anladiklarini sanyorum. ferhata oglum dikkat et misafirlere ne zaman gelecegimi bilmiyorum enisten serhat ummarim cok yakinda gider bende gelirim. tamam abla merak etme dedi. amcamla ablamda aksam geleceklerdi onlarda ertesi gün islerine gideceklerdi. ben arabama binip gittim eve vardigimda derleyip topladim yemek yaptim kocamin gelmesini beklemeye basladim. beklediyimden daha gec geldi sarilip öpüstük hasret giderdik biraz yemek koydum yedik. daha sonra seni özledim deyip beni yataga atti güzelce sikti ama tabiki zenciler gibi deyildi bende cok güzeldi dedim mutlu olsun diye.

kocam beni sikerken zencileri hayal edyordum. kocamda bana fantazilerini söylerdi her ne derse ben evet derdim. böylece iki defa sikistik. sonra uyuduk. kocam sabah firmaya gidip rapor verip tekrar eve gelecek iki gün evde dinlenecekti. nitekim böyle oldu bu iki günde beni bir kac defa sikmisti. aldigim zevk eskisi gibi deyildi sanki hic zevk almiyordum ama sikisirken rol icabi cok zevk aldigimi ve defalarca bosaldigimi belli etmek icin cok iyi rol yaptigimdan emindim. kocamda yutyordu. böylece iki gün gecmisti kocam isine devam etti bende evdeydim ferhati aradim nesil gidyor diye sormak icin. ferhat cok iyi gidyor abla dedi. sevindim. yengemle ablami arayip bana gelmelerini istedim. isleri bitince geleceklerdi uzun sürmez dediler. peki dedim ben ocaga cay koyayim deyip kapattim

onlar gelene kadar ben cayi demlemistim oturdular konusmaya basladik kocami sordular iyi dedim. simdi ben size soryum nasildi bana onu söyleyin dedim. yengem kiz ben böyle bir seyi hayatim boyunca düsünsem yasayamam dedi. sevindim dedim. yahu bir kadin bu kadarmi zevk alir veya bu zenciler bir kadina bu kadarmi zevk verirler? beni yanlis anlamayin ama böyle bir kocamin olmasini isterdim dedi. ben gülerek yenge su an elimizin altinda istedigin zevk ise gündüzleri git sikis adamlarla dedim. sanirim bunu yapacam ama tabiki hergün deyil arada bir giderim dedi. ya sen abla. kiz dedi bana sorma nasil anlatacam nasil izah edecegimi bilemiyorum bunlarla afrikayami gitsem diye düsünmeye basladim dedi. ben güldüm abla sen ciddimissin? evet hemde cok. iyi o zaman afrikaya git zaten cocugun yok orda biriyle yasarsin hayatini yasarsin dedim. keske o kadar kolay olsa dedi.

vay ablam vay senide kaybettik galiba dedim. beni mutlu ettiniz tsl ederim size kocalarinizada gösterdiniz neyi yapabileceginizi. evet dediler. peki sen neden yapmadin dediler. benim kocam gelecek diye yapmadim ama yakinda giderse ki ummarim gider ücüyle birden sex yapmak istiyorum dedim. kiz ikisi beni hasat etti üc kisi seni öldürür dedi. meraketme egerki kontrollü sikisirsen birsey olmaz dedim. ama kocama bagli uzun süre kalirsa iste o kötü. yengemle ablam anlata anlata bitiremiyorlardi benim hosuma gidyordu. simdiden zencileri özlemistim. ummarim cok yakinda kocam bir yerlere giderde ben özgürce sikisirim.

sevgili okurlar 4üncü kisminin sonuna geldim devami var tabiki hepsini bir anda yazamam cok uzun oldugu icin ummarim begenirsiniz.

sevda