PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sevdiyim kocami boynuzladim7

sevda23
01 Şubat 2024, 21:24
ben sevda 32 yasindayim 168 boylarinda kumral 65 kilom 90-75 100 yani bir model kadar olmasada vücut hatlarim bir cok erkeyin beni cok arzuladigini bilyorum. bundan 14 yil önce evlendim kocam pek yakisikli olmasada yatakta güzel sikismesi beni cok mutlu edyordu. kocam 175 boyunda 70 kilo agirliginda.

7.ci kismi yazmaya basliyorum. amcamla enistemin gözleri bendeydi dogal olarak. ee ne yaptin sevda? ne yapyim amca dedim ferhatla nisanlisiyla zaman geciryoruz burda. herkes bana koca gözlerle bakarak nee diye hepsi bir agizdan cikti. aslinda daha nisanlanmadilar ama nisanlanacak bir iki güne kadar hele kocamda gelsin. amcam bana peki abimin haberi varmi? elbette var dedim. buna cok cok sasirmislardi. herkes birsey söylemeye basladi. ne olacak oda bir insan ve bir kadin rengimi siyah? hic önemli deyil bence aileye renk katar babamda aynisini düsünyor dedim. iyi o zaman mutlu olmalarini dilediler konuda kapanmis oldu. sen ne yaptin kocan ne zaman gelecek? egerki isi uzamassa carsambaya gelir dedim. iyi dediler. ya senin misafirlerin nerde? onlarda gecen genc ciftle kiz kardesiyle tanistik su anda onlarla birlikteler. vay dedi amcam bunlarin kismeti cogalmis dedi ama bize bakan yok. amcama bakip güldüm. amca senin karin cok cok güzel daha ne istersin? benim karim gercekten güzel dedi vede inanilmaz derecede cok sevyorum ama insanlarin zaafi varya o beni yoldan cikaryor dedi. tamam alan razi satanda razi madem ikinizde bu durumdan sikayet etmiyorsaniz sorun yok demektir. evet haklisin sevda dedi.

ne yapalim bu aksam yengem sordu. amcam bilmiyorum ama su anda acim ve yemek istiyorum dedi. kalkip getirmis olduklari yemegi sofraya koyarken ablam bana kiz ne yapacaz seninkiler yok. merak etme abla bugün olmassa yarin olur dedim o kadarmi azdiniz? yengem evet dedi hemde cok tadi damagimda kaldi kiz. ben güldüm. iyi söyleyecem yarin sizi ikinizi tost yapsinlar daha cok zevk alirsiniz dedim. yengem bana bakti kiz ammima zor giryorlarken gözüme nasil girecekler? yenge siz kocalarinizla tost olmadinizmi? evet olduk ama kocalarimizin yarraklari bunlarin yaninda hic kalir canim dedi. siz hele bir deneyin adamlar zatenki hasirt diye gecirmiyorlar yavasca zevk ala vere dedim. peki sen nerden bilyorsun? cünkü bende yaptimda ondan. vay vay saman altindan su yürüten sevda neler yapyormusta haberimiz yok. illaki yaptigim seyleri herkese söylemek zorunda deyilim yani

siz kim bilir ne kadardir grup yapyorsunuz hic haberim oldumu? sustuler. sofrayi hazirladik erkeklerde geldi oturdular. amcam vay ferhat vay bizde sevinmistik zenci kadini sikmek icin. ferhat bir düsüneyim belkide birlikte yapariz dedi. ben ferhata baktim oglum sen ciddimissin? neden olmasin abla onlarda bana karilarini siktiryorlar dedi.ferhat hakliydi hem yengesini hemde ablasini sikyordu onlarda nisanlisini sikmek isteyecekler dogal olarak egerki kadin isterse tabiki. yemegimizi yedikten sonra balkonda keyif cayi ictik sohbet ettik daha sonra kahve falan derken gec olmustu. ben yataga gidyorum dedim kalkip gittim. onlar hala oturup sohbete devam edyorlardi. ertesi saba kalktigimda yengemle ablam kalkmislardi. hayrola bu gün erken kalktiniz. uyuyamadik dediler yani gece sex yokmuydu? hayir yoktu canimiz istemedi dediler. anladim dedim siz kendinizi baskalarina hazirliyorsunuz deyilmi? kikir kikir gülmezlermi? sizi azgin orospular sizi dedim.

herkes kalkti kahvalti yaptiktan sonra alisveris yapmak icin amcamla enistem birde yengem gittiler. ögleye dogru esin ferhati aradi biraz konustular sonra kapatti, kim aradi diye sordugumda esin dedi bizim aksam yanlarina gidip gitmeyeceyimizi sordu ona göre yemek hazirlayacaklar. hele amcan gelsin ona göre karar veririz. zaten bende ögle dedim dedi. iyi yaptin hayatim. amcam gelmisti esyalari indirdikten sonra ona sorduk oda bilmem dedi siz ne dersiniz? benim icin hava hos dedim yengelme ablam gidelim dediler mecburen erkeklerde evet demek zorunda kaldilar. artik kadinlarin istedikleri olyordu erkekler süt dökmüs kedilere dönüsmüstü. ferhat arayip gelecegimizi söyledi. esinde ona tamam saat 5 gibi burda olursaniz iyi olur dedi. ferhat tamam canim dedi ve kapatti. ben ferhata baktim ne o lan canim cicim falan? yok birsey abla benimle sex yapmak istiyor bende olur dedim. iyi birsey demedim ben canim nisanlinda izin veryorsa sorun yok. veryor dedi ücümüz birlikte yapacaz dedi. vay benim kardesime bakin ulan helal olsun mahallee sikmedik kiz kadin birakma dedim.

ferhatin hosuna gitmisti. herneyse amcamin getirdiklerinde birsey hazirlamadik ama giderken iki sise raki götürdük. saat 5 e dogru gelmistik hepsi bizi kapida karsiladi teker teker tanittim yengemle ablam zencileri görünce ayaklari yerden kesilmisti. amcamla enistemde kizlari görünce tabiki. bizi balkona aldilar ben yengem ve ablam kizlara yardim icin mutfaga gittik. lutfen siz oturun biz yapariz falan dedikleri halde hayir olmaz dedik. genc kadinlar zaten ferhat arayip gelyoruz dedigi an baslamislardi hazirliga. bayagi zengin bir sofra olustu büyük bir masaya oturduk yengemle ablam zencilerin arasinda oturdular. amcam enistem ve mert raki icyorlar biz kadinlar ise sarap güzel bir ortamdi sohbetler sakalar iltifatlar vardi sofrada ben etrafa bakyorum sadece iyiki bu insanlarla tanistik diye icimden geciryordum. cok tatlilar kibar nazik cok saygili konusmasini bilen herkese saygi gösteren birileri. ummarim uzun yillar dost kaliriz. erkekler bir siseyi devirmislerdi zencilerle birlikte mert bir hos olmustu konusmasi agirlasmisti ben amcama seslendim fisildayarak bir daha koymasin diye. olur dedi.

yemek fasli bitmisti aslinda kadinlarda saraptan biraz hos olmustu hareketlerden konusmalardan belli olyordu ben sadece bir kadeh ictim. genc kadinlar balkondaki masaya mezelerle rakiyi koydular bizde sofrayi kaldirip balkona gectik ben haric kadinlar kimi ikinci kimide ücüncü bardagi bitirmisti. yengem sanki sarhos olmustu ablam sarhos olmasada hos olmus sakalar yapyordu. yengemle ablam zencilere yakin oturmuslardi konusurlarken ellerini sürekli zenci adamlarin bacaklarina dokunyorlardi selvi ve esin mutfakta kahve yapmakla meguldular amcam karisina bakip gülümsüyordu. mert yanimda oturmustu benimle sohbet etmek icin cabaliyordu dili bayagi agirlasmisti. bende teselli edyordum. kahveler geldi. ictikten sonra boslari esin boslari mutfaga götürdü bende arkasindan gittim canim bu zencilere sorarmissin bizimle geleceklermi diye? tamam sevda abla sorun yok dedi. ummarim dün güzel bir gece yasadiniz dedim. esin evet sevda abla bizi dagittiler bir kac gün dinlenmek en iyisi dedi.

ben gülerek önemlo olan zevk almaktir bunuda aldiysaniz cok sevinirim dedim. evet hemde fazlasiyla dedi. iyi o zaman sen bir sor ve bana dön dedim. tamam abla dedi. esin sordu sonra yanima gelip anlatti bana yani geleceklerini söyledi. tamam esin tsk ederim ama birsey daha söyleyeceksin yani tembih edeceksin dedim. neyi abla? yengemle ablami bu gece tost yapmalari icin dedim. esin güldü neden güldün esin. abla dedi yirtarlar dedi. korkma birsey olmaz dedim. haa siz yapmadinizmi? hayir dedi korktuk. korkmayin firsatiniz varken yapin inan bana hayatiniz boyunca unutamayacaginiz bir zevk yasayacaksiniz dedim. esin bana bakti aslinda denemek isterim dedi. denemelisin dedim. birsey daha esin. nedir abla dedi. sen ferhatla sex yapmak istiyorsun deyilmi? evet dedi. o zaman bir zenciyle ferhati al ferhat sana arkadan zencide önden girsin alisirsin önce sonra iki zenci alirsin dedim. bana bakti iyi fikir dedi aynen bunu uygulayacam dedi, sonra zencilerin yanina gidip benim söylediklerimi söyleyince ben zencilerin güldüklerini görebilyordum.

bunuda hallettikten sonra saat gec olmustu zaten mert uyuklamaya baslamisti selvi onu yataga götürdü biz kalkip gidelim dedim. amcam biraz daha oturalim dedi megersem akli genc hatunlardaydi. ablamla yengem iyi siz kalin biz gideriz dediler. esine baktim sanki razi olmus gibiydi. esini mutfaga isaretle gelmesini söyledim. esin bunlar sizinle sikismek istedikleri icin kalmak istiyorlar dedim. essahmi abla? evet isterseniz kalsinlar ferhatta kalsin dedim. esin selvi yengesine sordu mert zaten uyumustu bile. selvi neden olmasin dedi. ablamla yengem birde zenciler kalkip yazligimiza gittik. vardigimizda önce biraz oturduk. yenge dedim. isterseniz besinizde bir odaya gecin gurup yapin. sen gelecekmissin? hayir benim canim istemiyor dedim. peki dediler. zencilere hadi gidip bu orospulari tost yapin dedim. beni anlamadilar ama olsun. odaya gectiler iki dakika gecmeden inleme seslerini duymaya basladim bes dakika sonra ooh ooh sesleri gelmeye basladi ablamla yengemden. ben balkonun kapisini kapatip ögle saatlerce oturduktan sonra kalkip yatagima gecerken yankilanan sesler

inanilmazdi yengemle ablam hayatlarini yasiyorlardi böylesine bir sex daha yasamamislardi inlemelerden cok cigliklar yükselyordu eminimki tost olyorlardi. sadece ammdan sikilyor olsaydilar bu denli inlemeler cikmazdi. ben en gerideki odaya gectim sesleri duymamak ve rahat uyumak icin ama nafile yinede duyuyordum ama bir sekilde uyumusum sabah kaltigimda yanimda bir zenci yatyordu. demekki cok yorgundum. kalktimgüzel bir dus aldim kahve yaptim balkona gecip ictim kaneppeye uzanip öglece kalmisim. yatanlar nihayet kalktilar tek tek duslarini yaptilar bende bu arada kahvaltiyi hazirlamakla mesguldüm. hepsi sofraya gelip oturmak istediler ama oturamayanlarda vardi. neden oturmuyorsunuz yenge abla? oturabilsek oturacaz dediler. vah zavallilarim benim. ee en azindan bana nasil oldugunu anlatmak istersiniz. ikiside harikaydi egerki bu götümüzdeki aci olmasaydi. gecer yarina birsey kalmaz dedim krem sürün yumusasin. birseyler yedikten sonra yengemle ablam balkonda her biri bir kaneppede yüzüstü uzandilar ben sakalar yapip gülyorum zencilerde bir birlerine birseyler söyleyip gülyorlardi kendilerince. az sonra amcamla gerisi geldiler. iceri girip bize katildilar ama kanepede yer olmadigindan birer sandalye cekip oturdular. ne oldi size böyle? ne olacak hayaatim dedi yengem. zenciler bizi hasat ettiler sakin bu gece amm istemeyin cünkü yok. ferht ben ögle bir güdükki. amcam aksama misafirlerimiz var ona göre iyilesmenize bakin. kim bu misafirler amca? merle karisi ve kiz kardesini davet ettim dedi. iyi yaptin amca amca yemegemi davet ettin? evet sevda dedi. güzel o zaman ne yapacagimiza karar verelim dedim. amcam bosver kizim dün birseyler almistim tekrar gider mangallik birseyler alir gelirim dedi. olur dedim fena olmaz.

amcam gidip et balik aldi geldi yengemle ablama madem oturamiyorsunu eminim ayakta durabilirsiniz kalkinda yemek hazirlayalim gelecek misafirlerimiz var dedim. kalktilar beraberce hazirlarken ee anlatin bakalim güzelmiydi bari. yengem hemen cevapladi güzel ne kelime sevda böylesine bir zevk rüyamda bile alamam hayatim boyunca unutamayacagim sikis oldu ablam teyit etti. ben size söylemistim deyilmi? ama ne yazzikki yakinda bunlar gidecekler dedim. ne zaman gidecekler diye ablam sordu. bilmem ama yakinda sanirim. üzülmüs gibilerdi. gidene kadar siz bu anlari deyerlendirin dedim bir daha ele gecmez. haklisin sevda gercekten ele gecmez. ne yapalim ne edelim kara kara düsünmeye basladilar. yine ben akil verdim. kizlar neden burda kalmiyorsunuz? zaten cocuklariniz yok kocalariniz bir kac gün disarda yesinler ne olacak yani? mantikli gelmisti ama yinede erkeklerin bizi burda birakmalari imkansiz gibi dediler. neden denemiyorsunuz? denemeden bilemezsiniz.

et balik hazirlandi sadece mangala koyulmasi lazim mezelerde hazir. amca bu misafirler ne zaman gelecek? saatine bakti yarim saat sonra dedi. iyi o zaman biz bitirdik siz mangal basina gidin biz kiz kiza oturup biraz laflayacaz. olur dedi. bahcede mangal yanyordu misafirlerde geldiler mert mangal basina gitti erkeklerin yanina kizlar yanimiza geldi. yengem kizlara hemen sordu. ne yaptiniz dün gece? hic birsey dediler. yengem ablama bakti sasirmis gibiydi. yani hic birsey olmadimi? hayir dediler. peki neden? nedeni yok hevesimiz yoktu ondan dolayi dediler. peki siz neler yaptiniz bakalim? biz hasat olduk kizlar amm göt birsey kalmadi dagittilar bizi ve simdi gördüyünüz gibi dogru oturamiyoruz yumusak yerde ve yan oturmak zorundayiz. kizlar gülerek merak etmeyin gecer dediler. etler baliklar piyordu erkeklerde demlenyorlardi mangal basinda meze vermistik zaten. kalkip sofrayi hazirladik mangalin bitmesini bekledik. bir süre sonra bitmisti herkes sofraya oturdu yine karisik sekilde amcam sarapta getirmisti kadinlar sarap erkekler raki icyorduk. sohbet ama güzeldi. mert sen fazla icme dedim yoksa dün gibi uyursun. merak etme sevda hanim bu sefer az icecem dedi.

vakit gecyordu yemek faslida bitmisti erkekler son yudumlarini aldilar. hep birlikte masadan kalkip balkona gectiler yengemle abla benimle sofrayi toplayip yanlarina gectik birer yer bulup oturduk tabikide oturamayanlarda vardi herneyse güzel samimi bir gece gecirdik misafierl gitmek icin müsade istediler daha vakit erken dedik ama gitmek istediler. mert bana sevda hanim siz kalabaliksiniz bir kac kisi bizimle gelip bizde yatabilirler dedi. gercektende kalabaliktik kim gider diye sordum ferhatla zenci nisanlisi biz gideriz dediler. bende gelyorum dedim. ben kalkinca zencilerin birisi kalkip bizimle gelmek istedi. hadi sende gel dedik sanirim bu zencide benimle cok fazla ilgilenyordu ummarim düsündüyüm gibi deyildi. mertlere vardik iceri girip kizlar kahve yaptilar balkonda oturduk zenci yanimda oturdu ferhat nisanlisi ve esinin ortalarindaydi mert karisi selvinin yaninda. iyi bir sohbet ettik saat cok gec olmustu esin bana sevda abla sana odani gösteryim egerki yatacaksan. iyi olur canim benim gercekten yorgunluk var üzerimde dün aksamdan beri dedim nedenini bilmiyorum. olur böyle seyler dedi esin. ben odama gectim sanirim daha 10 dakika gecmeden uyumusum. sabah kalkigimda herkes daha yatyordu. kendimce bir kahve yaptim ictim daha sonra uyandirmaya gittim kapilar acikti kapatma gereyi duymuyorduk aslina bakarsaniz bir odada mert kiz kardesi ve zenci adam vardi ücüde ciplakti sabah sertlesmeside vardi iyice yanastim mertin yarragina baktim ilk defa göryordum fena deyildi yenecek kadar tatli bir yarrak bir dahaki sefere kesin ammima sokarim diye düsündüm.

öteki odaya baktim ferhat nisanlisi ve mertin karisi. hepsini uyandirdim kakin tembeller sizi dedim yaptiginiz tek sey sikisip yatmak dedim. tabiki sakaydi dediklerim. hepsini kaldirip daha sonra birseyler yedikten sonra ne yapalim bugün diye sordum. neden denize girmiyoruz dediler. iyi fikir dedim hadi hazirlanin ben bizimkileri arayip söyleyeyim dedim. sonra bikinimin olmadigini anladim. benim yazliga girmem lazim dedim bikinim yok. selvi sevda abla bende var zaten bedenlerimiz ayni sanirim dedi. gel gösteryim dedi. gidip gördüm cok sexy bir bikini ammimin birazini kapatyor. kizim bendekide cok sexy ama bu daha cok. ne olacak abla bizden baska bir sürü kadin daha cok beterinden giyiyorlar ondan sonra bir cok kadinda üstsüz. evet haklisin dedim hadi ver giyinyim ama biri bana tecavüz ederse sebebi sensin ona göre. selvi bana sevda abla egerki ben erkek olsaydim bikini giymeden sana tecavüz ederdim dedi. neden selvi sen benden cok daha güzelsin dedim.

verdiyi bikiniyi giydim aynura bir tane esin verdi giyindik bizimkilere haber verdikten sonra biz denize gittik sezlon kiralayip havlu acip uzandik. krem getirmislerdi kizlar. zenci kremi aldi beni masaj yapar gibi kremledi hem arkadan hemde önden hosuma gitmisti. güzeldi. biraz uzandik biz kadinlar erkeklerde denize girdiler. bir baktim serpil abla ile kocasi yanimda dikilmisler. merhaba sevda. merhaba serpil abla ne yapyorsunuz böyle tatil dediler. iyi bizde ögle dedim. güzel kizlari tanistirdim zenci kadinida aynur diye. kardesimin nisanlisi dedim. serpil abla sasirmisti. ama birsey demedi deseydi agzinin payini alacagini bilyordu. kocasi daha önceki gibi beni yiyecek gibi bakyordu. ne zaman bize geleceksin sevda? bilmemki abin dinlendimi? evet cok dinlendi biraz hareket lazim dedi. ben anlamazliktan geldim. abin tek basinami gelmis? hayir karisi kizi ve ogluyla gelmisler dedi. güzel dedim bir aksam size geliriz telefonumu bilyorsun zaten serpil abla ne zaman müsait olursan bana söylersin. elbette cok memnun olurum dedi. sonra gitti orospunun güzelliyi bütün mahallede konusulur. cokta güzel bedeni var kalca meme amm hersey vardi karida.

bir baktim yengemle ablam gelyorlar kocalari yok ama zenciler vardi. yanimiza uzandilar erkekler öbürlerinin yanina denize gittiler. gece ne yaptiniz kizlar yinemi sikistinizmi? evet dediler ama bu sefer götten yemedik sadece ammdan ve agizdan dediler. peki kim kiminle? yengem enisteyle bir zenci ablanda amcanla zenci dedi.. harika dedim keyfinize bakin dedim iyi degerlendirin bu zamani. bizde bunu yapyoruz dediler. güzel peki kocalariniza sordunuzmu burda kalmak istediyinizi? hayir dediler daha sormadik ama bu aksam soracaz. tamam sizin icin iyi olur dedim kocalariniz olmadan özgürce sex yapin hayattan zevk alin biraz hep ayni adamlarla sex yapilmazki? cok dogru söylüyorsun sevda

bilin bakalim kim var burda? kim kiz? serpil varya benim komsum? ee o burda abisi almanyadan gelmis oda kocasiyla burda tatilini yapyorlar. vay orospu vay ama gercekten cok güzel bir kadin tam sex kadini her tarafi sex kokuyor sirpintinin dediler. kizlar sizde bende az deyiliz ama deyilmi? evet sen söyledin dediler. bir aksam bizi davet edip abisini tanistiracakmis bize birde karisiyla iki cocugu varmis. kizlar merak etmislerdi. iyi gider tanisiriz belkide bir ise yarar diye söyledi yengem. ulan yenge seninde aklin fikrin yarraklarda deyip heppimiz güldük. selvi ile esin bizi duyamiyordu uzanmis güneslenyorlar.
hadi bizde denize girelim biraz tuzlu su götünüze iyi gelir dedim. essahmi kiz sevda? evet yenge dedim. hemen benimle geldiler selvi esinde gelmisti. suya girdikten sonra yengemle ablam oooh dediler gercekten iyi geldi sogudu en azindan dediler. kizlar tuzlu su yarayi kapatir dedim. bircok erkeyin dikkatlerini cekmis bulunmaktayiz giydiyimiz bikinilerle. selvi hayatim. evet sevda abla. sende benim gördüyümü görebilyormussun? herhalde dedi. özellikle erkekleri cildirmak icin bu tür bikinileri aldim dedi. iyi yaptin dedim gidip 31 ceksinler bizi hayal edip dedim. iyi dedin sevda abla dedi. suyun icinde bayagi kaldik etrafimizdaki erkeklerin sayisi artyordu. yorulmustuk artik sudan ciktik tekrar sezlona uzandik. bu sefer bir cok erkek uzaktanda olsa bizi dikizlemeye devam edyordu. birazdan bizim erkekler gelince bir cogu kayboldu sanirim bizi sahipsiz sandilar.

günesin batmasina bir saat kadar vardi kalkip yazliga gidip dusumuzu aldik. gelirken mert onlara davet etti ama biz bu gün olmaz dedik yorgunduk belkide yarin geliriz ararsiniz bizi dedik. tamam dedi ama siz kalabaliksiniz diye bir kaciniz gelebilir. hakliydi ve düsünceliydi. tamam mert ben bir kac kisi yollarim size dedim. olur sevda hanim dedi. dusumuzu aldiktan sonra kim gitmek ister mert gile? yengemle ablam biz gideriz dediler. baska kim gitmek ister? isaretle zencilere sordum anlamadilar yazip tercüme ettim sordum. ikisi gider deliler. tamam öteki bana tutkun sanirim ondan dolayi gitmek istemedi. ablam amcam ikide zenci gittiler. biz kaldik oturup yemegimizi yedik yengem bize cay demledi balkonda oturup ictik zenci yanimdan ayrilmiyordu simdi adini yazacam samuel iste bana tukun zenci aslinda hepside tutkun ama özellikle samuel daha cok tutkundu.ferhatin nisanlisinin abisi ama ben evliydim ve onunla ancak sex yapabilirim baska birsey olmaz sex disinda. yengemle enistem yan yana oturmus koyu sohbete dalmislar. ben kalkip yatacagimi söyledim ferhat biz biraz oturacaz dedi. ablamin kocasiyla amcamin karisi bizde kalkalim dediler. haa aklima gelmisken siz bu aksam eve gitmeyecekymiydiniz? einstem yarin sabah gidecez dedi. peki ögle olsun. ben bana tutkun zenciyi aldim odama giderken yengem bana sevda neden birlikte ayni yatagi paylasmiyoruz dedi. ben aslinda yorgunum canimda pek istemiyor ama samuel beni azdirirsa onunla sikisirim dedim. enistende azdirir seni sevda. henüz enisteme ve amcama hazir deyilim dedim. zenciyle birlikte odama gectik.

zenci beni oksadi durdu öptü yaladi sonra üstümdekileri cikardi oda soyundu benimle sevismeye basladi ben azda olsa istekliydim karsilik veryordum ama zenci beni nasil azdiracagini bilyordu. bende kivama gelmistim ammim islanmisti beni sirtüstü yatirip ammima dadandi ögle bir yaliyorki anlatamam dilini sokup cikarmasi adeta cildirircasina inletyordu. cok uzun bir süre ammimi yaladi diliyle sikti bir kac defa bosaltti. daha sonra ammimi birakip dizlerinin üstüne yanima yanasti koca yarragini agzima verdi. o kadar büyüktüki iki elimle tutyordum agzima sokup cikaryordum somurarak yaliyordum tassaklarina kadar adam hoslanmis olacakki inliyordu yes yes diyordu cok istahliydi. acaba yalniz oldugumuzdanmi bilemedim ama beni incitmesinden korkyor gibiydi. yarragini agzimdan aldi beni tekrar sirtüstü yatirdi kabuklu kocaman yarragini yavasca ammima soktu sonra üstüme abandi dilini agzima soktu bende somuryordum beni simsiki sarmis büyük bir sehvetle öpyor kacasinida yukari assagi yaparak sikyordu. inanilmaz ama üc zenciyle sikismem farkliydi buda farkli sanki daha cok zevk alyordum. tabikide üc veya iki zenciyle güzeldi ama dediyim gibi bu cok daha farkli. sevismemiz sikismemiz hatirladigim kadariyla bir bucuk saati gecmisti ben o kadar cok bosaldimki sayisini bilemiyorum. beni sadece bu pozisyonda sikti en sonunda bosalacakti yarragini cikardi hizli bir sekilde agzima verdi döllerini attirdikca ben yutyordum direk bogazima gecyordu ama yinede disari akyordu yetisemiyordum fiskirttigi döllere, sonra yanima uzandi böylece ben uyuya kalmisim.

sabah kalktigimda yengemle enistem eve erken gideceklerinden kalkmislardi. yengem kocasini aramisti oda gelyordu. ne oldu yenge dedim kalacakmissiniz ablamla? cünkü ben carsamba günü gidecem kocam gelecek dedim. amcan beni birakmiyor dedi. peki sen eniste bari sen ablami burda birak carsamba beraber geliriz dedim. biraz düsündükten sonra tamam dedi kalsin ben idare ederim dedi hatta haftaya kadar kalsin dedi. amcamla ablam geldiler hadi gidelim dedi enisteme. enistem benim karim burda kalyor yalniz gelyorum dedi. istersen sende yengeyi burda birak ne olacakki. zencilerdenmi korkyorsun? zaten siktiler daha baska ne yapabilirlerki? amcami sanki ikna etmisti. hadi amca ne olacak sanki söz haftaya kocam giderse ben sizinle sikisecem dedim. bunu deyince tamam kalsin dedi. öglece kadinlarin sevincleri bir hayli fazlaydi. onlar gitti bizde dört kadin iki erkek bas basa kadik. oturup güzel bir kahvaltidan sonra hadi kizlar kocalariniz yok özgürce bir hafta sizi bekliyor dedim.

o zaman önce gidip sahilde biraz tuzlu suyun icinde biraz kalalim götümüz icin gecen yapmistik ve iyi gelmisti. tamam hadi gidelim o zaman dedim. sahile gidip birer sezlon kiraladik giymis oldugumuz bikiniler herkesin dikkatini cekmisti. vücudumuzu kremlemek icin samuelden baskasi yoktu ferhat vatdi ama oda aynurla mesgul bizi takmiyor artik nedense. samuel bizi teker teker kremledi sonra kendisi denize girmek icin gitti. güneslenirken artik tesadüfmü yoksa bizi arayip buldumu bilemiyorum komsum serpil yanimiza geldi. bu sefer hepsini getirmisti yaninda. bize tanistirdi. memnun olduk dedik abisi orta yasli biri karisida ondan genc ama biraz etli butlu sisman sevenler icin güzel kadindi. oglu ve kizi gencti. yani sanirim 17 ila 20 yas arasindaydilar gördüyüm ve süzdüyüm kadariyla. kocasi malum herzamanki gibi beni yiyecek gibi bakyordu. erkekler sort giymislerdi abisinin yarragi belli olyordu. sanirim kalinca bir alet. genc erkekte yani serpilin yegenide genc olmasina ragmen yarragini ferhatin yarragina benzettim. sortundan gördüyüm kadariyla. kizlari ise bikini giymisti abartili deyildi ama amminin sekli görünyordu. serpil bana isterseniz ve müsaitseniz bu aksam bize davet edyoruz dedi.

serpilciyim siz kalabaliksiniz bizde kalabaligiz dedim nasil olacak bu? sevda sadece aksam yemegi dedi. benimkilere baktim olur dedi sorun deyil. tamam o zaman aksam üstü saat 5 civarinda geliriz sizce uygunmu? evet dedi uygun. serpilin bikiniside cok tatliydi begenmistim. o zaman biz burdan saat 3 gibi gidelim ancak hazirlaniriz dedim. o zamana kadar yüzdük güneslendik saat 5 olmadan hazirdik zencileride cagirmistik zaten. 8 kisi gitmistik serpil orospusuna. bizi cok hos karsiladilar. önce balkona aldilar bende herkesi tanistirip oturduk. almancini cocuklari biraz ingilizce bilyorlardi sanirim. serpilin abisi bana nerden tanidigimizi sordu bende internette dedim. davet ettik geldiler bizde onlari en iyi sekilde agirlamak istiyorduk dedim. bana saskin saskin bakti. bizim orda cok zenci var dedi hele bizim oturdugumuz sehir dolu nereye bakarsan zenci görürsün erkek kadin. ne güzel dedim.

almanya eskisi gibi deyil artik cok yabanci var nerdeyse her ülkeden var dedi. sevda hanim siz evlisiniz peki kocaniz ne diyor bu ise? hangi ise cafer bey? bu zencileri yazlikta sizinle kalmalarina? benim kocamin haberi yok cafer bey olsada bir sey deyismezdi dedim. amcamin haberi var buda yeterli sanirim dedim. evt haklisin sonucta misafir yabanci ülkeden dedi. aynen cafer bey dedim. lutfen bana sadece cafer diye hitap edin sevda hanim. yapabileceyimi sanmiyorum egerki bun yaparsam saygisizlik yaptigimi anlarim buda bana uymaz dedim cafer bey. bana bakti siz gercekten serpilin dediyinden cok daha fazla kibar nazik vede özellikle cok sexy oldugunuzu söylemek isterim dedi. tsk ederim cafer bey binmükabele. amacinin ne oldugunu tam olarak cikaramamistim. kendime sordugum soruda neden yengemle veya ablamla deyilde benimle sohbet edyor sorular soryordu. mutlaka kokusu cikacaktir ama ne zaman iste soru bu..

neyseki sofra hazirdi kalkip yemege oturduk karisik sekilde cafer bey karisiyla yengem arasinda oturmustu genc ogluda yengemle ablamin arasindaydi. ablamin yaninda bir zenci sonra ben. yani bir kadin bir erkek oturmustuk caferin kizida iki zenci arasindaydi ayni siradaydik. cafer bey beraberinde whisky getirmisti zencilerle birlikte icyordu biz sadece meyve suyu yada su icyorduk. anlamadigim sey ise serpilin aradabir bana bakip tebessüm göstermesiydi acaba neden diye merak etmistim dogrusu.
ama aradaki sohbet bayagi güzeldi herkes konusyor sakalar yapip gülyordu bende dahil. gözüme bir sey takildi genc kiz bahar sol elini yanindaki zencinin pantalon üstünden caktirmadan oksamasiydi herkesin masaye nerdeyse yapisik sekilde oturmasi ve sakalar yapip gülmeleri dikkatleri cekmiyorlardi benimde gözüme carpmisti sadece veya herseye dikkat ettiyim icindir belki. umurumdada deyildi zaten ama aradabir bakyordum zencinin yarraginin serlesmis olmasi belirgindi. ben hic bir sey olmamis gibi davranyorum. bir ara ben bakarken baharin beni görmesiydi ama nedense hic orali olmadan bana gülümseyerek devam etti. bende gülümsedim tabiki. yemek yendi kalkip fazlaliklari toplamaya basladi serpil bende kalkip yardim etmeye basladim tsk ederin sevda dedi. lafimi olur serpil abla dedim. fazla olan herseyi topladik mutfakta bulasiklari makineye koyarken ister istemez ya ben ya kendisi egilyordu, kissa etekle zaten nerdeyse kalcasi görünyordu egildiyinde baktim kilot goymediyini gördüm. serpil abla cok sexysin dedim. sevda sen benden cok daha sexysin dedi herkes seninle beraber olmak icin can atyor dedi. ben sasirdim dogrusu. sen neler diyorsun serpil abla?

hala cakmadinmi dedi. neyi cakacakmisim? ilk abimin sana nasil baktigini? hayir dedim beni bir cok erkek arzuluyor bu dogru ama abinden ben bunu görmedim veya dikkat etmedim dedim ama kizma bana kocandan bile gördüm bana yiyecek gibi bakmasindan dedim. iste bu dogru kocamla sex yaparken seni fantazilerinde yasatyor dedi. ben durdum öglece. serpil abla senden daha güzel olsaydim bunu anlayabilirdim ama sen benden cok daha güzelsin ve böylesine bir kadinla sex yaparken baska bir kadini hayal etmek bana göre sapikliktan baska birsey deyildir. yada gözleri o kadar kör ki elindeki degeri görmüyor demek. serpil bana bakti ne yapacaksin erkek milleti deyilmi.
peki senin bakisacini söyle bana dedim. su anda acik konusyoruz zaten ve inanki burdan cikmaz dedim. sevda benim cesaretim yok dedi. olsaydi bir cok erkekle beraber olurdum kocamin bu görünüsüne aldanma. tamam yakisikli boylu poslu ama disardan degerlendirmemek lazim dedi. aynen katilyorum serpil abla bende ayni fikirdeyim dedim. ama ne yapmak istiyorsun benimle acik konus dedim. bilmiyorum sevda inanki bilmiyorum. serpil abla istersen yarin bana gel ama tekbasina seninle güzel bir konusma yapalim dedim. bana bakip tamam dedi bir sekilde cikar gelirim dedi.

herseyi bitirdikten sonra bizde ötekilere katildik. serpil cay demledi caydan sonra kahveler geldi ictik. gecenin gec saatlerinde yazligimiza gittik. üstümüzü cikarip biraz oturduk. ne yapalim diye düsünmeye basladik. zenciler biraz hos olmuslardi kizlar hazir bunlar hos olmusken ikinizde ücünü alin odaya gecin dedim. bana bakip sen ne seytansin sevda dediler. neden kizim sizin iyiliginiz icindir neden burda kaldiniz o zaman? iste bunda haklisin dediler. o zaman hadi gidin gecenin tadini cikarin. ben biraz daha oturacam dedim. ferhatla sevgiliside bir odaya gitmislerdi. tek basima balkonda oturup ne yapacagimi düsünyordum ama cikar yol bulamamistim. ve sanirim bu düsüncelerden dolayi kendimi veremiyordum. ama mutlaka bir yolu vardir, inlemeler kulagimi delyordu üc kadin birden inlerse rahat oturamassin. kapiyi kapattim ama yinede duyabilyordum. ammim islanyordu ama canim cekmiyordu tuhaf birseydi. odama gidip uyumaya calistim ama uyumusum sabah kalktigimda yine ayni sekilde haala uyuyorlardi odalar acik önce elimi yüzümü yikadim kahve yaptim ictim uyuyanlari kaldirmak icin gittim herkes ciplak yarraklar meydanda ammciklarda ögle. seslenip kaldirdim.

öglene dogru serpil bana geldi. hosgeldin serpil abla. hos bulduk sevda dedi. gel balkona gecelim dedim ama daha önce ikimize birer kahve yapyim dedim. oturduk ben ötekilere bizi rahatsiz etmemeleri icin tembih ettmistim. eee anlat bakalim serpil abla. nerden baslayacagimi bilemiyorum dedi. bir yerden basla istersen gerisi kendiliyinden gelir vede sakin cekinme benden cikmaz dedim. tsk ederim dedi.anlatmaya basladi bak sevda kocamin dis görünüsüne aldanma sakin. beni yatakta istediyim gibi sikemiyor dedi kusura bakma biraz argo konusyorum dedi. canini sikma serpil abla istediyin gibi konus icini bosalt ben yabancinmiyim sanki? tamam dedi ve devam etti assagi yukari 5 yildir evliyim bu 5 yil icinde 5 defa bosalmamisim dedi. kocam hem beceriksiz hemde kisir sanirim cocugumuzda olmuyor dedi. beni sikerken fazla dayanamiyor hemen bosalyor bende acikta kalyorum.

peki doktore cocuk icin gittinizmi? gitmek istemedi suc bendeymis diyor ben kisirim demeye getiryor ama ben gizlice dotora gittim ve kisir olmadigimi söyledi. o halde? ona söylemedim tartisma cikmasin diye. ben aslinda acim sevda ammim cok ac. serpil abla hic internetten filim baktinmi? evet baktim kendimi yillarca permaklayip bosalyorum ama ben gercek bir yarrak istiyorum dedi. tamam seni bu zencilerin biriyle sikistirirsem olurmu? bunlar siyah ama? evet dogru emin ol bizimkilerden yani beyaz erkeklerden cok daha iyi sikisyorlar ve kadina inanimaz zevk veryorlar dedim. bilmemki sevda düsünmem lazim dedi. serpil abla neyi düsüneceksin o kadar zemen gecmis ama sen haala düsünmek istiyorsun bu bir firsat dedim. bak abla seninle acik konusacam. ben kocamla cok mutluyum ama her gidisinde bir iki hafta sonra gelyor bende ac kalyordum. internette bir saife actim kardesim ferhatla ve bunlarla tanistik buraya davet ettik. ee sonra ben bir kac defa beraber oldum hayatimda zevk almadigim kadar zevk aldim. kocam beni defalarca bosaltmasina ragmen.

ve su anda bile kara kara düsünmeye basladim bunlar giderse ne yapacam diye. anliyorum dedi peki ne zaman yapalim bunu? ben yarin gitmek zorundayim kocam gelecek istersen bu aksam yapariz. ama ben nasil disari cikacam? birseyler uydur veya istersen ben seni birde yegenini buraya davet edyim kiz kiza oturmak icin sende yegeninle gelirsiniz vede bu isi hallederiz ne dersin? aslinda iyi fikir. tamam o zaman ben seni arayacam saat 6 gibi olurmu? olur dedi. serpil abla beni düsündüren sey kocan dayaniksiz ise benimle nasil sex yapmak istiyor? bende bilmiyorum dedi. benimle sex yapmak isteyen bir erkek beni bir kac defa bosaltmasi lazim dedim yoksa sex yapmanin bir anlami yok dedim. haklisin sevda bende ögle düsünyorum dedi. o halde bu aksam keyfini cikarmaya bak dedim. az sonra kalkip gitti.

saat 6 gibi aradim daha önce numarasini almistim. ayni seyleri söyledim. tamam dedi kocama soryum üksek sesle deyip kapatti. bes dakika sonra arayip gelebileceyini söyledi. bende zencilere izah ettim onlarda memnun oldular eminim burda bu kadar cok amm sikecekleri akillarinin ucundan gecmezdi diye düsündüm. saat 7 gibi yegeniyle geldiler yegeni bahar firildak gibi bir kizdi belliki erkeklerle cok sex yapmis biri. hos geldiniz dedik bizimkilerlede konusmustum hepside anlayisla karsiladilar. yengemle ablam kardesim ferhatla nisanlisi o zaman biz cikip dolasalim dediler. tamam dedim. ben sizi ararim gelirsiniz. herseyi hallettim. balkonda oturduk biraz birseyler ictik ben bahari takip edyorum caktirmadan kiz cok mini bir etek giymis iki zencinin karsisindaydi yanindada bir zenci vardi bacaklarini aralamis zencilerde ona bakarak yarraklarinin hareket halinde oldugunu görebilyordum cok azgin bir kiz ama hosuma gitti. ee bahar neler yapyorsun almanyada? hic ögrenim göryorum dedi. ne ögrenyorsun? hemsirelik dedi. iyi insanlara yardim etmek kutsaldir dedim. evet sevda abla dedi bende elimden geldiyi kadar yardim etmeye calisyorum dedi. güzel dedim peki erkek arkadasin yokmu? evet var dedi. sansli biri olsa gerek dedim. neden sevda abla? böyle cok güzel tatli bir kiza sahip olmak herkese nasip olmaz dedim. beni simartyorsun abla. hayir benim gözümde öglesin dedim. tsk ederim dedi boyun posun vücudun tek kelimeyle harika erkek olsaydim mutlaka sana sahip olmak icin cok cabalardim dedim. bahar gülümsüyor ne diyeceyini bilmiyordu.

ben kahve yapyim dedim mutfaga giderken serpil ablayida isaretle gelmesini söyledim. yanima geldi serpil abla bahar burda bu isi nasil yapacaz? sen onu merak etme dedi o benden daha cok istiyor deyince ben sasirmamistim dün aksam gördüklerimden sonra. peki dedim ama heppiniz bir aradami? ne olacak sanki sevda. tamam serpil abla o zaman kahveleri ictikten sonra bahar ingilizce bilyor kalkip odaya gecin isterseniz benim odaya gecin dedim. odayida gösterdim. sevda sen ne yapacaksin peki. ben balkonda oturacam dedim. kahveleri getirip balkona gectik bahar birisiyle dudaklarini yapistirmis öpüsyordu zencide bacaklarini oksuyor ammina kadar yanasmisti bahar kilot giymemisti bile. serpile baktim oda bana bakti. birsey demeden kahveleri ikram ettim. bahar ben almayacam dedi zenciyi kaldirdi iceri girdi serpil abla pesinden gidip odayi gösterdi. bahar serpil ablaya berabermi yapacaz diye sordu. evet kahveyi icyim hemen gelyorum dedi. kahvedeb sonra kalkip zencilerle gitti.

ben balkon kapisini kapattim inleme sesleri duymamak icin. ama ister istemez duyabilyordum ve eminimki bu serpil ablanin inleme sesleriydi. biraz daha oturduktan sonra aklima seytanca bir pilan geldi. hemen telefonumun kamerasini actim iceri daldim cekmeye basladim serpil abla sirt üstü uzanmi biri ammini yaliyordu biride yarragini agzina sokmustu bahar zencinin yarragini agzina almis bir profesyonel gibi somuryordu ellerini müthis kullanyordu zencinin yarraginda buda nedir böyle dedim kendi kendime. beni gördü yarragi agzindan cikardi bana gülümseyerek bir öpücük yolladi. sanki sevinmisti filme alyorum diye serpil abla daha görmemisti. ben cekmeye devam ettim. sonra agzindan siken zenci birakti ammina geldi güzel bir ammi vardi kissa düzgün sekilde etrafindan kesilmisti. her erkeyi azdiracak gibi bir görüntüsü vardi. bir süre böyle ammini yaladilar agzini siktiler.

ammini yalayan zenci yalamayi birakti yarragini biraz sivazladi ammina sürttü sonra yavasca sokmaya basladi. ama cok yavasca. serpil abla yarragi agzindan cikarip oooh oooh diyordu felaket inliyordu belliki aci duyuyordu ama zenci yavasca sokmaya devam edyordu bazende yarraginin ve amcigin etrafini tükrüklüyordu. biraz daha biraz daha derken yarraginin hepsini soktu serpil abla inlemeden cok ciglik atyordu. bahar zencinin yarragini ammina almisti bile adam pompaliyordu. serpilin ammina giren zencide pompalamaya basladi ammi islanmisti farkli inleme sesleri gelmeye baslayinca serpil ablanin bosaldigini anlayabilyordu erkegim sik beni mutlu et beni diyordu. adam anlamiyordu ama pompalamaya devam edyordu bahari siken adamda sirtüstü uzanmisti bahar üstüne gelip yarragin üstüne oturdu öteki zenciye hadi arkama gel dedi. arkasina gecerek göt deligini iyice yumusatti sonra yavasca sokmaya basladi. rahat girmisti rahat dediysem bir dakika bile sürmemisti. bahar alisikti sanki

serpil ablayi pompaliyordu inlemelerde yükselyordu. hepsini kaydedyordum. serpil ablayi siken adam ammindan cikyor serpili domaltip arkadan giryor. güzel kalcasi vardi zencinin kasiklari her carptiginda müthis sesler cikyordu. bana sorarsaniz benim ammim cesme gibi akyordu. serpil abla bosaldikca bosalyordu erkeyim ac ammimi doyur yarragina kurban olsun serpil diyordu. ben mutluydum bu kadini mutlu ettim diye. bir ssate yakin sikistiler serpil abla fazla pozisyona girmedi ama bahar bir cok pozisyona girmisti. nasil sikisileceyini iyi bilyordu cok tecrübeli biri. serpili siken adam bosalma asamasina gelmisti yarragini cikardi amminin üzerine bosalayim derken her tarafina sicratti. serpil abla öglece yataga yapisti hareket etmeden bir hayli kaldi bahari sikenler hala pompaliyorlardi ama onlarda bosalmak üzerelerdi götten siken adam götünden cikti sirtina bosaldi üstünde hopladigi adamda az sonra bosalacak gibi oldu bahar üstünden kalkti ve dogru yarragini alip agzina koydu sivazlayarak agzina bosaltti bir cogunu yalayip yuttu gerisi adamin üstüne ve yataga akti.

serpil abla kalkti havlu verdim gidip dusunu aldi. bahar hala zencilerle sevisyordu sakalar yapyordu. serpil ablada dustan ciktiktan sonra balkona gecip oturduk. ona bakyorum oda bana bakip gülümsüyordu tsk edrim sevda bu kadar orgazm olacagimi hayal bile edemezdim dedi. sana birsey soracam bahar nasil bildi bunlari. sevdacigim baharda beni biraz tesvik etti dedi. nasil yani dün aksam siz gittikten sonra balkonda oturduk bir sürü seyden konustuk sonra konuyu zencilere getirdi bir sekilde beni tesvik etti dedi. iyi madem ögle ama cok tecrübeli biri dedim profesyonel gibi sikisti. evet firlama biri ne yapacagini iyi bilyor. güzel dedim en azindan hayatin tadini alabilyor. evet alyor dedi manali manali. ne demeye calisyorsun serpil abla benimle acik konus lutfen dedim. bahar cok azgin biri dedi. kardesiyle bile sex yapyor dedi. ben gördüklerimden sonra sasirmadim. olabilir dedim serpil abla oda farkli bir heyecan dedim. demez olaydim. sen nerden bilyorsun diye sormazmi tamam ben sana acikca söyleyecem eminim kimseye söylemezsin. söylemem merak etme dedi. aslinda bende bir kac defa kardesim ferhatla sex yaptim. inanirmissin serpil abla cok deyisik cok farkli zevk aldim pisman deyilim dedim.

denemek istersen hic cekinme. nasil olacak sevda? istersen olur denemek önemli. peki sen nasil yaptin nasil basladin? bir kac defa kirli kilotlarimi karistirilmis halde buldum kocamin olmadigi zamanlar yanimda yatmaya gelirdi. eee daha sonra daha sonra kilotlarim yastiginin altind gördüm bir defasindada kilotuma 31 cekerken. peki nasil yataga attin? benimle kalirken bir gece yatamamistim ammim yarrak diye bagiryordu. bende internette filim izleyeyim dedim. sadece gecelik giymistim filim izlerken kendimi parmakliyordum. meyersem oda arkamda durmus beni izliyordu yarragida sertlesmisti sivazliyordu. ne yapyorsun abla dedi ben önce irkildim ama istifimi bozmadan devam ettim kendimi bosalttim. doymamistim ferhati yataga cektim benide cok iyi bir sekilde becerdi iste hemde sabaha kadar. bir cok defa orgazm oldum farkliydi cok daha zevkliydi. bu yüzden sende denemelisin pisman olmayacaksin hemde disari cikmaz aranizda kalir. kocandan hincini almis olursun iste.

serpil abla biraz düsündükten sonra olabilir dedi aslinda kardesimin bana farkli göze bakyor sürekli. iyi iste serpil abla firsat eline gecmis bile birde takip et bakalim yanina geldiyinde kilotlarini onun görecegi bir yere koy isaretle ama sonra kontrol edersin hakli oldugumu göreceksin dedim. evet aynen bunu yapacam dedi.. birde sana gelince sexy seyler giymeye bak onu tahrik edecek giysiler mesela kissa etek veya cok ama cok dar tayt olabilir dedim. deneyecem dedi. tamam ama beni haberdar et unutma. ederim sevda simdi daha cok yakinlastik sirdas olduk dedi. eee simdi ne olacak? tekrar sikisecekmissin bu aksam? hayir dedi gitmemiz lazim. gidersiniz serpil abla daha erken dedim. saat 22,30 olmustu ne olacak tatlde deyilmiyiz kendini biraz oluruna birak. bilmemki dedi. bak dedim bahar hala sevisyor hemde ücüyle birden neden sende sevismeyesin. hem bahar eminim birseyler uydurur kocanda onu dinler dedim. haa aklima gelmisken. serpil abla bahar senin kocanla sex yapma ihtimali cok yüksek ona göre. haklisin sevda bende bundan korkyorum dedi. neden korkacaksinki egerki böyle birsey olursa eline koz gecer dedim. beni anlamadi. serpil abla sen baharla konus bakalim kocan ona sarkintilik edyormu diye. bence edyor sarkintilik olmasa bile flört ettiyi kesin. baharla anlas ve onu suc üstü yakala daha sonra sana birsey demez koz olarak kullanirsin. nihayet beni anlamisti.

hay aklinla bin yasa sevda bu fikirleri nerden bulyorsun? birden aklima gelyor aramadan dedim. hele bahar sikismeyi bitirsin ben onunla konusurum sana özgür bir hayat sunacam serpil abla sen rahat ol.
nihayet bahar cikti dusunu aldi yanimiza gelip oturdu. ee bahar begendinmi? begenmekmi? sevda abla üc kisiyle sex yapmak özellikle sikismeyi bilen kisilerle yapmak kadar güzel birsey olamaz dedi. serpil ablaya bakip duydunmu abla bunun tadini aldigin an birakmak istemezsin. belki daha sonra ama simdi gitmemiz lazim kocam cok kizacak dedi. baharda serpil ablaya orasini merak etme ben hallederim dedi. serpil abla bana ben ona baktik. serpil abla bahar sen ne demek istiyorsun? kizma ama kocan beni becerdi dedi. serpil sok olmustu. ne zaman nerde? dün gece dedi sen yatyordun odama geldi beni bir güzel becerdi ama ben pek zevk alamadim adam aninda bosaldi dedi.

demekki serpil abla dogruyu söylemisti. bahar hayatim. evet sevda abla. sana birsey soracam serpil ablan icin birsey yapabilirmissin? ne olduguna bagli dedi. ben sana izah edyim. sende bilyorsunki serpil ablanin kocasi pek fazla dayanamiyor ve hemen bosalyor. evet dedi. serpil ablanda yarrak hasretiyle ammi yanip tutusyor. devam et sevda abla. ben söyle birsey diyecem egerki sen tekrar serpil ablanin kocasiyla sikissen ve serpil ablanda sizi yakalasa eline büyük bir koz gececek o zamanda biraz daha özgür olacak. bahar biraz düsünerek benim aklima baska sey geldi. nedir o? ben senin kocanla sex yapacam bunuda bastan sona kadar kaydedecem ne dersiniz? aklinla bin yasa bunu yapabilyorsan cok daha iyi dedim. tamam ben kamerayi bir yere gizlerim kocanida benimle sex yaparken herseyi cekerim dedi. tamam o zaman yap bahar serpil ablaya yazik yahu aciyorum dedim.

serpil ablayla bahar kalkip gittiler yengemle ablami arayip gelebileceklerini söyledim. gelir gelmez ben kalkip yatagima gittim. uyumustum. sabah kalktigimda herzamanki gibi kahve yaptim balkonda oturup ictim daha sonra geri kalanlarda kalktilar ben ögleden sonra evime gitmem gerekyordu. aksam gec saatlerde kocam geldi. ne zaman gideceyi belli deyildi buda benim icin kolay deyildi eskiden kocamdan ayri kalmayan biri olarak cok sevdiyim halde gitmesini istiyordum. ama zorla gönderme sansim yoktu. beklemek zorundaydim. bir hafta oldu kocam haala burdaydi bir kac kez sex yapmistik ben tatmin olamiyordum eskisi gibi zevk alamiyordum. ama dayanmaliyim. bir kac gün önce serpil abla beni aradi kadin mutlu sekilde anlatti bana bahar yapacagini yapmisti. bunuda daha sonra anlatirim hele serpil ablayla baharla bir araya gediyimizde. daha sonra ferhat beni aradi zencilerin gideceklerini söyledi. bunu bekliyordum zaten sürpriz olmamisti. ferhatin nisanlisi kaldi ona göc dairesinden ikamesini almistik. o zaman sende gel hayatim dedim orda pek isimiz kalmaz zenciler giderse. yengemle ablamda geldiler. zenciler gittikten sonra ailenin tümü gelmisti.

daha sonra ben ferhati arayip yanima gelmesini söyledim. geldikten sonra cektiyi filimleri bilgisayarima aktardik sifreledik. bazen izliyordum canim cekyordu bende kendimi parmakliyordum. zaman cabuk gecyordu bahar ailesiyle birlikte almanyaya döndüler serpil abla gelmisti telefonlasyorduk. yanima davet ettim geldi filimi izledim. berbat birsey böyle bir adamla inanilmaz güzelliye sahip bir kadin nasil evlenir diye kendi kendime sordum. yakisikli ama yatakta cok berbat hatta sevismesi bile. filmi banada atmasini söyledim belkide lazim olur diye. kocasina göstermisti sanirim serpil abla daha özgür bir hayat yasamaya basladi. hatta kocasini tehdit ederek. ona birsey yapacak olursa baskalarindada bu video var dedi, ona göre. aciyordum ama simdi sevinyorum onun adina. cok samimi olduk serpille hatta baharla bile oda bazen whatsapptan ariyor beni. güzel kiz yasamasini bilyor. aradan üc hafta gecmisti ben zencileri arar oldum tabiki yalniz deyildim bütün aile sadece kadinlar tabiki. serpilde dahil. hayat farkli olmaya basladi sanki zencilerle hayat bulmustum. internetteki saifeme bile bakymiyordum hayata küsmüs gibiydim. ve hic ummadigim bir anda herseyden umudumu kesmisken.

bir aksam kocam isten gelmisti yüzü gülyordu. ne oldu canim bu aksam mutlu görünyorsun. evet bil bakalim nereye gitmem gerekyor? bilmemki dedim amerikayami? hayir dedi. peki nereye canim? Dubai dedi. orda bizim sirketin bir kolu olacak yani Dubai bizim sirketin kücük bir sirketi olacak ve zamanla büyütecez dedi. desene bu sefer fazla kalacaksin? olabilir ama sirketi kurduktan sonra senide oraya alacam cünkü sirketin basinda ben olacam dedi. harika iste bu benim hosuma gitti burda yalniz kalmaktan bikmistim dedim. merak etme en kissa sürede halledecez dedi. ummarim canim.

iki gün sonra kocam gitmisti ben yine yalnizligi oynamaya basladim. aslinda rahatlamistim. ama zencilerin yoklugu beni düsündüryordu. serpil abla yengem ablam gelip beni teselli edyorlardi. yengemle ablam zaten her zaman grup sex yapyorlardi kocalariyla. ben ise hic kimseyle. ferhat yaninda nisanlisi. ne olacak diye düsünyordum. en iyisi ben internetteki porno saifesine gecip chatt yapyim belkide birilerini bulabilirim ammimda fena kasinmaya basladi yarrak istiyordu.bulmak zorundaydim. hosuma giden tek sey ise kabuklu yarraklardi. acaba bulabilirmiyim diye düsündüm.

devamini bir dahaki yazimda okuyun tavsiye ederim heyecan tekrardan basliyordu. internette chatt yaparken nemi buldum? okursaniz bileceksiniz. size iyi sikismeler.

SEVDA