PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kocam beni sikyor sandim 2

ayten
02 Şubat 2024, 17:25
hikayeme devam edyorum biz iki aile ile sohbetimizi bitirdik ve kalkyorduk adam ne dediniz sizi bekleyelimmi? benim aklima bir seytanlik geldi ve artik cekinmek yok madem kocalarimiz hersey serbest dedi bende bunu uygulayacam diye kaffamin icinden gecyordu. kizlara dönüp kizlar dedim söyle birsey yapalim ben serdarla cadira girerim aksam ve adamla karisini ve bir cocukla birlikte cadira gelsinler ben serdarla sikisirken onlarinda iceri dalip bize katilsinlar ne dersiniz? ayfer iyi fikir ayten dedi peki biz ne yapalim? siz isterseniz kocalarinizla buraya gelin zatenki adamlarin cadirlarida büyük bizumki gibi. olur deyiler ve adamlarla anlastik saat gece 01 gibi geleceklerdi bende ona göre serdarla sevismeye baslayacaktim. vedalasip yerimize gittik erkekler avlanmaktan daha gelmemislerdi bizde heyecanliydik. ama o genclerin yarraklarinin tadina bakmam lazimdi cok sert görünyorlardi canim fena cekmisti.

ben heyecandan kalbimin disari firlayacagini sandim sevtapla ayfer ayni sekilde. tam aksam üzeri kocalarimiz geldiler yüzleri gülyordu. hayrola yüzünüz gülyor? gülmezmi ögle bir av yakaladikki doyamadik. kocalarida yakisiklilar tam size göre dediler. peki neden beraber getirmediniz? önce size danisalim dedik dediler ilgilenyorsaniz yerlerini bilyoruz. bu aksam olmaz dedik baska pilanlarimiz var bizim. nedir pilanladiginiz? sürpriz olsun dedik geceyi bekleyin. aksam yemegini yedikten sonra cikip dolastik biraz söylemeye gerek yok bunu herzaman yazdim bizi gören hemen hemen her erkek genc yasli gözleriyle bizi sikyorlardi sanki ögle bakyorlardi bizimde hosumuza gidyordu tabiki kadinlari kastettim. biz önden erkekler arkadan yürürken serdar bize kizlar ücünüzle sex yapmak isterim dedi. arkaya dönüp her ücümüze yetisecekmissin diye sordum. yetismessem barisla tamerde burda dedi. biz kahkaha attik. ve biz aslinda yabanci ve kabuklu yarraklardan hoslanyoruz.

serdar vay be bu nasil olyor? ilgimizi cok cekyor helede kabugu geri cekildiyinde parlak mantar cikyor meydana. ama bir istisna yaparim sana bakalim beni mutlu edebilecekmissin. serdar gülerek hele bir araya gelelim görürsün sen. ve karsidan dört genc gelyordu ama yarraklarida inanilmazdi harika görünyordu serdara dönüp bak serdar iste yarrak dediyin böyle olur su güzelliye bak dedim. serdar evet haklisin benim bile canim cekti dedi ve kahkahalari bastik heppimiz gencler yanimizdan gecerken bize laf attilar biz gülümsemekle cevap verdik ve yolumuza devam ettik kocalarimiz bir kac adim arkadaydilar nerdeyse 10 metre kadardi. gördünmü serdar bizi gören herkes laf atyor ve bizimle sex yapmak istiyor. yerinizde olsam hemen kabul ederim günlerimiz gecyor ve burda ne yasarsaniz kar.

evet bencede dedik ve durup yakinlasmalarini bekledik. yani siz gercekten ciddimissiniz? nasil yani? yani biz kadinlar bu firsatlari degerlendirirsek gercekten hic birsey demiyecekmissiniz? serdar hayir dedi demiyecez.. sen kendi adina konus dedim kocama sordum oda hayatim bu yüzden gelmedikmi buraya hersey serbest burda oldugumuz sürece yeterki hamile kalmayin. ya baris ne diyor ben aslinda karimin baskalariyla sikismesini istemem dedi. serdarda vay be ama sen benim karimi siktin deyilmi? evet ama kazayla oldu ve bilmeyerek dedi. ben onu bunu bilmem bu gece ben ayferle sikisecem ister kabul et etme. tamam tamam sabaha kadar senin olsun dedi baris. benim pilanim suya düstü galiba diye düsünmeye basladim.. ve yürümeye devam ettik arayi actiktan sonra kizlar sanirim pilan deyisti ben ve sevtap erkeklerle gidecez ayferde serdarla sikissin ve anlastigimiz kisiler ayferle sex yaparlar. anlastik ve pilani ögle deyistirdik. saat gece 12iye gelyordu.

yerimize gectik saat 01e az kala ayfer ben cadira girip yatacam dedi. serdar hemen kalkti dur ayfer beraber girecez dedi. tamam istersen gel. ayferle serdar cadira girdiler ve sevtapla ben kocalarimizi alip hadi gelin size sürprizimiz var dedik. ve anlastigimiz kisilerin yanina gittik yolda karsilasti bize gelenlerle siz gidin sizi bekliyorlar dedik ve devam ettik. baris kim kimi bekliyor? sen gel baris fazla merak basa bela olur dedim. ve yetistik disarda oturmus bizi bekliyorlardi tanistirdim ve oturduk ee nasil yapacaz dedi adam isterseniz sen ve genc ben ve ayferle cadira gecelim onlarda karavana gecsinler. olur dedi adamin karisi memnun olmustu bizde cadira gecip genc olan bana sarildi ve dudaklarima yapisti ben genc cocugun acemi oldugunu sandim ama megersem ögrenmis burda birbirlerini sike sike ve aslinda kadin öz annesi deyilde üvey annesi.

benimle öpüsürken yarragi bana dokundugunda sanki bir kazzik bana batyor gibiydi. sevtapla adamda öpüsyorlardi ve sevtap adamin yarragini eline almis adama cok güzel yarragin var ve bunu icimde hissedebilmek icin sabirsizlanyorum dedi. adamda merak etme icine girecek ve seni cok mutlu edecek sevtap kendini kaptirmisti bende ögle cok genc birisiyle sex yapyorum benden en az 5 yas daha genc ama güzel sevisyor. dudak fasli bitince ben dizlerime cöktüm ve yarragini agzima aldim o parlayan mantarinin görüntüsü deli edyordu sivazlayip yaliyor ve somuryordum genc bana cok güzel harika yapyorsun diyor ve inliyordu durma devam et diyordu bende hizlanyordum genc cocuk yere uzandi ve bana gel 69 yapalim dedi bende aynen uydum isteklerine agzimda muhtesem genc yarrak vardi onun agzinda cesme gibi akan az killi ammim yalarken ben bosaldim ve bir daha bosaldim daha sonra.

kalktim ve simdi güzel yarragini icime alacam hazir uzanmisken genc cocuk yarragini ammima hizaladim önce ammima sürttüm bir kac defa ve icine gecirdim. cocuktu ama yarragi kalindi ammima girdiyinde bir yüzük gibi sarmisti cocugun yarragini aklima kocamin yarragi gelyordu solucan yarrak iyiki buralara geldik yoksa hayatim boyunca baska yarrak yemiyecektim diye düsündüm. sevtap domalmis adamda arkadan pompaliyordu kasiklari sevtapin kalcasina temas edince slap slap diye muhtesem ses cikyordu beni daha cok azdiryor ve daha cok oturup kalkyordum ben kendimi gencin üstüne saldim ve sadece kalcam inip cikyordu ben genc cocugun dudaklarina yapismis dilimi agzina gecirmistim ve genc cocuk dilimi ögle bir somuryorki koparacak gibiydi benim inlemelerim yokselyordu hele bosalinca cigliklar atyordum ayferde sanirim defalarca bosalmisti inlemelerinden belli edyordu genc beni üzerinde kaldirdi ve domalmami istedi bende aynen yaptim bu sefer kalcamla kasiklari temas edince cikan sesler beni azdiryordu ben gercekten durmadan bosalyordum harika bir duygu vede cok zevkli.

bu gencin bu kadar dayanacagini bilmiyordum ama dayandi nerdeyse yarim saat beni sikyordu ve en sonunda yarragini cikardi ve kalcamin üstüne bosaldi. ben kendimi yere biraktim ve dinlenmeye basladim sevtap hala sikilyordu karsimda genc bosaldigi halde yarragi hala sertti senin yarragin hep böyle kalkikmi kalir diye sordum. oda bana egerki senin gibi bir kadin varken ögle kalir. istersen babana yardim et sevtapi beraber sikin dedim. babasi hadi gel dedi cocuk gitti ve yarragini sevtapin agzina verdi ve elini uzatip sevtapin götünü parmakliyordu sevtapin inlemeleri daha cok yogunlasti ve adam sevtapa tost olmak istermissin diye sordu sevtap bana bakti ve istiyorum ama benden cekinyor bir sekilde bakyordu.. bende ona canin cekyorsa yap sevtap eminim hosuna gidecek dedim. adama bakti ve hadi beni tost yapin dedi genc uzandi sevtapta üstüne geldi gencin yarragini ammina soktu adamda önce tükrükle yumusatti deligi ve sonra yarragini tükrükledi ve yavasca götüne girmeye basladi.

yavas yavas yarraginin tamamini soktu sevtap meyersem kocasiyla göttende sikisyordu aci duymadi. inlemeleri cogaldi cigliklar atyordu vede bosalmalari siklasmisti adam bosalmak üzereyken götünden cikti ve kalcasina bosaldi sevtap genc cocugun üzerinde hopluyordu uzun uzun hopladiktan sonra genc cocuk sevtapa bende seni götten sikmek istiyorum dedi sevtap itiraz etmedi bile üzerinden kalkti ve domaldi genc cocuk sevtapin götüne girdi ve pompalamaya basladi ve birden kocalarimiz kadinla birlikte cadira girdiler sevtapin sikismesini izlemeye basladilar. tamer yani kocam sen ne yaptin diye sordu. ben bosalmaktan yoruldum biraz dinlenecem dedim. yani bir dahami sikiseceksin diye sorunca evet adamin tadina bakacam dedim. adam dinlendikten sonra cikti yarragini yikadi ve yanima gelip bana hazirmissin diye sordu. evet hazirim dedim ve basladik sevismeye adamin karisi kocalarimizin arasina oturmus her bir eliyle bir yarrak almis sivazliyordu kocam bana ögle bakyorki

gözlerini acmis sevistiyimi izliyordu barista sevtapin götten nasil sikildiyini izliyordu ama görüntü kocalarimizin yarraklarini sertlestirmisti ve kadinla tekrar sevismeye basladilar ama yer dar oldugundan tekrar karavana gittiler bizde rahatladik. adamla uzun uzun sevistikten sonra yarragini aldi ammima yerlestirdi ammimin islakligi yarragi rahat gecmisti ayaklarimi omuzuna aldi ve pompalamaya devam etti parmaklariyla ammimdan akan sividan alip göt deligimi süryordu anladimki beni götten sikmek istiyordu. hem süryordu siviyi hemde parmakliyordu. benim hosuma gidyordu aslinda tost olmam icin götüme kocamin yarragi ideal olurdu. ama zorda olsa denemek istiyordum.

icimden cikti ve beni kaldirip domalmami istedi bende domaldim yarragina tükrük sürdü ve daha sonra ammima sürttü iyice islandigini görünce göt deligime sokmaya basladi aci duyuyordum ama devam etmesinide istiyordum sevtapi gördükten sonra ben neden yapmayayim diye düsündüm ve bu yüzden dayanmaliydim. icine sokmasi bir kac dakika sürdü ve nihayet icimdeydi biraz bekledikten sonra yavasca gidip gelyordu ve git gide hizlanyordu ben aci yerine zevk almaya basladim. kaffami kaldirip ayfere baktim genc bosalmisti sevtapin götünde ama yarrak hala diriydi. ona baktigimi gördü ve gülümseyerek istermissin diye sordu. bende evet dedim. adam götümden cikti ve altima uzandi bende yarragini elime aldim ammima soktum sokunca genc cocuk yarragini iyice islandirdi ve götüme girmeye calisti oda bir kac dakika sürdü daha sonra iki yarrak icimdedeydi artik ve inanilmaz zevkliydi bir kac dakika sonra biri alttan biri götümden pompalamaya basladilar zevklerin en zevklisini alyordum inanilmazdi tek kelimeyle muhtesem inlemelerim ögle bir yükselmistiki.

erkeklerin ikiside daha önce bosaldiklari icin cok uzun zaman sikilecegim anlamina gelyordu ve nitekim böyle oldu beni tahminen yarim saat süreyle siktiler ve daha sonra adam bosalmak üzereyken ammimdan cikti ve üstüne abanmisken benim ve onun karni arasinda bosaldi genc cocuk hala götümü pompaliyordu 5 dakika pompaladiktan sonra kalcamin üstüne bosaldi ben artik dogru oturamiyordum cadirin icine kocalarimiz gelmis ve bizi izliyorlardi siz ne cabuk geldiniz ögle diye sordum. onlarda ne cabugu kadinla yarim saat sikistik dediler. tamer bana bakti ve nasildi begendinmi? evet canim cok begendim sanirim böylesine güzel zevk alacagimi bilseydim cok daha önce gelirdim buraya. kalktik dusumuzu aldik sonra cadirimiza gittik serdar ayfer ve misafirler oturmus sohbet edyorlardi bizi görünce vay nihayet gelebildiniz dedi, biz gülümseyerek. aslinda daha kalmak istiyorduk ama seni düsünerekten geldik. serdar bakip gülümsedi ve eee anlatin nasildi? sevtap harikaydi kocacigim dedi keske herzaman bunlari yasasak dedi. peki sen ayferle nasildi bakalim? tek kelimeyle harikaydi

serdar barisa oglum senin hatun harika cok güzel sikisyor benim pestilimi cikardi ama dogruyu söylemek gerekirse ayferle aradabir sex yapmak isterim dogrusu dedi. ayfer gülümseyerek tsk etti serdara. internett bize cok sey ögretyor gördüyümü uyguluyorum dedi. baris serdara olabilir ama benim söylememle olmaz buna ayferde karar vermesi lazim dedi aytenle sevtap icinde gecerli egerki onlarda evet derlerse neden olmasin aradabir böyle seyleri yasamak fena olmaz dedi. ben lafa girdim bakin erkekler aslinda cok zevk alyoruz su anda burda ama eve gidince sartlar deyisir yani haftada bir defa zatenki bir araya gelyoruz ortam müsaitse neden olmasin istek ve arzu önemli sadece sizin istemenizle olmaz bunuda düsünmek gerekir dedim. erkekler haklisin ayten hele önce bir gidelim bakariz duruma dediler ve konu kapanmisti.

yorgun oldugumuzdan kadinlar cadira gecti erkeklerde karavanin icinde yatmaya gectiler zatenki sabah olmak üzereydi cadirin icinde uzandik gözlerimi actigimda öglen olmustu kalktim ve kizlari uyandirdim beraberce dus almaya gittik döndüyümüzde erkekleride kaldirdik onlarda dus alana kadar kahvaltimizi hazirladik güzel kahvalti yaptiktan sonra ne yapalim diye düsünürken kizlardan
ayfer hadi kalkin biraz suya girelim dedi. bana uyar biraz yüzelim insanlara karisalim dedim. kalktik ve göle dogru gittik assagi yukari bizden 50 metre kadar. soyunmak derdi yok sadece birer havlu aldik ve yere serip suya girdik. benim umudum gecen gördüyümüz gencler rastlariz diye gelmistim. ama görünürde yoklardi suya girdik erkekler bir birleriyle yarismaya basladilar ve biz kadinlar suyun icinde oynamaya basladik etrafta cok kisi vardi. kimi topla oynuyor kimiside yüzyordu gölün ici civil civil herkes mutlu ciplak halde bir cok aile cocuklarini getirmisler kiz erkek onlarda ciplakti.

sudan cikip dusumuzu aldik aksam yemegide var zaten hazirlamaya gerek yoktu. kizlar ne yapalim isterseniz burda oturup gelip gecenleri izleyelim ne dersiniz? ayfer benim canim biraz dolasmak istiyor dedi sevtapta olur fena fikir deyil bende uydum. kalkip dolasmaya gittik bu sefer ormana deyilde gölün etrafinda dolasmak istedik. yürürken kadin erkek genc yasli bir cogu yüzmüs ve güneslenyorlardi kimisi yüzüstü uzanmis kimiside sirtüstü gözler genelde erkeklerin yarraklarindaydi kadinlarda cok güzeldi ama görmezden gelyorduk. konusa konusa gezyorduk yürürken yolun yan tarafinda 3 orta yasli adamlar uzanmisti gözlerim hemen aletlerine gitti gördüyümde yutkundum ama bakmaktan utanmiyordum cekinmiyordum ve hosuma giden varsa hemen kizlara söylüyordum yada onlar bana söylüyordu adamlarin yanlarindan gecerken bize baktiklarini gördüm ve merhaba dedik onlarda merhaba dediler onlari gectik ama adamlardan biri isterseniz ve zamaniniz varsa biraz konusalim dedi. döndüm ve aslinda olur ama biraz dolastiktan sonra, geri dönüste konusuruz dedim. adamin yarragina yutkunmustum zaten, ok dedi bizde devam ettik.

biraz daha ilerledik agaclarin arasindan sesler gelyordu dikkatimizi cekti ve ormanin icine girdik agaclarin arkasinda gizlenerek bakmaya basladik dikkatimizi ceken kadin sesi yoktu erkek sesleriydi dikkatlice baktik ve gördüklerimize inanamadik bizim kocalarimiz birbirini sikyordu serdar kocam tameri domaltmis sikyordu barista yarragini kocamin agzina vermisti ben afalladim. ve yavasca ordan ayrildik ben gördüklerime inanamamistim kizlara baktim sizde gördüyümü gördünüzmü? evet dediler ve saskiniz bizim kocalarimiz ibne ve bizim haberimiz yok.. bu yüzden yalniz gidip dolasyorlar simdi anladim. ulan bende size ne yapacagimi bilyorum dedim. gördüklerimi kaffamdan atmak istiyordum ama cok zor. biraz daha gittik nerdeyse günes batmak üzereydi. geri döndük dönerken kocalarimizin sikistiyi yerde kimse yoktu gitmislerdi bizde devam ettik taaki bizimle konusmak isteyen adamlara kadar. hala uzanmislardi ve geldiyimizi görünce sevindiler gülerek hos geldiniz dediler.

oturduklari havlunun üstünde biraz yer ayirdilar ve oturduk. cok güzelsiniz dediler vede cok güzel vücudunuz var sizleri mutlu etmek isterdik egerki kabul ederseniz ve arzularsaniz? kizlara baktim gülümsediler. barakriz dedim biz evliyiz ama kocalarimizda bizi bekliyorlar. farketmez dediler burda herkes ya evli yada kiz arkadasiyla gelmisler. peki nerde kalyorsunuz diye sordum. adam gülerek bizi ziyaretmi edeceksiniz? kim bilir belkide fikrimiz deyisir geliriz dedim. tamam dediler ve bize tarif ettiler. meyersem adamlar burda hem karavan hemde konteynerleri varmis yani burda yaz kis kalyorlarmis be bir kac kisi daha var bunlarla kalan. tarif ettikleri yerden defalarca gecmistik yani yerlerini iyice bilyorduk. ne zaman yatyorsunuz diye sordum. adamin biri egerki gelecekseniz sizin icin yatmayiz bekleriz. ben tekrar gülümsdim ve tamam dedim egerki bu gece saat 01e kadar gelmessek mutlaka yarin ugrariz dedim. adamda keske bugün gelseniz ve size acik söyleyeyim gördüyüm andan ittibaren sizi arzuladik. tsk ederim cok naziksiniz deim.

dokunmama müsade edermissiniz acaba? biraz düsünerek tamam dokunabilirsiniz. adam elini yavasca karnima dokundu ve memelerime getirip avucladi benim ammim islanmisti bile. adamin yarragi bana dokunur dokunmaz kalkti oda nedir böyle eline aldi ve kabugunu geri cekti yarragina baktim kaffasi gövdesinden daha büyük ve cok parlak kizlarin üzerindede eller dolasyordu. adam bana bakti ve bana dogruyu söyle begendinmi benimkini? begenmesine begendim ama faliyeti önemli dedim. adam gülerek orasini merak etme seni defalarca bosaltabilirim dedi. bende ummarim dedim biz kalkip görüsmek üzere deyip gittik adamlar pesimizden seslendiler sizi mutlaka bekliyoruz dediler bizde bakalim ummarim geliriz. yola devam ettik giderkende aklima birsey geldi. ama emin olmak icin gideceyimiz adamlara soracam bakalim egerki böyle birini taniyorlarsa kocama bir sürpriz yapacam. simdi adamlarin yanina gideceyimden cok emindim kizlarda gelirse daha iyi olurdu.

yerimize ulastik günes nerdeyse batacakti ibne kocalarimizda oturmus sohbet edyorlardi merhaba dedik ve oturduk hic birsey bilmiyor gibi davranyorduk. ne yaptiniz diye sorduk. onlarda iste yüzdük gölün etrafini gezdik falan. iyi bizde dolastik ve biz kahve icmek icin davet edildik. kim sizi davet etti? bilmemki yeni tanistik korkmayin birsey yok aamlar cok yasli dedik. iyi o zaman dediler aksam yemeginden sonra gidin ve istediyiniz kadar kalin sorun yok dediler. icimden bunlar kesin karavanda sikisecekler. ama olsun biz adamlarin yanina gidelimde hincimizi alalim bu ibne kocalarimizdan. yemeyimizi yedik herseyi topladik ve biraz oturduktan sonra kizlara hadi kizlar kahve icmeye gidelimmi? olur dediler kalkip giderken siz ne yapacaksiniz diye sorduk. onlarda herhalde biraz dolasiriz. tamam deyip gittik tarif ettikleri yere geldik bizi görünce ayaga kalktilar hosgeldiniz dediler ve bizi dudaktan öptüler. bizde hos bulduk ve öpücüye karsilik verdik

oturduk adamlarda iyiki geldiniz hic gelmeyeceksiniz sandik. aslinda gelmeyecektik ama fikrimizi deyistirdik dedim. iyiki deyistirdiniz ayten hanim sizi görmek ve size bakmak bile ayri bir zevk veryor bize. iltifatlariniz icin tsk ederiz. sizde yakisikli adamlarsiniz ve sizi böyle ciplak görmek hosumuza gidyor dedim. adamlar sasirdi beklemedik bir sey söylemistim. adam bana yani siz bizi begenyormussunuz? evet neden olmasin yakisiklisiniz bedenleriniz cok iyi olgunsunuz daha ne diyeyim. tsk ettiler ama biz sizden yasca biraz fazla dediler. olsun önemli olan insanin kendisi yasi deyil. adamlar bu konusmalarimdan gayet hosnuttular. birseyler icermissiniz diye sordular. evet meyve suyunuz varsa. tabiki var dediler yarragi hosuma giden adam kalkti ve icecekleri getirmek icin iceri girdi. bende kalktim dur bende gelyim dedim iceriyi merak ettim adam gel dedi ve iceri girdik. adam yatak odasi yapmis oturma yeri ve mutfak yani bu tür yerde ben begendim.

cok güzel dedim tsk etti. sana birsey soracam sakincasi yoksa. sor dedi egerki bildiyim birseyse cevabinida alirsin dedi. tamam siz burda yaz kis kalyorsunuz deyilmi? evet dedi. yanlis anlamayin ben sana sormak istediyim sey ise tanidigin ibne yani erkeklerden hoslanan biri varmi? neden soryorsun? ögle sana sonra söylerim dedim. evet var bir kac kisi dedi. peki bu adamlari yarin davet edebilirmissin? sorun deyil dedi onlarlami sevismek istiyorsun? hayir onlara kocami siktirecem yani adamlar aktif olmalari lazim. var dedi ve yarin onlari davet ederim. ummarim kalin ve uzun yarraklarida var. evet var dedi.. iyi sevindim dedim. icecekleri hazirlamisti cikmadan ama ben seninle sevismek istiyorum dedi. ben gülümseyerek hele bir sohbet edelim tanisalim iyice birbirimize alisalim ve ne olur bilinmez dedim. ciktik ve ötekilerle oturup sohbete devam ettik kaynasmistik bir konudan baska bir konuya gecyorduk sakalar gülmeler falan iyi eglenyorduk.

ama sohbet esnasinda adamin eli bacaklarimda dolasyordu ben istifimi bozmuyordum ve yavasca ammima dogru gidyordu islanmis ammima dokundugunda ayten sen islanmissin dedi. adamin gözlerine bakarak egerki yarragini böyle kaldirirsan olacagida bu bizimde arzularimiz var dedim. öteki erkekler haklisin dediler. yanimdaki adam istersen eline alabilirsin egerki dokunursan farkli hissedersin dedi. ben gayet rahat bir sekilde elimi uzattim ve koca kaffali yarragi elime aldim. aldigim an ammimdan cesme gibi su akti ve elime aldigim an adam bir oooh cekti. böyle güzelmi diye sordum. evet cok güzel ama daha iyisi olabilir dedi.. ne gibi mesela? egerki su senin firin gibi yanan ammina girdiyinde dedi. ben güldüm.. merak etme fazla sürmez senin bu muhtesem yarragini icime alacam.iyi simdi rahatladim dedi. öteki adamlara baktim bizi izliyorlardi konusmadan. neden siz bizi izliyorsunuz yaninizda her biri birinden güzel iki kadin oturyor ve eliniz kipirdamiyor.

sanki cekinyorlardi ama ellerini kizlarin bacaklarina atip gezdirmeye basladilar. sizin yeriniz nerde diye sordum yanimdaki adam cevap verdi iste su gördüyün 6 karavan hep burda ve her birimiz birinde kalyoruz. ama siz 3 kisisiniz. daha 3 kisi var onlar sanirim dolasmaya ciktilar dedi.. peki hic birinizde kadin yokmu? var dediler ama burda kalmiyorlar sadece aradabir bize ziyaret ederler. ama sadece iki kisinin karisi var öbürleri evli deyiller. peki sen evlimissin? hayir deyilim böyle rahatim dedi. haklisin dedim. saat gecyordu ve bir anda 3 kisi daha belirdi yanimiza gelip iyi aksamlar dediler. ve birde ne göryüm gelen adamlardan birinde ögle bir yarrak varki aklim duracakti gözümü alamiyordum. kizlara baktim ve bakmalarini istedim baktilar gözleri ögle bir acildiki.

su anda 6 erkekle beraber oturyoruz ve ne yapacagimizi sasirmis durumdayiz. ama bekleyelim belkide birilerinin uykusu gelir giderler. sohbet koyulasmis sakalarda ögle argo fikralar anlatilyor bir cogu belden assagi ama güldüryorlardi. biz alismistik gayet rahat davranyorduk. adamlarda ögle zaten. yazmayi unuttum adamlarin yaslari 45 ila 55 arasindaydi. ama hepside yakisikliydilar samimiydiler iltifatlarinin ardi arkasi kesilmiyordu. biz onlara onlarda bize alistilar birileri yatmak icin karavanlarina gitti kaldi 4 erkek büyük yarrakli adamda gitti. yanimda oturan adam istersen kalk bizde gecelim dedi. ben kizlara baktim ve ben iceri gidyorum dedim. iyi sikismeler dediler. hadi sizde artik yaninizdakileri ayarlayin ve gidip zevkinizi alin. biz kalkinca öteki erkeklerde kalkti kizlari alip herkes kendi karavanina gecti ama ortada bir erkek kalmisti oturmaya devam etti. biz iceri girdik ve adam beni arkadan sardi boynumdan öpmeye basladi.

sonra beni kendine cevirdi ve dudaklarima yumuldu yavas yavas tadini cikara cikara öpüsyorduk öpüsürken ellerinin uzanacagi heryerde oksuyordu. kalcama inyor avucluyor ve mincikliyordu yavasca assagi dogru öperek inyordu ammima varinca yalamak istiyordu ben bacaklarimi ayirdim adamda dilini ammimin yariginda gezdiryordu yaliyordu. ben inlemeye baslamistim zaten adamin hic acelesi yoktu gayet yavasti benimde cok hosuma gidyordu. adam rahat deyildi kaldirdim ve ben yataga oturdum simdi yala dedim.. ayaklarimi yukari dogru kaldirdi ve dilini daha iyi kullanmaya basladi bende daha cok inliyordum yalarken dilini ammima sokyor ve cikan siviyi yutyordu ben basini elllerimin icine alip ammima bastirmaya calisyordum ben bastirdikca adam daha bir istahla yaliyordu. ben bir kac defa bosalmistim adamda hepsini yuttu. adami kaldirdim yataga oturttum bu sefer ben diz cökerek yarragini agzima aldim o güzelim mantar agzimdaydi cokta güzel tadi vardi harikaydi.

uzun süre yaladim somurdum yüzümün etrafinda mantar kaffasini gezdirip sürdüm. cok hosuma gidyordu.
adam beni kaldirdi yataga sirtüstü yatirdi bacaklarimi ayirdi sonra yarragini yavasca ammima sürttü önce sonrada gecirmeye basladi mantarini hissedebilyordum güzel bir duygu. beni pompaliyordu yavasca hizlanmaya basladi ayaklarimi omuzuna ald ve pompalamaya devam etti benim inleme sesim disari tastigindan cok emindim. uzun süre beni böyle siktikten sonra icimden cikti sandalyeye oturdu banada kucagina oturmami söyledi bacaklarimi ayirdim bacaklarini bacaklarimin arasina aldim sonrada yarragini elimle ammima nisanlayip yavasca oturdum inanilmaz zevk alyordum hele bu pozisyon benim cok hosuma gitmisti. hopluyordum durmadan zevkten cigliklar atyordum adamin kucaginda hoplarken beni sarmis dudaktan öpüsyorduk ellerinide kalcami avuclamis mincikliyordu. bazende parmakliyordu ama benim cok hosuma gidyordu inanilmaz zevk alyordum anlatilmaz tarifide olmaz sadece yasanir bende bunu su an yasiyordum. beni tekrar kaldirdi yataga domaltti beni arkadan simeye basladi adam cok dayanikliydi pompaladikca arkamdan cikan ses beni daha cok azdiryordu.

kac defa bosaldigimi bilmiyorum ama cok bosaldigimi bilyordum arkadan hem pompaliyor hem kalcama saplak atyor bazende parmaklarini sokyordu. uzunca bir süre böyle devam etti birden arkamdan cikti yarragini eline aldi 31 cekerek kalcamin üstüne bosaldi. bende yataga uzandim dinlenmeye basladim 15 dakika kadar dinlendikten sonra bana dusun yerini gösterdi bende dusumu aldim daha sonra kendisi aldi. disari cikip oturduk bosta kalan adam hala oturyordu ama kizlar daha gelmemislerdi bizde oturup beklemeye basladik bu arada bosta kalan adam bana bakti gülerek sesini göldeki herkes duydu dedi. ben güldüm iyi dedim ummarim azmislardir dedim.. adam beni azdirdigin kesin dedi nerdeyse bende girecektim size katilmak icin. bende girseydin dedim fena olmazdi. tamam egerki bir daha sex yaparsaniz bugün kesin katilirim dedi ve bana yarragini gösterdi bak dedi ne yaptigina. vah zavallim dedim. yaklas dedim. yaklasti yarragini elime aldim sivazlamaya basladim ooh ooh diye mirildanyordu. kaffasindan öptüm ve biraktim yarin gene burdayiz ege burda olursan senine sevisirim

adam tamam dedi ama simdi bu yarragi kim indirecek diye sordu. bende 31 cekersin iner dedim gülerek cok acimasizsin dedi. hayir deyilim yarin söz sana verecem dedim hemde 3 kisiyle sevismek istiyorum cünkü bir pilanim var dedim. beni siken adama o büyük yarrakli adamla sen ve bu arkadasla sikismek istiyorum kocamin karsisinda. olur dedi memnun olurum sen yeterki iste dedi. evet bunlari istiyorum anlastikmi birde iki ibne kocami sikmek icin. olur dedi yarin aksam saat 10 gibi geliriz dedim. tamam ayten hanim sen nasil istersen dedi. yarim saat gecti kizlar nihayet gelebildiler sikicilerle birlikte. neden gec kaldiniz? adamlar dayanikli güzelde sikyorlar yapacak birsey yok. peki tamam gidelimmi? evet gidelim gec oldu. tamam yarin saat 10 da burdayiz tekrar ben her ihtimale karsi adamin numarasini aldim ve yerimize gittik ibne kocalarimiz bizi bekliyorlardi. kahve icmek bayagi uzun sürdü dediler. eh ne yapalim adamlar bizi lafa tuttular dedik. ama yarin kocamla beni davet ettiler dedim. serdar hemen sadece kocanmi? isterseniz sizde buyrun ben kendi adima konusyorum sadece dedim. tamam bizde geliriz o zaman dediler. oldu biraz oturduk ve yatmaya cekildik.

ertesi gün ögleye dogru kalktik dusumuzu aldik kahvaltimizida yaptik ne yapacaz diye düsünmeye basladik. daha zaman cok sevtap neden herzamanki gibi dolasmiyoruz? iyi fikir ama zaten burda yapacak baska birse yok sadece dolasmak suya girmek ve ciplak adamlari izlemek. hadi o zaman belkide oltamiza yada biz baskalarinin oltasina takiliriz. kocalarimiza biz cikyoruz dedik onlarda zaten dünden raziydilar sanki bizden bikmislardi veya bizin ne yaptigimizla ilgilenmiyorlardi bizim icin hava hostu bizde istedigimiz gibi takiliriz ve bu gece avucumuzun icine aliriz iyice sonra özgürce yasamaya bakariz. kizlarin hoslarina gitmisti. banada dogru söylüyorsun dediler bu aksami iyi degerlendirelim dediler. dolasirken herkesin gözü bizdeydi malum yabanciyiz hele bizim türk oldugumuzu ögrenince sasiryorlardi ve daha cok ilgi gösteryorlardi. tenimizin renginden alman olmadigimiz belliydi tanistigimiz herkes nereli oldugumuzu sorardi.

dolasirken bir yerde oturduk konusyoruz. bize dogru gelen 4 genc gördük bayagi gencler yani merhaba dediler bizde merhaba dedik. bizim arkadaslarimiz sizi bize anlatti. hangi arkadaslariniz bunlar? hani siz iki olgun adamla iki genc cocukla sex yapmistiniz üvey anneleri var dediler. haaa tamam simdi hatirladim onlari. ee ne istiyorsunuz? sizinle tanismak ve sex yapmak istiyoruz dediler. ben kizdim biz fahisemiyiz dedim.. hayir böyle demek istemedik biz sadece sizinle sex yapmak istiyoruz dediler. kac yasindasiniz? biri 17 biri18 ve ikisi 19 yaslarindaydi. siz daha cocuksunuz dedim biz olgun kadinlariz. biri ama sizde gencsiniz vede cok cok güzelsiniz dediler. olabilir dedim ama biz istemiyoruz dedim. peki dediler ama oturabilirmiyiz biraz konusuruz. olur oturun bakalim. oturdular simdi anlatin bakalim neler olyor ve o sizin arkadaslariniz size ne dediler.

biri basladi anlatmaya. iste sizinle sex yaparken cok zevk aldiklarini sizin almanlar gibi olmadiginizi farki sevisyorsunuz yarragi cok sevyorsunuz falan dediler. bende evet dogru yarragi cok sevyoruz ama kücük yarraklari deyil. gencler zatenki bizimle konusurken ve vücutlarimizi gözleriyle incelerken yarraklari sertlesmisti. benimle konusan genc yani 17 yasindaki yarragini eline aldi bize gösteryor bak iste sen buna kücük diyemessin dedi. gercekten bu yasta böylesine bir yarrak agzimin suyu akti. evet dedim güzel yarrak ama canimiz istemiyor simdi. tamam dediler sizce ne zaman uygun sizin icin? kurtulus yoktu bu genclerden. kizlara sordum ne dersiniz kizlar bunlara bir ders verelimmi? bizim icin sorun yok ama böyle genclerle sikismek doyumsuz olur hemde yarraklari fena deyil gayet büyükler vede kalin. tamam ne zaman diyelim? ne zaman istersen dediler. bugün isimiz var ertesi gün yorgun olacaz öbür güne sözleselim. kizlar tamam dediler. bende genclere peki öbürgün aksam olurmu? olur dediler peki nerde yapacaz? sizin karavanda olmazmi diye sordular. hayir dedim bizim kocalarimiz var egerki yeriniz yoksa unutun gitsin dedim.

gencler düsündüler ve peki arkadaslarin yaninda olurmu? siz dört kisisiniz biz üc birde arkadaslariniz iki etti6 birde onlarin babalari etti 8 erkek bizi öldürürsünüz dedim. merak etmeyin onlarin anneleride katilirlar dedi.. nerden bilyorsunuz? cünkü bizde onlara katilyoruz beraberce sex yapyoruz dediler. ben sasirdim ama olabilir dedim kendi kendime bunlar alman yaparlar. siz önce gidin sorun eger kabul ederlerse yapariz yoksa olmaz dedik. tamam dediler peki sizi nerde bulacaz? yarin burda oluruz bu saatte. tamam deyip gittiler ama sevinmislerdi. gencler gittikten sonra kizlar bana bunlarin performansi düsmez emin ol bizim hasatimizi cikarirlar dediler. evet ama her biri üc defa bosalsa onlarinda pili biter ondan sonra bizi satin almiyorlar ne zaman istersek yeter deyip gideriz. vay dedi sevtap sen bu genclerle sex yapma niyetindesin galiba? evet neden olmasin aslinda benin hosuma olgun erkekler gidyor kadinin halinden iyi anlayan erkekler. gecen sefer o iki genc güzel sikmislerdi bizi ögle deyilmi? evet dogru dediler.

o halde neden olmasin. biz hele bu geceyi atlatalim bunlari daha sonra düsünürüz. o kadar cok yarrak yemege alistimki duramiyorum ben müptela oldum. kizlarda haklisin ayten bizde ayni senin gibiyiz. peki eve gidince ne yapacaz söylermissiniz? bilmem dediler ama internette buluruz birseyler dediler. zamanimizda daralyor yakinda gidecez. ve biz yarraksiz nasil duracaz diye kara kara düsünmeye basladim. aklimdan birseyler gecyordu ama ne kadar dogru bilemiyorum. kizlar size birse söyleyecem veya danisacam daha dogrusu. söyle ayten. eve gidince kendimize internette bir saife acalim ve hosumuza giden olursa bulusur sikisiriz. iyi fikir ama herkese güvenilmezki. haklisiniz hele bir gidelim caresine bakariz su anda burdayiz ve tadini cikaralim.

gideceyimiz adami aradim ve 3 ibne ayarlamasini söyledim. kocalarimizla gelecez ona göre. adam tamam ayarlamaya calisirim dedi. yerimize gittik günes batyordu yemegimizi yedik ve saatimizi beklemeye basladik ibne kocalarimiz ne zaman gidecegimizi sordular bende saat 10 da dedim. ibne kocalarimizin kalcalari güzeldi hele benim kocamin kalcasi cok güzeldi her ibne sikmek ister dogrusu. düsünyorumd acaba kac kisiyle sikisti kocam. ama cikaracam hele bu gece gecsin hayirlisiyla. saat yaklasti kadinlar yine tangalari giydik ibne kocalarimizda ciplak halde adamin yanina gittik vardigimizda hos geldiniz dediler orda anlastigim gibi beni siken adamla beraber toplam 10 erkek vardi cünkü ben kocamin karsisinda 3 erkekler sikismeyi pilanladim kizlarda iki erkekle bize yer ayirdilar ve gecip oturduk benim sectiyim erkeklerin ortasinda oturdum.

yani yarragina hayran kaldigim sahisla beni siken adam ve sikisirken disarda oturan adamin arasindaydim. kizlarda her biri iki erkek arasinda oturdular ibne kocalarimizda her birinin yaninda bir ibne vardi ve ibne almanlar kocalarimizin kalcalarina ellerini atip oksamaya basladilar. ibne kocalarimiz saskin saskin neler olyor gibisinden bakyorlardi ama hoslarinada gitmisti bize caktirmak istemiyorlardi ve bizim bildiyimizi bilmiyorlardi. kocamin yanindaki adam sana birse göstermek istiyorum dedi benimle gelirmissin? kocam kalkti ve onunla gitti giderkende alman elini kocamin kalcasina koydu ve avucladi kocam ses etmedi ben takip edyordum bir baskasida serdari aldi gitti barista baska biriyle gitti. herkes bir karavanin icine. kizlar 5 dakika sonra her biriniz iki erkek alin ve kocaniz nerdeyse oraya gidip önlerinde sex yapin. ben 3 kisiyle sikisecem dedim. on dakika gecti kizlar kalkti iki erkekle birlikte kocalarinin oldugu karavana gittiler.

bende hayran oldugum yarragi biraz sivazladim önce ögle bir sahlandiki inanilmazdi. iceri gecti kocam diz cökmüs yarrak somuryordu beni görünce yarragi birakti ve birsey söyleyecek gibi oldu. ben hemen müdahele ettim rahat ol kocacigim dedim sen devam et bende bu erkeklerle sevisecem. önce aval aval bakti ve daha sonra yarragi tekrar agzina aldi somurmaya basladi. haa birsey daha var dedim. nedir o dedi. bu yarragi göryormussun? evet dedi bu yarragi sen kendi elinle ammima sokacaksin bende somurdugun yarragi elimle götüne sokacam tamammi? olur canim dedi ve devam ettik. ben diz cöktüm ve iki elimde yarrak vardi biri bostaydi ama ücünüde yaliyor somuryordum en cok hayran oldugum yarragi. cok sertlesmisti kocam somurmayi birakti adamin önünde domaldi adam yarragini sokacakken dur dedim ve gidip adamin koca yarragini kocamin götüne ben soktum. sonra gidip yarrak somurmaya devam ettim kocam götten sikilirken ben agzimdan sikilyordum. somurmaktan doymustum kalktim beni yataga uzandirdilar biri ammimdan yaliyor biri memelerimden ve biride benimle öpüsyordu üzerimde 6 el vardi altisi beni oksuyordu nasil bir zevk nasil bir duygu gercekten kelimelerle anlatilamaz sadece yasayan bilir birde kocanizin önünde olyorsa.

benim ammimi sirayla deyiserek yaliyorlardi bsalmam uzun sürmüyordu hayran oldugum yarrak basucumda diz cökmüs agzimi sikyordu. bedenimde dokunmadiklari yerim kalmamisti. o kadar uzun süre beni yalayip öptülerki kocami siken adam kasilip ibne kocamin agzina bosalmisti kocamda mutlu olmus adamin kucaginda oturyordu benimle sevisen erkekler üstümden kalkti hayran oldugum yarrak sahibi adama gel beni sik dedim bana yanasti bacaklarimi actim sokmadan kocama seslendim hadi gel kocacigim su yarragi elinle ammima sok. kocam hemen geldi amacini bilyordum koca yarragi eline almakti yavasca ammima sürttü ve sokmaya basladi adamda itekleyerek hepsi girdi önce biraz bekledi sonra yavasca girip cikmaya basladi pompaliyordu mantar kaffasi olan yarrakta agzimdan sikyordu ötekide memelerimi oksuyor yaliyor ve somuryordu ögle bir zevk alyordumki anlatmak cok cok zor. biri cikyor öteki giryordu ammima ben kocama bakamiyordum mesguldüm ama artik hic birsey umurumda deyildi. daha sonra beni kaldirdilar ve domalmami istediler domalarak sikyorlardi.

bir anda basimi cevirdim adam kocami sandalyede otururken kocami kucagina almis sikyordu kocamda hopluyordu. eminim nasil sikildiyime bakarak azmis olacaklardi. beni bir hayli arkadan pompaladiktan sonra icimden ciktilar ben büyük yarrakli adama uzanmasini söyledim beni tost yapin
uzandi üstüne geldim yarragini ammima soktum öteki adam arkama gecti götüme tükrük sürdü parmakladi ve yarragini yavasca götüme soktu ben hoplamiyordum götüme girmesini bekliyordum. nihayet girmisti biraz bekledikten sonra ikiside yavasca pompalamaya basladilar benim inleme sesim o kadar cok yükseldiki daha öncesinden cok daha fazla. cigliklar inlemeler hepsi bir anda cikyordu deliryordum sandim o kadar cok bosalyordumki sayisini bilmiyorum. götten sikenler deyisyordu büyük yarragi götüme sokma cesareti bulamiyordum kendimde. cok uzun süre siktiler beni ve hala sikyorlardi götümden siken sahis hizlandi ve birden yarragini cikarip kalcama bosaldi.

öteki girdi oda beni hizla pompalamaya basladi götüm acilmisti rahat girip cikyorlardi buda hizlanarak götümün icine bosaldi sadece üstünde hopladigim hayran oldugum yarrak kaldi beni üstünden aldi ve beni sirtüstü yatirdi ayaklarimi omuzuna aldi ve pompalamaya basladi cikan sesler beni cildirtyordu zevkten haykirmalarim o kadar cok cikyorduki sanirim gölün etrafindaki insanlarin hepsu duyuyordu. beni 10 dakika kadar siktikten sonra bosalmak icin yarragini cikarmak istedi ben belinden kavradim ve icime bosalmasini istedim. oda ammimin icine sicacik döllerini sacti ammim dölle doldu sigmayan döllerde disari dogru akti. yarragini cikarmadan üstüme yigildi dudaklarima yapisti öptü dilimi somurdu yaladi. harika bir kadinsin senin gibi kadinim olsun isterdim her istegini yerine getirirdim dedi. bende ona sende harika bir erkeksin ve muhtesem yarragin var bu yarragin bana ait olmasini isterdim dedim. 15 dakika kadar kaldiktan sonra üzerimden kalkti ve beraberce dus almaya gittik beraberce dusumuzu aldik o beni ben onu yikadim.

sonra sarilarak oturmaya gittik. kizlarda yeni bitirmislerdi ibne kocalarimizda ögle. gelip oturduk ve sohbete basladik. ben kocalarimiza sordum nasildi diye. kocam harikaydi dedi serdarda nerden bilyordunuz bizim erkeklerle sikistiyimizi? sizi gördük ondan bilyoruz ve artik herkes ne isterse onu yapacak. anladinizmi? evet dediler. ve biz birini begenirsek eve getirmek icin izin falan yok. sizde sikismek istiyorsaniz yapabilirsiniz anlastikmi canlarim benim olmaz diyorsaniz size bosanalim derim. bana bakarak hayir olmaz bosanma yok dediler. peki o zaman anlastik.hayran oldugum yarragin sahibi 45 yaslarindaydi adi stefan nerde oturdugunu sordum oda benim oturdugum sehre cok fazla uzakta deyildi yani assagi yukari 100km kadardi. peki beni ziyaret edecekmissin? ederim dedi. tamam istersen her hafta sonu bizde kalabilirsin dedim. memnuniyetle dedi. adresleri ve numaralarimizi deyistik. ama ben daha burdayim dedim istersen yarinda bulusalim dolasir gezeriz. olur dedi tamam ben seni ararim o zaman.

bayagi gec olmustu saate baktim nerdeyse 02 olmustu vay be biz fena sikistik diye düsündüm. kalkip gitmek istedik biraz daha oturun isterseniz dediler. kizlar olur dediler ibne kocalarimizda olur dediler bizde oturduk ben kendime bir sevgili yaptim nasil olsa. kocalarimiz kocalariyla konusyorlardi bayagi bir samimiydiler sarilmalar öpüsmeler falan. ama simdi kalkmamiz gerek isteyen kalir dedim. kocalarimiz tamam siz gidin biz geliriz dediler. kizlarla gittik. yerimize vardigimizda hadi anlatin bakalim neler yaptiniz. inanamayacaksin ayten kocalarimiz hemen yumusadilar yarraklari görünce ögle bir somuryorlardiki biz bile yapamayiz dediler. ve bizde önlerinde köpek gibi sikistik dediler.. kizlar hele bana sorun. olanlari anlattigim zaman agizlari acik kaldi iyi yaptin ama simdi rahatiz en azindan karisanimiz yok artik.

ve böylece hikayemin ikinci kismini bitirdim ücüncü kismini yakinda yazarim ummarim begenirsiniz egerki ibne kocaniz varsa demek olyorki elinizde büyük bir koz vardir bunuda iyi kullanin ama sakin bosanmayin. size iyi okumalar dilerim ücüncü kismi sakin kacirmayin.