PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : arkadasimin ahlaksiz teklifi 1

yasemin
12 Şubat 2024, 00:10
merhaba Meze tadinda sex hikayesi okurlari ben yasemin 26 yasindayim 168 boylarinda ve 65 kilodayim. kumral normal boyutlarda kalcamla memelerim dolgun ve dolgun bacaklarim. 8 yildir evliyim. ilk evlendiyimizde kocamin su an cocuk istemiyorum bir kac yil hayatimizi yasamak istiyorum demesi cocuk yapamamistik. anlatacagim olay evlendikten üc yil sonra basladi ben almanyada dogup büyüdüm sakin bir kasabada ikamet edyoruz. kocamin büyük bir firmada vardiyali olarak calismasi aslinda bize yetyordu ama yinede ben günde bir kac saat calisyordum. en azindan kendi harcligimi bitiktirebilyordum kocaminda kazandigini biriktirip ileriye dönük yatirim yapyorduk.

benim cok samimi oldugum iki arkadasim var biri berna biride tülin. ikiside benim yasitlarimdi cok samimiyiz aramizdan su bile sizmazdi. cocuklugumuzdan beri tanisyoruz aramizda sir yoktu herseyi konusurduk aramizda bir yerlere gideceksek beraber giderdik. onlarda evlenip yuva sahibi oldular ama bizim samimiyetimiz hic deyismedi hatta kocalarimizda bir birleriyle samimi oldular. hemen hemen hergün bulusurduk ya bende yada onlarda. evleri hemen yakinlardaydi. bir gün berna yanima gelmisti bana seninle konusmak istiyorum dedi. hayrola berna? hele bir kahve yap icelim dedi. hadi söyle bakalim dedim. tamam dedi ama kizmayacagina söz ver dedi. berna? bilyorsunki biz bir birimize kizmayiz ögle olsa bile fazla sürmeden tekrar beraber olyorduk deyilmi? evet dedi. o zaman konus artim asabimi bozmadan dedim.

berna agzindaki baklayi cikarmaya basladi aklimin ucundan bile gecmeyen hayatim boyunca hic düsünemeyeceyim bir sey söyledi. babam seninle yatmak istiyor dedi. ben agzim acik bir sekilde ne diyecegimi bilemedim öglece bir kac saniye duraksadiktan sonra. berna diye bagirdim sen ne dediyinin farkindamissin? berna utanmisti. inanki bende saskinim dedi. bu yeni birsey deyil dedi babam seni sürekli hayal edyor dedi. peki sen nerden bilyorsun? cünkü benim basimin etini yillarca yiyordu. sana coktan söylemek istedim ama hic cesaret edemedim dedi. peki simdi nasil cesaret ettin? bilmiyorum bana cok baski yapyor dedi. hatta bu yüzden babama cok kizgindim dedi. bunlari duymamis olyum. ve egerki baban sana birdaha söylerse kabul etmiyor de dedim. tamam dedi söylerim. ve su anda cok kizginim beni yalniz birak lutfen dedim. berna kalkip gitti bende saskindim.

bernanin babasi yakisikli bir adamdi. ama ne kadar yakisikli olsada ben hic bir zaman farkli gözle bakmamistim. megersem kendi beni her gördüyünde bana farkli bakyordu ilgilenyordu benimle ama ben hic farkli algilamadim. bernaya hem kizgindim hemde söyledikleri hosuma gitmisti sanki. olgun bir erkek tarafindan arzulanmam hosuma gitmisti dogrusu ama bir yandanda kizgindim. aklimdanda cikmiyordu bir türlü. kendimi avutmak icin birseyler yapmam gerekyordu. tülini arayip benimle carsiya gidebilirmi diye sordum oda olur deyip beraberce gittik. benim yüzüme bakinca birseylerin ters gittiyini anlamisti. hayrola yasemin ne oldu? yok birsey dedim hadi bir yerde oturup kahve icelim dedim. bir kafeye gectik oturup kahve icyorduk.

hadi dedi anlat artik ne oldu? yok birsey tülin dedim. illaki var ben seni tanimazmiyim dedi. tamam dedim ama burdan cikmayacak anladinmi? tamam dedi bilyorsunki bernayla benden cikmaz dedi. birak bernayi simdi. hadi anlat ne oldu diye. bugün berna yanima geldi. eeee. bana ne sordugunu tahmin bile edemezsin dedim. beni simdi catlatacaksin dedi. ne sordu yasemin? babasi benimle yatmak istiyormus? tülin siritarak bumudur? evet ahlaksizca deyilmi yani? haklisin ama bu teklif banada gelmisti dedi. ben bir kez daha saskindim. ne zaman diye sordum. bir kac ay önce dedi. peki benim neden haberim yok? bilmem dedi. demekki benden sakliyorsunuz ikinizde öglemi? hayir yasemin saklamiyoruz belki sen farkli algilarsin diye söylemedim dedi. peki sen o an ne yaptin? ne yapacam bende senin gibi saskin kizgindim ama daha sonra gayet normal buldum dedi.

aslinda benimde hosuma gitmedi deyil. ama arkadasimin babasi olmasi beni kizdiryor dedim. kizma canim benim dedi. bir kac gün gecmeden hersey gecer ve sen artik baska seyler düsünemez olursun sonrada kendini adamin yataginda bulursun dedi. ben bir kez daha sasirdim. sen ne diyorsun tülin? yoksa sen bu adamla yattinmi? evet dedi hemde defalarca dedi. ben ne diyeceyimi bilemez oldum. dilimi yutmustum. bak yasemin sen simdi önce bir durulan sakin kaffayla düsün bunlari dedi inan bana sende isteyeceksin dedi. ben pek emin deyilim tülin. ben kocami aldatmam dedim. ben eminimki sende bu adamin yataginda olacaksin ve sikiseceksin birde tadini aldiginda birakamayacaksin dedi. tülin bunlari söylerken icimde gercekten farkli duygular vardi artik ben ben deyildim sanki beni nasil sikeceyini düsünür oldum. tuhafti.

bir kac saat oturup konustuktan sonra kalkip herkes kendi evine gitti. ben evde hemen bilgisayarimi acip bos oldugum zamanlarda meze tadinda sex hikayeleri okuyordum gercekten inanilmaz heyecan dolu hikayeler okuyordum bir cok defa kendimi parmaklayip bosaltyordum. tekrar saifeyi acip okumaya basladim buna benzer bir cok hikaye vardi. özellikle ensest hikayeler beni daha cok azdiryordu. hikaye okuyarak kendimi avutyordum ama yinede bernanin teklifini düsünyordum kabullenmis gibiydim kabul etmis gibiydim. kaffamdan atmak istiyorum ama gitmiyordu. kocamin öglen vardiyasinda olusu aksam saat 11de eve gelyordu. o zamana kadar hikaye okudum kocam gelmisti ona söylemek bile istedim ama hayir dedim olmaz.

herseyi bilmek zorunda deyil dedim. yemegini yedi sonra yataga gecip beni sikti sonrada uyuduk. ertesi gün öglenleyin kocam tekrar ise gitti. ben hala düsünyordum ne yapyim ne edyim diye. tülinin hakli oldugunu kabul etmeye basladim. ama ben tüilnden neden ayrinti istemedimki? hemen aradim ve bana gelmesini söyledim. oda hemen geldi. hayrola yasemin ne oldu? gel otur ben kahve yapyim dedim seninle konusacaklarim var. oturdu kahveleri yaptim. hadi dedim anlat bana neler oldugunu. neyi yasemin? adamla ilk defa yattigini. tamam deyip anlatmaya basladi. anlattikca saskinligim artyordu.

bernanin ailesini bilyorsun zaten dedi. evet bilyorum annesini. babasini. birde bir kiz birde erkek kardeslerini. bernaya ben evet dedikten sonra berna beni evlerine gelmemi söyledi. evlerine gittiyimdede babasiyla annesi vardi birde berna tabiki kardesleri yoktu. ee devam et bakalim. iceri gecip herkes hosgeldin dedi. oturdum bana bir seyler ikram ettiler. ictim. benim gidisimin sebebi belliydi zaten. babasi benim elimden tuttu yatak odasina gectik. beni güzel soydu sonra sevismeye basladik dedi. peki annesiyle berna ne yapyorlardi? bak yasemin dedi. bunlarin iclerini bilmiyorduk biz bernayla samimiydik ama berna bize birsey anlatmiyordu sakliyordu bizden belkide utanyordu bilemem dedi. hadi devam et dedim. annesiyle babasi kissaca ailecek sex düskünleri dedi. nasil yani? yasemin anlamayacak ne var bunda?

bunlar bir bileriylede sikisyorlar dedi. ben agzim gercekten acik kalmisti ne diyeceyimi bilemez oldum sadece yasemine bakyordum. sonra kendime geldim devam et ilginc olmaya basladi dedim. ne anlatyim yasemin hepsi bu bende bilmiyordum bunlari taaki kendimi icinde bulana kadar dedi. madem sen bunlari ögrendin neden tekrar gidip sex yaptin? cünkü gercekten cok zevk aldim inanilmaz bir yasam türü dedi. iste bu yüzden ben eminim sende bu iliskiye girrsen cikmak isteyemeyeceksin dedi. ben cok derin düsünmeye basladim. peki adam nasil sikyor? harika dedi yarragida sürekli sertlesmis hazir bekliyor dedi. doyumsuz bir adam dedi. tülin anlattikca ammimdan akan sivi oturdugum yeri islatmisti. hayal eteye basladim.

eee ne diyorsun sen diye sordu. bilemiyorum tülin. ama kaffami kurcalamiyor deyil hatta su an azmis durumdayim. gördünmü ben sana söylemistim. cünkü benimde basimdan gecmisti dedi. ne önerirsin peki? benim önerim yapmani tavsiye ederim ama yinede senin bileceyin bir sey bu dedi. yarina kadar bir düsünyüm dedim. istersende yarin kocam gittikten sonra bernayi al gel buraya biraz bu konudan konusalim dedim. tamam yasemin dedi. ertesi gün ikiside yanima geldiler. oturup konusmaya basladik. ben bernanin kendi agziyla duymak istedim her seyi. bernada anlatmaya basladi. anlattikca istahim kabaryordu. bunlar ailece sex yapyorlardi kocasi dahildi buna. ben hikayeler okudugumdan olacakki bu tür sex yasamin sadece hikayelerden ibaret olmadigi . dogal gelyordu. ama herseyi bilmek icin icine girmem gerekyordu bunuda yapacak isteyim daha cok bastiryordu.

peki berna egerki ben evet dersem ne zaman yapacaz? ne zaman istersen dedi. ama en iyisi aksamlari dedi. kocanin gece vardiyasi ne zaman? haftaya dedim. iyi o zaman haftaya gelirsin dedi. tamam ben ama hala tam olarak evet demedim ona göre dedim. hala düsünyorum. tülin bana yasemn sen coktan evet dedin dedi. aslinda hakliydi. benim kaffami uyanik oldugum sürece mesgul edyordu. sabirsizlanyordum artik. ben kendimi taniyamiyorum deyismistim bir anda. kendimi siktirmek istesem coktan siktirirdim beni sikmeyecek erkek yok sanirim. neden ben buna evet dedim neden bana cok cazip gelmisti bir türlü cözemedim ama bekleyip görecem yasayacam.

kocam gece vardiyasina gecmisti. berna beni arayip gelip gelmeyeceyimi sordu. ben direk evet demesemde geveleyip geleceyimi söyledim. tamam dedi aksam bekliyoruz dedi. beni heyecan basmisti terliyordum durup dururken. kocamin ise gitme zamani gelmisti. gittikten sonra ben hemen üstümü deyistirip ciktim 5 dakika gecmeden bernalara gelmistim. kapiyi caldigimda berna acti iceri gel dedi. iceri girdim iyi aksamlar dedim. annesi babasi kardesleri birde kocasi vardi. hepside bir samimi bir birlerine. icecek birseyler ikram ettiler. ictikten sonra babasi sort giymisti üstü ciplakti gerci hepsi ögleydi. rahat giysilerdi. yanima gelip elimden tuttu hadi gel dedi.

kalkip beni yatak odasina götürdü. geri kalanlarda gayet normal gibi gördükleri belliydi bernanin kocasi kiz kardesiyle mesguldu anneside bernayla konusyorlardi. erkek kardeside bilgisayar basinda oyun oynuyordu.yatak odasina gectiyimizde kapiyi kapatmadi. beni ayakta önce güzel bir öptü dilini agzima gecirip gezdirdi. ben artik isin icindeydim cikisi olmayan bir yola sapmistim. adama karsilik vermeye basladim. beni soyduktan sonra yataga oturttu sortunu soyup yarragini cikarinca baktimki ulan bu benim kocamin yarraginin iki misli. agzima aldim somurmaya basladim adam agzimin icinde git gel yapyordu basimi arkadan kendine bastiryordu. agzimi sikyordu. taa bogazima geciryordu. bunu uzun zaman yapti. agzimdan cikarip beni yatirdi bu sefer kendi diz cökerek bacaklarimi ayirdi ammima bakti önce inceledi ulan orospu seni cok uzun zamandan beri arzuluyordum dedi. dilini ammimin etrafinda gezdirip yaliyordu daha sonra ammima yapistirip dilini ammima soktu ben ooooh cektim. harika yapyordu adam. bu kadarini kocam yapmamisti arada bir yalardi bir kac kez sonrada sikini sokardi.

adam bunuda uzun zaman yaptiktan sonra benide iki defa diliyle bosalttiktan sonra kalkti beni tam olarak yataga sirtüstü yatirdi üstüme geldi ayaklarimi omuzuna alip yarragini ammima yavasca sokmaya basladi. hepsini sokuncada ben ögle bir oooh cektimki herkesin duydugundan emindim. adamin yarragi ammimin icindeydi tümü. üstüme abandi beni öperken kalcasini yukari assagi sikyordu. kaffasini kaldirip senin harika ammin kalcan var sen bu yarraga layiksin diyordu. ben inliyordum yüksek sesle. evet diyordum adama sik beni doyur ammimi diyordum. artik sen benimsin benim yarragin malisin diyordu. evet seninim erkeyim sik beni sik sana ait ammimi diyordum. adam hizlanyordu. bosaldigim zaman inleme sesim yükselyordu birde titreme olyordu bende. adam icimden cikip yataga uzandi. hadi gel at bin bakalim dedi. tülin orospusu gibi at binebilirmissin bakalim dedi. ben üstüne gelip yarragini elime aldim sonrada ammima soktum basladim hoplamaya.

evet canim iyi yapyorsun diyor bazen memelerimi bazende kalcami avuclayip mincikliyordu. cok güzel sikisyorsun diyordu devam et seni cok mutlu ederim diyordu bu yarragin tadini unutamayacaksin diyordu. icimden haklisin diyordum. gercekten böylesine zevki kocamdan tatmamistim daha cok daha farkliydi. inanilmazdi. beni üstünden kaldirdi sonrada yataktan indirdi ayaklarim yerde belden yukarisida yatagin üzerine gelecek sekilde domaltti arkamdan gecti bu sefer. pompalarken cikan ses odanin icinde yankilanyordu.
ben bir kac kez bosalmistim ama inlemelerim daha cok yükselyordu. seni sikmek cok zevkli diyordu daha bu güzel götünüde sikecem diyordu. feda olsun sana sikicim benim herseyim sana feda olsun diyordum.

gercekten tülinin dediyinde hakliydi adam doyumsuzdu cok dayanyordu beni ne kadar siktiyini bilemiyordum ama tahminen yarim saatten fazla pompalamisti. daha sonra dam kasilip icimden cikti belimin kalcamin üstüne bosalmisti. sonra kendini ayaklari yerde yanima uzandi. yasemin cok güzel zevk dolu ammin var bu ammi sadece bir yarraga harcama dedi. kiymetini bil zaman gelir bunun acisini cekersin dedi pisman olursun dedi. daha sonra pecete getirip sirtimdan döllerini sildi. hadi gidip dus alalim dedi. ben birseyler üstüme atmak istedim birak dedi gerek yok. öglece ciktik bernayal kocasi bana bakip gülümsüyorlardi. dusumuzu alip ciktik. ben giyinip gidyim dedim. istersen bizde kalabilirsin dedi berna. hayir olmaz kocam erken gelyor yoksa kalirdim dedim. tamam dedi ama bir dahaki sefere farkli olacak dedi. nasil yani diye sordum? beraberce yapacaz dedi. yani burdaki herkesmi? evet

iyi dedim bakalim ne zaman gelirim diye. yarin gelirsin dedi hatta gelemezsen öbürgün mutlaka gelirsin dedi. ben gülümseyip ciktim. evime gidince hem pismanlik duyuyordum hemde aldigim zevkin tadini cikaryordum rahatlamistim bir nevi. bu kadar bosalacagimi tahmin edemiyordum. yataga gecip uyuya kalmisim. kocam gelmis erkenden yanima yatmis benim haberim yoktu. kalktigimda saat 10 olmustu. ev islerini yaptim kocama yemek hazirladim. ben olanlari aklimdan cikaramiyordum. acaba bundan sonra ne olacakti? buda büyük bir soru isareti benim icin. adamin dediyini aklimdan cikaramiyordum. zaman gösterecekti ne yapip yapmayacagimi. belkide adam haklidir büyük ihtimalle. simdi baska yarragin tadini aldim banada cok zevk verdi. ben en iyisi iyice bir düsünyüm daha sonra ne yapacagima karar veririm.

simdilik bu kadar birdahaki yazimda okursunuz ummarim

yasemin