PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Babamla iliskim

sevcan
19 Ağustos 2022, 22:43
merhaba sayin okurlar.
ben selma ve burdaki hikayeleri okuyarak bende kendim yasamis oldugum hikayemi yazmaya karar verdim.

ben su an 50 yasindayim ve yasadigim olay bundan 30 öncesine dayanmaktadir.
biz fakir bir aileydik kirada oturyordu teyzemin yaninda sadece bir odamiz vardi ve mutfagimiz ayriydi odanin disindaydi. fakirlikten olsa gerek annemle babamin baska cocuk yapmadiklari. daha sonra babamin bana anlattigi gibi.
ben 17 yaslarindayken annem vefat etmis ve ben babamla yalniz yasiyorduk o ise gider bende evdeki isimi yapar yemegini hazirlardim o zamanlarda mahallemizde pek fazla ev yoktu özellikle apartmanlar yoktu.bu birkac yil böyle sürdü ben 20 yaslarina gelmistim beni isteyen yoktu yani evlenemiyordum evlensemde babama kim bakacakti.
bir gün alisverise gitmistim geri geldiyimde esyalari mutfaga götürmek istedim kapiya geldigimde ah oh sesler duydum daha yanastim va kapilar o zamanlar böyle deyildi derme catma kapilardi aralanmis ve iceri baktim babam teyzemi domaltmis arkasindan gidip gelyordu izlemeye devam ettim ama bacak aramdan birseylerin aktigini hissedyordum.
teyzem annemden yasca kücüktü babam teyzemin arkasindan cikti ve ben odaya gittim.
babam geldi ve sen geldinmi kizim dedi. evet baba birseyler aldim aksam yemegi icin dedim.
tamam kizim sen hazirla ben biraz disari cikyorum dedi ve gitti.
icim kavrulyor babam teyzemi sikyordu acaba ne yapayim ben diye düsünmeye basladim icimde bir ates yanmaya basladi babamla teyzemi canli canli sikistiklerini görmek.
odada iki yatak vardi biri benim biride babamindi.
banyo yapmak istedigimizde ben yalniz yapardim babamda ögle kapi esiginde bunlari yasayan bilir muhakkak. eskiden böyle konfor yoktu.
ben artik babami kiskanmaya basladim icimden o benim diyordum ve mutlaka benim olacak diye geciryordum.
ben yatarken frikikler atyordum yani sanki yatyormusum gibi yapip bir bacagimi yorganin disina atyor kalcama kadar acikta kalyordu.
babam bakyor ve icini cektigini duyabilyordum. sonra kendimi yata ceviryor kalcamin hepsi disarda kalyordu. bu böyle günlerce devam etti.
taaki bir gece gene ayni seyleri yaptim gözlerim kapali ama uyaniktim mutlaka babam faka basacakti bundan emindim.
yan yatip bacagimi ve kalcami ona dogru acyordum. en sonunda ben kendimi düzeltyim ve yorgani kendime cekmeden amimin bir kismi görünecekti.
ve nitekim böyle yaptim amimin killari görünyordu yani anlayacaginiz bir yarimim acik bir yarimim örtülüydü gözlerim ama cok hafiften acikti ve babami gözetliyordum babam yorganini üstünden cekti ve beni örtmeye geldi ama yarraginin tas gibi ve pijamasini yirtarcasina kalkmis olmasi beni sevindiryordu.
üstümü örttü ve yatagina gecti bir kac dakika sonra bu sefer yorgani komple üstümden ayaklarimla attim geceligimden memelerim görünmüyordu ama amim tam olarak karnima kadar yorgan disinda olmustu.
sanki cok derin yatyormusum gibi oyuna devam ettim ama kalbim küt küt atyordu. sanki disari firlayacak gibiydi.
babam tekrar yanima geldi ve yorgani alip üstümü örtmeye geldi ama duraksadi bir anda ve amimi izliyordu. onu görebilyordum kalbim dayanacakmi bilemiyordum ama ne olacaksa olsun artik diyordum icimden.
babam yorgani birakti ve yavasca bacaklarimi ayirdi tam bacak arama geldi ve sikini cikarip amimda sürtmeye basladi ama cok yavasca.
o kadar sürttükü amimin üzerinde bosaldi ve beni örttü ve yatti ben rahatlamistim ama bu böyle bitmeyecek en azindan baslangici yapmistim.
ben ikinci gece erkenden uykum varmis gibi yapip baba ben yataga gidyorum cok uykum var dedim. oda bana tamam kizim git ben biraz daha oturur yatarim dedi ve ben gittim perde arkasinda üstümü deyistirdim ve yataga gectim hemen uyudum sansin diye farkli sesler cikardim ve babam 15 dakika sonra yatagina geldi örtündü ama gözleri bendeydi acaba birseyle görebilecekmiyim diye.
ben ayni sekilde cok sicakmis gibi yorgani gene üstümden attim kilot yok kalcami acikta biraktim. sonra bir daha dün gibi yapip yorgani üstümden attim babam biraz izledikten sonra yanima geldi ve bacaklarimi ayirdi sikini amima sürtmeye calisyordu ben cok derin yatyormusum gibi yapip bir bacagimi kirip geriye cektim babam kipirdamiyordu biraz bekledikten sonra yine sürtmeye basladi bu sefer öbür bacagimi cektim ve artik gel sik diyordum ona.
parmaklariyla amima dokundu ve islak oldugunu anladi. islakliktan alip sikine sürdü ve amimin etrafina sürerek bu sefer yarragini sokmaya calisyordu. kaffasini soktu ama cok yavasca hepsini sokana kadar bir kac dakika gecmisti yani güya ben anlamadan sikecekti ve yatagina gecip yatacakti ama yemezler.
yarragini nihayet soktu ama hala cok cok yavas gidip gelyordu bir kac dakika gidip geldikten sonra ben gözlerimi actim ve sanki cok sasirmisim gibi baba ne yapyorsun dedim. oda utanarak hic birsey konusmadan sadece basiyla ne yapyim demek istiyordu.
ama babamin yerine ben kendi kalcami yukari assagi kaldiryor sikmesini istiyordum.
artik yarragini soktun devam et dedim oda devam etti sonra ben onu altima aldim ve üstünde hoplamaya basladim adam sasirmisti profesyoneller gibi sikisyordum cünkü öglece devam ettik uzunca bir süre sürmüstü sonra bosalacagini anladigimda sikini amimdan cikarip amimin arasina aldim ve amimi yarraginda sürtmeye basladim adam ögle bir sasirmis gibi bakyorduki sen nasil sikisyorsun nerden ögrendin sormasi gibi.
git gelden sonra bosaldi ve yan yana yattik.
ikinci günü bana carsidan ic camasirlar almis ama seksi seyler seffaf gecelikler ve kilotlar artik kari koca olmustuk hergün sikisyorduk.
benimde bir kac takintim oldu evli erkeklerle tecrübe sahibi erkeklerle ondan dolayi sikismeyi bilyordum.
babam sormustu ve ben anlattim vede teyzemi siktiyini söyledim oda sasirdi ama en azindan sir kalmamisti.
taaki teyzemin kocasi birseyler sezene kadar babamin karisini siktiyi icin deyil benim babamla iliskim oldugunu sezmisti ve bir gün babamin olmadigi bir günde yanima geldi kiz siz abanla ne halt edyorsunuz dedi.
birsey yapmiyoruz dedim. yalan söyleme ben bilyorum babanla sikisyorsunuz dedi.
egerki bana vermessen sizi sikayet ederim dedi ben korkmustum ama ne olkus babamda karisini sikyor zaten diye düsündüm.
peki dedim.
yarin gel babamin evde olmadigi zaman ve isini gör,
tamam deyip aksam babama anlattim ve baska caremiz yok dedi bizi sikayet ederse mahfoluruz dedi.
aksam babamla sikistikten sonra sabah ise gitti ögleye dogru teyzemin kocasi ve yataga gecip sikistik fena deyildi. adam doymuyordu hergün istiyordu bende mecburen gündüz teyzemin kocasina gecede babama siktiryordum kendimi.
aylarca devam etti taaki babamin karisini siktigini ögrenene kadar ondan sonra bazen beraberce sikisyorduk güzeldi harikaydi özellikle bir kadinin neler yapabilecegini söylemek istedim.
bir kadin kimi isterse onu mutlaka bastan cikarir ve parmaklariyla oynatir
bu hikayem gercektir yalansiz.
haa babamla iliskimiz bir kac yil sürdü teyzemle kocasiyla fazla deyil bir kac ay sadece sonra bir keriz buldum evlendim.