PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Amcamdan sonra babamla iliskim 1

fatma
09 Kasım 2022, 03:03
adim SUNA 32 yasindayim 165 boylarinda kumral kavun büyüklügünde memelerim ince beim ve bana göre olmasada baskalarina göre cok harika kalcam var normalden biraz daha büyük ve birazda genis.

HATAYin kirikhan ilcesinde dogmus ve evlenene kadar yani 18 yasima kadar ailemle yasamisim.
biri erkek dört kardesiz. babamin güzel bir isi oldugundan gayet cok rahat bir hayat sürebilyoruz. benden iki yas büyük ablam var diyerleri ise erkek ve kiz kardesim ikiz ve benden iki yas kücükler.
annem babamin güzel isi oldugundan kendine iyi bakar ve yasini kesinlikle göstermez.
babamin annemi bir cok seyde simartmasi ve cok serbet birakmasi o zamanlar benim pek dikkatimi cekmemisti.
artik hikayeme gecme zamani geldi.
akrabamiz yani amcamin oglu olan arif almanyadan gelip beni istemisti henüz 17 yasindayken. bir yil sonrada evlenip beni almanyaya götürdü.
önceleri ailesiyle beraber ikamet ettik taaki ben alisana kadar yani almanyaya ayak uydurana kadar tabiki.
evliliyimiz gayet iyi gidyordu bir kac ay devam etti.
amcam babamdan daha genc yakisikli uzun boylu ve heybetli biri kayin annemde türbanli ama harika bir bedeni var evde giydigi kiyafetlerle seksiliyi fiskiryordu ben bile sulanyordum kadina.
arifin ayrica biri erkek iki kardesi daha vardi erkek olan ariften iki yas büyük kiz ise iki yas daha gencti.
erkek kardesi MURAT evli ama cocuklari yoktu.
kiz kardesi AYSUN bekar vede cok güzel bir kiz.
evde herkes rahat davrandigi icin bende ayak uydurmak zorunda kaldim yani herkes rahat giyinyor oturyor rahat rahat her konuda konusabilyordu. ben utanyordum ama kocam suna alis artik uyum sagla cekinmene gerek yok diyordu. ben utana sikila ayak uydurmaya calisyordum.
aradan aylar gecmisti kocamin ilgisi azalmaya basladi yani hergün seks yapan biri artik üc günde bir sonra haftada bir bazende on günde bir oldu. ben sasirmistim ve üzülyordum ama göstermek istemiyordum kimse farketmesin diye icime kapanyordum.
birilerinin dikkatini cekmis olmaliki bir gün hergün gibi erken uyanmis mutfak islerini yaparken amcam uyanmis dusunu alip ve mutfaga kahve almaya gelirken yari ciplak ve sadece bakserle mutfaga girdi beni görünce affedersin burda oldugunu bilmiyordum kahve alacaktim dedi. ben gözlerim amcamin bakserindeki aletin iriliyine dikmis bakyordum ve sonra irklilerek önemli deyil amca dedim sana ben kahve yapyim amca .
ben kahve yaparken amcamin beni süzmesini hissedyordum ve soguk terler akyordu.
cünkü bende cok hafif kumastan yapilmis sort giymistim yani yataktan kalkmis halimdi.
kahveyi yaparken evlilik nasi gidyor gelin diye sordu. iyi gidyor amca dedim.
ses tonumdan anlamis olacakki. bana göre iyi gitmiyor sanirim dedi.
kahveyi yaptim ve ikram ederken beni elimden tutup gel yanima otur ve anlat bakalim neler olyor.
elinide bacagima koydu. ben irkildim ama sanki hosuma gitmisti. hem konusyor hemde elini sanki caktirmadan gezdiryordu. assagdan yan tarafima bakarak aletini dahada büyüyor bakserinden firlayacak hale gelmisti.
bak gelin egerki araniz limoni ise bana söyle hallederim dedi.
hayir amca deyil sadece beni biraz ihmal edyor baskada sorun yok.
bir anda elimi tutup hic beklemedigim bir hareket yaparak aletine koydu. hemen elimi almak istedim ama kendisi benden cok daha güclü oldugundan yapamadim.
cok sert olmustu ve inanmayacaksiniz ama amimdan akan sivi aninda giyindigim seffaf sortum alttarafindan islakliklar belli edercesine islanmisti ve amcamin gözünden kacmamisti.
bak seninde hosuna gitti sortun islanmis dedi. ben utanarak kalkmak istedim ama nafile bu seferde elimi sortunun icine koydu ve artik aletini ciplak olarak dokunyordum simsicak vede cok sertti.
birden banyonun kapisinin kapandigini duyduk ve elimi cekip birsey yokmus gibi davranmaya basladi bende kalkip hemen tezgahin arkasina gecip isimi devam ettim bir süre sonra mutfagin kapisi acildi ve karisi iceri girdi sadece beyaz bir tangasi vardi üstünde bedeni gercekten muhtesemdi vede göyüsleri dimdikti.
günaydin ne yapyorsunuz.
amcam kahve icyorum canim gel sende ic dedi oda geldi oturdu ve onada ikram ettim.
SUNA kizim sende gel otur beraber icelim dedi.
bende oturdum ve beraberce icerken sohbet ettik.
amcamin karisi NAZLI ben birazdan alisverise cikacam sende gelirmissin diye amcama sordu.
hayir canim benimde islerim var onlari halletmem lazim dedi.
kahveleri ictikten sonra yengem kalkti odasina gecti amcamda pesinden gitti.
yengem giyindikten sonra baktimki demin baska bir afet simdide türbaniyla baska bir afet sanirim ne giyerse giyinsin tek kelimeyle bir afet gibi kalir.
kizim SUNA istedigin bir sey varmi marketten diye sordu.
hayir yenge sadece mutfaga lazim olan seyler baska yok dedim.
tamam deyip cikti ben titriyordum artik amcam kalmisti vede evde kimse yoktu ikimizden baska.
kocam ve kiz kardesi is yerine gitmislerdi.
ben odama gecip kapiyi kapattim 5 dakika gecmeden kapiyi caldi ben ses etmedim sonra kapiyi yavasca acti ve mutfakta oldugu gibi geldi ve yanima yataga oturdu.
benimle konusmaya basladi iste benden cok hoslanmasi kocamin yapamadigini kendisi yerine getirir ve saire.
ama amca hem benim öz amcamsin hemde kocamin babasisin nasil olacak cehenemmde cayir cayir yanariz dedim.
istekli oldugum sesimden belli edyordum ve kacinilmaz bir durumdaydim ne düsünecegimi bilemiyordum ve kestiremiyordum. tekrar elimi aldi bu sefer hic karsi koymadim ve bakserinin icine koydu aleti cok sertlesmisti kendimi tutamadim ve oksamaya basladim adam istekli oldugumu farketti ve kalkip bakserini soydu aletini alip agzima dayada nazlanmak istedim biraz ama daha fazla dayanamadim ve aletini agzima aldim harikaydi etli ve kaffasi cok güzeldi cekiciydi.
basimi tutyor ve beni agzimdan sikyordu sanki beni sikiyle bogacak gibi yapyordu vahsilesmisti.
uzun süre benim agzimi siktikten sonra sikini agzimdan cikardi ve beni sirtüstü yataga yatirdi islak sortumu cikardi bacaklarimi ayirdi ve amimi agzina aldi böylesine bir duygu hissetmemistim ömrümce. adam harika yapyordu cikan bütün siviyi yaliyordu amim o kadar cok sivi üretyorduki hepsini yutyordu vede dilinin uzanacagi kadar geciryor diliyle amimi sikyordu benim inlemelerim sanki disardan duyulyor gibiydi ama böylesine bir zevk hayatimda almamistim.
bu sefer ben basini tutmus amima dogru bastiryor amimi yutmasini istiyordum defalarca bosalmistim ve hepsini yutyordu.
yarim saat kadar devam ettikten sonra birakti ve artik güzel tas olmus sikini amima sürtyordu ben ciglik üstüne ciglik atyordum adamin hosuna gitmis olacakki beni daha cok delirtmek ve ondan vazgecemiyecek kadar baglanmami istiyordu.
nihayetinde sikini amima gecirdi ve ben derin bir oh cektim. aslanim benim sik beni yemegenin malini iste böyle yerler dedim oda bana cok ateslisin bende senin atesini söndürecek biriyim canim yegenim benim.
sik beni amca sik cok derine sapla yarragini artik seninim ben diyordum bu laflari duyunca azyor ve beni daha cok pompaliyordu.
icimden cikip kendisi sirtüstü yatti ve gel sevgilim üstümde at kostur dedi bende aynisini yaptim ben at kostururken oda memelerimi oksuyor aradabir kalcalarima inyor ve oksuyordu.
amcam kasilmisti bosalmak üzereydiki SUNA canim ben bosalacam dedi ve ben üstünden kalkip yarragini elimle 31 ceker gibi yapip bosaltyordum dölleri yüzüme ve saclarima fiskiryordu. bitirince üstüne uzandim ve dudaklarindan öperek sagol amca hic bu kadar zevk almamistim dedim.
sen ne zaman istersen ben sana bu zevki verebilirim yeterki seni gülümseyerek göryüm ve bu aramizda kalmasi icin cok ama cok dikkat etmeliyiz dedi.
inan bana su anda yengen görse bir sey demez ama her ihtimale karsi gizli kalsin dedi.
peki amca merak etme benden cikmaz dedim hadi o zaman yengen gelmeden dusumuzu alalim ve ben cikyim dedi. yengen sorarsa ne zaman ciktigimi hemen senden sonra de yani 5 dakika sonra cikti dersin dedi. peki amca. dusumuzu aldik amcam giyindi ve cikti bende üstüme birseyler giyinip salonda oturdum fazla sürmeden yengem geldi gel kizimbana yardim et arabadan esyalari alalim dedi ve beraberce gecirdik.
otur yenge sana kahve yapyim dedim.
kahve yaptim ve beraberce oturup icmeye basladik. amcami sordu ve bende aynen bana ne dediyse söyledim.
bu kacamaklar azda olsa devam etti fazla firsatimiz olmuyordu ama idare edyorduk yapacak bir sey yok ama baska seyler düsünmeye basladik yani daha fazla seks yapmak icin bu tür yasak seks cok heyecanli olyor vede cok cazip gelyor.
aylar birbirini kovaladi ve nihayet yaz zamani gelmisti. herkes izin düsünyor planlar yapyor amcamin plani ise beraberce arabayla gitmek NAZLI yengem kocasina AHMET hayatim nasilsa yazliga gidecez orda arabaya ihtiyacimiz olmaz neden hep beraber ucakla gitmiyoruz?
AHMET amcam ben ucakla gitmeyi sevmediyim icin arabayla daha cok zevk alyorum dedi ve kadinlar icin ucak rezervasyonu yaptilar ben arabayi tercih etmistim ve kocamla birlikte arabayla amcamla oglu MURAT beraberce gidecektik.
babam ayni anda amcamla birlikte villa tipi yazlik almislardi ve yan yanaydilar en azindan benim ailemde gelirdi diye düsündüm.
arada bir telefonla konusyorduk ve bu düsüncelerimi izah etmistim onlarda sevindiler ve neden olmasin güzel bir kac hafta geciririz beraberce dediler. bende amcama söyledim ve hepside sevinmisti.
izin gelene kadar amcamla bir kac defa seks yaptik belkide türkiyede firsatimiz olmaz diyerekten.
amcamin sikisine hayranim ve müptelasi olmustum artik ondan vazgecmem mümkün deyildi.
nihayet izin geldi ve ucakla gidecek olanlari hava alanina biraktik bizde yola koyulduk.
iki gün sonra yazliklara gelmistik ucakla gelenler ordaydi zaten annemlerde ordaydi ilk gün hos bes oturup dinlendik ikinci gün herkes giyeceklerini cikarmis kimi sort kimi kissa etek giymis rahatca davranyordu nede olsa yazliktaydik ve bagimsiz villamiz vardi.
dikkatimi ceken sey ise yengem türbanini cikarmis ve öglesine giyinmistiki erkeklerin yüreklerini hoplatyordu bütün aile erkekleri yengemin üstündeydi annemde ondan kalir yani yoktu hele ben artik eskisi gibi utangac deyildim kiyafetimle gözler banada kayiyordu.
kiz kardesimde bir kadin olmustu ve güzelliyiyle bir afet olmustu kissacasi ailenin bütün kadinlari cok güzeldi.
amcamin kizi vede MURAT in karisi ZEYNEP kiz kardesim annem yengem gercekten birbirinden güzel kadinlar.
dinlenme fasli bitmisti aksam olmus balik raki sefasi baslamisti sofra kurulmus herkes oturmus hem yemek yiyor hemde hos sohbet edyordu erkekler bir kac dubleden sonra sohbet belden assagisina gitmeye baslamisti.
rahat bir hayat sürdügümüz icin olacakki sadece gülyor eglenmeye calisyorduk.
diller agirlasyordu mezelerin daha cok icki massasinda tüketildiyi icin ben kalkip mutfaga gidip tamamliyordum gec saatlere kadar oturduk en son mutfaga kalktigimda geri dönerken gözüme birseylerin takildigini gördüm babamin oturusu farkliydi poposunu biraz daha öne kaydirmisti ben karsi tarafta oturdugumdan merak etmistim masadan isteyerek catalimi düsürmdüm ve egilip alayim derken babamin tarafina bir göz attim vay be birde ne göryüm babamin ayagi yengemin bacak arasindaydi. zaten yasantisindan ve giyiminden kendine bakmasindan capkin oldugu her halinden belliydi.
ikna edici bir yöntemi vardi. aslinda ben sasirmamistim ama yengemle olmasi bir tuhaf en azindan kardesinin karisiydi. umursamadim ve masadaki sohbete devam ettik.

saatler birbirini kovalarken erkeklerin gözleri kapanmak üzereydi. kocam ben cok yorgunum yataga gidecem dedi zatenki bana karsi ilgisiz oldugundan kimseye caktirmadan tamam kocacigim sen yat ben biraz sonra gelirim dedim ve gitti.
ardindan genclerde gitti.
kalanlar ise ben yengem annem babam eltim ZEYNEP kocasi MURAT ve amcamdi onlar biraz daha fazla direncliydi.
icki fasli bitmisti amcam canim sahilde yürümek istiyor katilmak isteyen varmi diye sorunca kalanlarin hepsi evet iyi olur temiz hava iyi gelir dediler. bende siz gidin ben etrafi toparlayayim siz gelene kadar dedim. ZEYNEP bende kalirim erken bitirirsek pesinizden geliriz.
cikarken MURAT aslinda ben herhalde fazla kacirdim ickiyi en iyisi yataga gidyim dedi ve odasina cekildi.
annemle amcam beraber önden yengemle babam arkadan cikip gittiler.
ben eltim ZEYNEPle isimizi bitirdik ve cikip sahilde yürümeye basladik acaba nerde raslayabiliriz diye düsünürken kafede annemle babam dondurma yerken gördük. yanlarina gidip biz geldik. gelin oturun dondurma istermissiniz?
ben anneme anne babamla yengem nerdeler diye sordum. annemde yengen su kayaliklari merak etmis babanda oraya götürdü dedi. benim halim yoktu yorgunum diye gitmek istemedim dedi.
ben fazla sasirmamistim. ZEYNEP biz istersen külahla dondurmalarimizi alalim ve kayaliklara dogru gidelim bende merak ettim. eltim ZEYNEP tamam SUNA gidelim. dondurmalarimizi aldik ve kayaliklara dogru gittik issiz bir yerdi etrafa bakinyoruz ama kimseleri göremiyoruz biraz daha dolandik ve sanki bir inleme sesi gelyordu. eltime sus isareti yaptim ve yavasca sesin geldiyi tarafa gittik zorda olsa o karanlikta babamla yengemi tanidim yengem domalmis babamda erkadan pompaliyordu ZEYNEP sasirmisti ve ne diyecegini bilmiyordu. kiz SUNA ne yapyor bunlar burda . ne olacak ZEYNEP gördüyün gibi sikisyorlar. bizi farketmeden biz gidelim dedim ve cekip gittik annemle amcam hala oturmuslardi bizde yanlarina oturduk tekrardan dondurma ismarladik ve yemege basladik.. annem kizim babani gördünüzmü diye sorunca. ben ZEYNEP e baktim ve hayir anne cok karanlik oldugundan fazla gidemedik ama sanirim gelirler simdi.
fazla gecmeden göründüler.
amcam nerde kaldiniz böyle merak ettik sizi. babamda yengem illaki kayaliklara cikmak istedi bilyorsun kadinlar biraz agir olur ve cok nazik ondan dolayi biraz fazla zaman gecti.
amcamda evet haklisin bu tür yerlere kadinlarin gitmesi dogru deyil aslinda özellikle gece vakti.
onlarda oturdu dondurmalarini yediler ve kalkip gittik herkes yatagina gecti benim pek fazla uykum olmadigindan üst katta balkonda oturdum geceleri esen rüzgar iyi gelyordu.
bir baktimki ZEYNEP te gelmisti ne kiz sendemi yatamadin? hayir SUNA az önce gördüklerime inanamiyorum dedi. takma fazla kaffana olur böyle seyler dedim.
bence normal deyildi dedi. ZEYNEP canim benim bende senin gibi düsünürdüm ama zamanla insanlari tanidikca fikrin deyisyor anlayis tarzin farkli olyor herseyi normal görebilyorsun bu yüzden kaffana takma diyorum her kim ne yaparsa kendine yapar egerki alan ve satan memnunsa bizim diyecek lafimiz yok güzel eltim benim. ben bunu anladim bu hayattan her ne yasarsan kar kalir firsatin varken kullanacaksin dedim.
galiba haklisin SUNA.
simdi anlat bakalim basindan ilginc bir olay gecmedimi veya aileden biriyle beraber olmadinmi hic?
hayir SUNA ben bunu nasil yaparim imkani yok dedi,
ZEYNEP tatlim. bu tür seyleri kontrol etmek kolay deyil hele birde kontrolden cikarsa gör bak neler yasayabilecegini. bence sen herseyi oluruna birak cünkü ben birakmisim.
bir hayli sohbetten sonra ZEYNEP ikna olmus gibiydi.
sana bir sey sorabilirmiyim ZEYNEP?
evet sorabilirsin. peki kocanla hayatin nasil gecyor?
ne demek istiyorsun?
yani seks hayatin nasil bosalabilyormussun? kocan seni tatmin edebilyormu?
evet bosalyorum ama herzaman deyil MURAT benimle haftada iki defa seks yapyor ve cogu zaman fazla dayanmiyor hemen bosalyor bende birsey anlamiyorum tabiki.
o zaman gercek bir erkekle seks yapmalisin tatlim.
sen ne diyorsun SUNA?
aynen dedigim gibi iste bu yüzden sana kendini serbest birak ve hayati akisina birak olacaklardan kacinma ama sadece aile icinde olursa.
SUNA kaffami cok karistirdin sen icimde tuhaf seyler hissedyorum.
iste bu iyiye isaret.
babamlarin villasinda hala isik yanyordu o tarafa baktigimda babamin oturdugunu gördüm annem yoktu yaninda.
ZEYNEP istersen hadi babamin yanina gidelim egerki uykun yoksa biraz laflariz.
olur SUNA gidelim uykum yok zaten sonra buraya uyumak icin gelmedik.
hadi o zaman kissa hafif bir etek giy ve seffaf bir bulüz meme uclarin belli olsun.
neden SUNA kim bilir belkide kismetin acilir ZEYNEP.
hayir yapamam o senin baban SUNA,
bilyorum canim az önce ben sana ne anlattim?
kendini birak biz yazliktayiz ve nasi giyinirsek gayet normaldir.
bende senin gibi giyinecem sana cesaret vermek icin.
peki olur dedi.
ben cok cok kissa vede cok hafif bir etek üstümde memelerimin altina kadar dügmeleri acik olan bir bulüz giydim. ZEYNEP te bir baktimki benim etegim kadar kissa olmassa bile ama egildiginde tangasi görünecek sekilde kissa.
bulüzüde beyaz cok ince kumastan yapilmis ve meme uclarini öglesine gösteryorki giymese daha tesettürlü kalir sanirim.
indik ve babamin villasina gittik babam rakisini koymus yavasca yudumluyordu.
merhaba baba dedim ooo kizlar ne iyi olduda geldiniz yalnizliktan bogulacak gibiydim.
annem nerdeki? annen kendini iyi hissetmiyor ve yorgun yatmaya gecti benimde uykum yok diye balkonda oturyorum dedi.
ben babamin yaninda oturdum ZEYNEP te karsisinda özellikle böyle istedim.
balkondaki masa balkon koltugundan daha alcak oldugundan ZEYNEP in giyindiyi hersey meydandaydi babama bakyorum gözleri firlayacak gibi bakyordu bacaklarina. ZEYNEP in hosuna gitmis olacakki bacaklarini azda olsa ayiryor ve bembeyaz tangasini gösterme cesaretini bulmustu.
ZEYNEP ne icersin getiryim sana.
egerki bir bira varsa icerim dedi.
tamam getiryorum ben mutfaga gidip biraz oyalanmak istedim kissacasi uzaktan dikizliyordum. babamin hos sohbeti ve iltifatlari ZEYNEP i mest etmisti babamin capkinligina diyecek yok aslinda.
bir anda babamin eliyle sanki yanima gel neden uzakta oturyorsun der gibiydi anladigim kadariyla.
ZEYNEP babamin yanina gelip oturuverdi ben icimdin kis kis gülyordum ve oldu bu is diyordum.
biralari aldim ve gelip bu sefer karsi tarafa oturdum babamin ickili olmasi ve hos olmasi dahada fazla cesaretle konusyor ve ZEYNEP e daha cok ilgi gösteryordu bengülümsüyorum vede ZEYNEP e bakip göz kirpyorum.
babam elini bacaklarinda gezdiryordu dolgun bacaklariyla dikkat ceken cinstendi ZEYNEP in sanki aminin islandigini hissetmis bacaklarini bir acyor ve bir kapatyordu ben anlamistim ben biraz daha kaybolyum diye düsünyordum. kalkip banyoya gidyorum dedim ve tekrar uzaktan gözetlemeye devam edyordum. babamin eli derinlere dogru kayiyor ZEYNEP te kendini birakmis bacaklarini daha fazla ayirmisti.
babamda ZEYNEP in rahat oldugunu farketmistiki elini alip yarragina götürmüs tutmasini sagliyordu ZEYNEP cekinmeden kendinden gecmis gibi elini bir öne bir arkaya kimildatyordu benim amim siril siklam olmustu bende kendimi parmaklamaya basladim bosalana kadar.
babam birseyler söylüyordu ZEYNEP kaffasini salliyordu tamam der gibiydi.
sonra ben tekrar geldigimde ZEYNEP, SUNA gidelimmi artik benim uykum geldi dedi. ben anlamistim ama bozuntuya vermedim. tamam ZEYNEP hadi gidelim kalkip gittik. ben odama gectim ZEYNEP te odasina gecti ama bende seytanlik varya kapiyi tam kapatmadim ve araliktan gözetliyorum. ZEYNEP 10 dakika sonra cikti ben hemen balkona gidip yukardan gözetlemeye basladim.
ZEYNEP babama gitmisti ben rahatlamistim ve sevinmistim egerki birgün ZEYNEP e yakalanirsam korkmamam icin.
ben yatagima gectim ve ögleye dogru uyandim baktimki herkes uyanmis ZEYNEP haric MURAT a sordum oda yatyor daha dedi.
odasina gidip kiz uyansana artik dedim neden bu kadar uyudun?
hic SUNA yorgundum ve biradan olacak galiba dedi. ben gülümseyerek sakin babamla sevistiyin icin olmasin?
ZEYNEP bana birden bakti ve ne yapyim sen kendini birak dedin bende yaptim ama pisman deyilim hayatimda böylesine seks yapmamistim MURAT beni böyle sikmemisti harikaydi baban gercekten güzel sikyor beni evire cevire sikti ve ben defalarca bosaldim cok zevk aldim onunla her firsatta seks yapacam emin ol dedi.
ben gercekten sevinmistim neden biz kadinlar istedigimiz gibi ve istedigimiz kisilerle seks yapamiyoruz.
birde söyle düsünyorum egerki her istedigimiz erkekle seks yapsaydik bu kadar cazip ve heyecanli olmazdi sanirim.
kalk ta beraberce kahvalti yapalim sonra bir yerlere gidip detayli anlatirsin bana.
ZEYNEP kalkti kahvalti yaptik ve ögleden sonra hazirlanip carsiya dogru gidip bir kafe de oturduk.
hadi kiz beni merakta birakma dedim.
tamam deyip anlatmaya basladi.
babanla yanindayken anlasmistik sen odana gececen bende tekrar geri gidecektim. aynen böyle yaptim ve gittim baban beni iceri aldi ve aninda dudaklarima yapisti öglesine güzel öpyorduki harikaydi tek kelimeyle beni soydu amimi agzinin icine aldi ve cok uzun süre yaladi dilini sokup cikardi adeta beni diliyle sikti.
ben kac defa bosaldim bilmiyorum sonra bana diz cöktürdü ve yarragini agzima verdi o ne güzel yarrakmis ögle kocaman kaffasiyla beni delirtyordu. kalinca bir alet elim zor kavusyordu.
ben uzun süre somururken oda gidip gelyordu agzimda beni agzimdan sikyordu güzel kalin yarragiyla daha sonra beni yataga yatirdi ve amima sikiyle firca cekti ben deliryordum sesim yükselmesin diye agzimi kapatyordu.
birden yarragini amima soktu ve pompalamaya basladi ögle güzel pompaliyorduki gercekten kac defa bosalir bir kadin diye aklimdan gecyordu.
bu kadar bosalma su ana kadar olmamisti evliligim boyunca bosaldigimin sayisi dün geceden cok daha az.
ama güzel ve her firsatta babanla seks yapmak istiyorum sen haklisin SUNA kendini oluruna birakacaksin.
kiz ZEYNEP su an benim amim cok fena islandi. keske bende beraber gelseydim veya size sürpriz yapip sizinle seks yapsaydim.
sen ne diyorsun SUNA?
kuzum kendini birakacaksin ne olacaksa olsun aile icinde oldugu sürece sorun yok disari cikmaz.
sen bilmiyorsun ve kimse bilmiyor ben amcamla seks yapyorum ha amcam ha babam ne farederki?
ZEYNEP sasirmisti nasil yani diye sordu. dedigim gibi amcam yani senin kayin pederin beni sikyor ve oda cok iyi sikyor ama babamin yarragini merak ettim dogrusu bir firsatini bulurum muhakkak veya beraberce bir pilan yapar uygulariz deyilmi ZEYNEP?
birsey diyemiyordu ben anlattikca ZEYNEP ikna olyordu.
babam ariyordu telefonu actim evet baba kizim annen ve kardeslerin eve gidyorlar ben bir süre daha kalacam istersen gel yolcu et. tamam baba gelyorum
hadi ZEYNEP annemler gidyor yolcu edelim.
peki baban gidyormu?
hayir o bir süre daha kalacak herhalde senin icin ve yengem icin kalyor.
gidip annemle kardeslerimi yolcu ettikten sonra babam isterseniz aksam gelin beraber oturalim.
baba aksam sen bize yemege gelmeyecekmissin yani?
evet gelecem tabiki ben herkesin önünde dememek icin size simdikten söylüyorum kizim dedi.
tamam anlasildi ve villamiza gectik yemek fasli cikti ve hazirlamaya basladik bitirdigimizde aksam olmustu gene raki geldi erkekler icmeye basladi babam az az yudumluyordu ama ikidebir serefe diyor kadehini kaldiryor ve masadaki erkeklerin daha cok icmelerini istiyordu hemen sarhos olmalari icin.
yemek bitti icki fasli devam edyordu kocam MURAT ve amcam dilleri agirlasmisti. biz kadinlar bira icyorduk ben bir biradan sonra basimin hafif dönmesi güzeldi dilimin cözülmesine neden olyordu. ayagimla amcamin ayaklarini oksuyordum oda bana bakip gülümsüyor ve gözleriyle sanki seni sevyorum özledim demek istiyordu.
bir hayli zaman gecti erkekler babam haric hepsi uyukluyordu. yengem amcami yataga götürdü bende kocami ZEYNEP te kocasini. sonra hadi baba senide yatagina götüryüm dedim. tamam deyip koluna girdim ve onu götüryordum ZEYNEP cikti gel beraber gidelim veya pesimizden gel otururuz babamla dedim.
tamam SUNA gelyorum yalniz emin olyum MURAT in uyudugundan tamam o zaman pesimizden gelirsin.
babamla ciktik ve villasina gectik balkona gectik oturduk.
ee baba anlat bakalim nasil gidyor bu hayat.
nasil gitsin kizim iyi kötü gidyor iste. annem gitti nasi yalniz dayanacaksin burda?
bakacam dayanmassam bende giderim dedi.
kaffasindakileri söylememesi dogal yani ama benim bildiklerimi bilmiyordu.
yarim saat gecmeden ZEYNEP geldi oda ne böyle ZEYNEP inanilmaz seyler giymis bembeyaz vede cok seffaf bir gecelik altinda sadece bembeyaz tangasi memeleri görünyordu böylesine giyinmek bir erkege gel beni sik der gibiydi.
babamin yanina oturdu ve nasilsin amca dedi?
böylesine iki muhtesem güzelliye sahip iki kadinla oturmak beni cok mutlu edyor vede cok cok iyiyim dedi.
baba ben senin kizinim dedim.
bilyorum tatlim ben kötü birsey demedim sadece muhtesemsiniz dedim.
belliki babam banada sulanyordu.babamin eli ZEYNEP in omuzundaydi sarmis ve kendine dogru cekyordu.
ben hemen cikistim hayrola baba ne o sanki ZEYNEP karinmis gibi sarmissin?
yok hayatim oda senin gibi benim kizim sayilir dedi.
vay seni capkin adam seni icimden gecyordu.
iki saat kadar oturduk erotik sohbetlerle gülyor eglenyorduk.
ama babamin elleri rahat durmuyordu caktirmadan yapyordu bende görmezden gelyordum.
birden ZEYNEP istersen hadi gidelim dedim benim uykum geldi.
tamam dedi ve kalktik giderken ZEYNEP babamabakti ve gelyorum isaretini verdi bende kacmazdi bunlar.
villaya gectik ve ZEYNEP bana ben simdi gidyorum kapiyi aralik birakirim dedi sende yarim saat sonra gelir bizi basarsin tamammi SUNA?
tamam ZEYNEP dis kapiyi aralik birak ama yatak odasinin kapisini yarim acik birak birde los isigiyla sevis babamla.
böylece anlastik ve ZEYNEP gitti. yarim saat bekledim hatta daha fazla ve arkasindan gittim.
kapi acikti girdim yavasca kapattim ve yatak odasina dogru yavasca yürüdüm. kapiya geldigimde saklanarak gözetlemeye basladim ZEYNEP yataga uzanmis babamda amini agzina almis sanki yiyordu sapur supur sesler benim amimin islanmasina neden olyordu dayanamiyordum ve kendimi parmakliyordum babam ZEYNEP i gene diz cöktüdü ve yarragini agzina verdi los isiklarin altinda seks yapmak kadar güzel birsey yoktur ZEYNEP in dedigi kadar vardi yarraginin kaffasi kocamandi ve kalinca bir yarrakti.
mutlaka bu yarragin tadina bakmam lazim ama ne yapacam böylesine pat diye gecip seks yapamam ya babam kizarsa yada farkli tepki gösterirse ne yaparim o zaman diye düsünyordum.
ben villaya tekrar geri geldim ve baska bir pilan yapmak ve uygulamak lazim diye düsündüm.
ZEYNEP gelene kadar bekledim ve nihayet geldi ben balkonda oturyordum yanima geldi ve ne oldu SUNA neden katilmadin?
cesaret edemedim baska bir plan uygulayacaz ama nasil bir pilan düsünmem lazim.
sabaha kadar kaffa patlattim düsüne düsüne ve aklima seytanca bir pilan geldi.
hemen kahvaltidan sonra ZEYNEP i uyandirdim ve hemen carsiya gidelim dedim. kahvalti yapip carsiya indik hayrola SUNA neler olyor. bak simdi ben bir türban kiyafeti alacam normal türban deyil hani birde agizlarini kapatyorlarya bazi kadinlar. iste ondan. beraberce bir yerde otururken babama arayacak ve gelmesini söyleyeceksin.
sen gercekten seytandan önce dogmussun SUNA.
dedigim kiyafeti aldik hemen aldigimiz yerde giyindim ve bir marketten pamuk aldim agzimin yan tarafini doldurup ses tonumun deyismesini istiyordum ve nitekim oldu ise yaradi.
bir kafede oturduk ve ZEYNEP babami aradi müsaitsen gel falanca yere beraberce oturalim bir arkadasimi tanistiracam sana. babamda gelyorum deyip yarim saat sonra geldi giyinme tarzi cok kibar yani kendine iyi bakan biri nihayet geldi ve merhaba bayanlar deyip yanimiza oturdu ZEYNEP tanistiryim dedi bu benim arkadasim KEZBAN dedi memnun oldum KEZBAN hanim bende HASAN dedi beni kesinlikle tanimadi sadece gözlerim görünyor türbanin altinda zatenki peruk var aldigim kiyafet seksi görüntü veryordu.
hos sohbetten sonra ben kalkmak istedim babam neden acele edyorsun KEZBAN hanim diye sordu. bende biraz alis veris yapmam lazim dedim. babamda KEZBAN dükkanlar kacmiyor ya yaparsiniz daha ne güzel sohbet edyoruz burda.
evet haklisiniz HASAN bey benimde hosuma gidyor sohbetiniz ama kalkmam lazim.
hadi ben gidyorum ZEYNEP hoscakal.
dur bekle KEZBAN bende gelyorum seninle kalkarken babam ZEYNEP SUNA nerde diye sordu oda evde isleri var ondan gelmedi diye cevap verdi.
ve gittik.
sen gercekten seytansin adami mest ettin sana hayran kaldi eminim seni bana soracak.
sorarsa aynen sunlari diyeceksin davet ederim dersin ama seks istermi bilemiyorum isterse dahi kesinlike öpüsme yok sadece cinsel organlarla sevisme öpme somurma ve yalama hersey olur ama dudaktan öpüsmeye zorlamak yok.
tamam SUNA oldu bil.
inanin sayin okurlar aradan bir saat gecmedi daha ve babam ZEYNEP i aradi ve kesinlikle onu villaya davet etmesini rica etti.
ZEYNEP ben sana kesin bir sey söyleyemem ama sorarim gelirse sorun yok.
ve kapatti.
aksam oldu karanlik basmadan yemegimizi yedik ve balkona gecip erkekler ickilerini icerken ben ZEYNEP le pilan üzerinde calisyorduk. gece olamazdi cünkü KEZBAN gece gelemezdi hele ilk defa.
en iyisi yarin ögleden sonra carsida bulusup üstümü giyinirim ve babami arayip gelecegimizi söylersin dedim.
güzel fikir tamam anlastik hadi baskalarina katilip sohbet edelim yarin ola hayrola.
ben sabirsizlanmaya basladim. hemencecik yarin olsun artik diyordum coktandir yarrak yemiyorum amim kasinyor.
gec saatlere kadar oturduk ve herkes yatagina gecti nihayetinde uyudum ve sabah olmust erkenden kalkmistim sevincliydim. artik sadece zaman meselesiydi.
öglen oldu hadi ZEYNEP biz carsiya gidelim. kalkip gittik. ben bir yerde kiyafetimi deyistirdim ve ciktim SUNA gercekten cok seksi oldun.
kiz benim adim KEZBAN artik ve güldük.
ZEYNEP babami aradi ve ne yapyorsun askim diye sordu.
babam hic birsey yalniz oturyorum dedi.
sana bir misafir gelyor ona göre.
tamam askim gelsin.
beraberce gittik ve babam bir beyefendi gibi giyinmisti.
buyrun KEZBAN hanim söyle oturun dedi.
tesekkür ederim HASAN bey dedim.
evlimissiniz? evet ama kocam bir felaket.
nedenmis o basinizi agirtmayayim isterseniz HASAN bey.
estagfrullah ne demek ben iyi dinlerim siz anlatin KEZBAN hanim.
nerden baslayayim bilemiyorum sonra siz yabancisiniz bende malum terbiyem müsade etmez.
biz bizeyiz KEZBAN hanim belkide bir katkim olur veya önerim siz anlatin lutfen merak edyorum.
peki ben iki yildir evliyim ama su iki yilda kocam benimle parmakla sayilacak kadar münasebete girdi bende bilmiyorum nedenini.
peki doktora gittinizmi?
hayir gitmek istemiyor bende ne yapacagimi sasirdim benim terbiyem disari gitmeye baskalariyla yapmaya müsade etmez ondan dolayi ben ne yapacagimi sasirmis durumdayim.
merak etmeyin KEZBAN hanim herseyin bir yolu vardir sadece ölümün caresi yok.
haklisiniz HASAN bey. dedigim gibi terbiyem müsade etmez.
ben müsade isteyecem sizden benim gitmem lazim.
ama nereye daha yeni geldiniz KEZBAN hanim.
ZEYNEP otur KEZBAN kocani düsünyorsan merak etme benimle oldugunu bilyor birsey olmaz dedi.
bende biraz daha kalmaya karar verdim aslinda cok daha fazla kalirim ama faaliyetin baslamasini istiyorum artik ve ZEYNEP e ben müsadenizle banyonuzu kullanmam lazim.
ZEYNEP tabiki gel göstereyim bana banyoyu gösterirken hadi kiz dedim dürdükle su babami artik.
ben banyoya girdim ZEYNEP odaya girmis seksi giysilerini giymisti.
ben ciktimki ZEYNEP bu ne hal böyle diye sordum.
cok sicak ve serinlemek istedim istersen sende üstüne hafif birseyler giy üstündekiler cok sicak tutar seni terlersin dedi.
haklisin ZEYNEP ama benim giyecek giysim yok.
merak etme bende var.
olur tamamda ama ben türbanimi cikarmam ona göre.
tamam cikarma hadi gel odaya.
beni götürdü ve zaten kiyafetimin altinda hersey hazirdi. sadece cikardim ve tesettürlü kiyafetimin altina mini bir etek giymistim ama kilotsuzdum.
basim ve agzim kapaliydi sadece gözlerim görünyordu.
sanki utanarak gelip salonda babamin karsisina oturdum.
bu kadar güzel bu kadar muhtesem bir bedene sahip bir kadin nasil olurda kocasindan ilgi duymaz anlamak cok zor.
benim böyle bir karim olsaydi hayati boyunca mutluluk icinde yasardi ve prensesler gibi olurdu.
babamin sözlerini duyunca hem gülesim gelyor hemde vay zimpara diyordum.
annem bunlari duysa ne yapardi acaba.
tesekkür ederim HASAN bey iltifatlariniz icin.
hayir KEZBAN hanim sadece gercekler.
madem siz hafif seyler giyindiniz bende bari giyinyim egerki müsade ederseniz tabiki.
müsade sizindir HASAN bey istediginiz gibi davranin sizin eviniz.
tesekkür ederim KEZBAN hanim.
babam gidip bir sort giydi ve üstüne birsey giymedi. ama yarragi cok belirgindi sanirim sortun altinda bakserini giymemisti.
ZEYNEP in telefonu calyordu acti arayan kocasi MURATti. nerdesin diye sordu oda SUNA ile carsidayim isimiz var dedi.
tamam isiniz bittiginde ara beni. olur canim ararim.
SUNA kim ZEYNEP? babam hemen benim kizim olur hakikaten neden SUNA yok burda?
ZEYNEP isi var askim dedi ve babamin kucaginda oturdu ben sasirmis gibi yaptim neler olyor ZEYNEP adamin kucaginda oturyorsun.
evet bu benim ikinci kocam olur kocamin yapamadigini bu adam yapyor ve harika yapyor istersen deneyebilirsin dedi.
ben ne diyecegimi bilemedimama utanir gibi yaptim.
gel KEZBAN seninle birsey konusmam lazim. pesinden gittim ve yatak odasina götürdü. yataga oturttu simdi sira sende rolünü iyi yapki zevkini al ve bana dua et dedi.
ZEYNEP cikti iki dakika gecmeden babam girdi elini yüzüme getirmek istedi ben hayir dedim yüzüme dokunmayacaksin öpmek yok sadece sen benimkini yalarsin bende seninkini sonrada ne olur bilemem.
beni yataga sirtüstü uzandirdi ve islak kilotumu yavasca soydu önce az killi amimi eliyle oksadi sonra agzini getirip amimin tamamini agzinda hissettim hem yaliyor hemde somuryordu.
sonrada yavasca dilini sokup cikarmaya basladi.beni diliyle sikyordu. ensest dedikleri buydu bambaska duygular bambaska hisler ve bambaska zevkler inanilmaz bir duygiydu.
babam öglesine yaliyor ve diliyle sikyorduki benim bosalmam uzun sürmüyordu ardi arkasida kesilmiyordu.
beni yarim saatten fazla agziyle amimi defalarca bosaltti. ve sonra ZEYNEP e yaptigi gibi beni diz üstü cöktürdü ve muhtesem yarragini agzima verdi harikaydi söyleyecek kelime bulamiyorum. cok farkliydi ve muhtesemdi.
yarragi demir cubugu gibiydi ben yaladikca ve somurdukca babam inliyor ve nasil olurda böylesine bir kadin bos birakilir böylesine bir kadin ölüyü bile diriltir cinsten.
askim benim canim benim sevgilim gel benim metresim ol ve seni hayatin boyunca bakyim seni prensesler gibi yasatyim diyordu benim hosuma gidyordu bu iltifatlar ama ne kadar gercek olur acaba sikisten sonra gene ayni seyleri söyleyecekmi?
beni kaldirdi gel canim benim yataga uzan dedi.
yarragini aldi ve amimin yariginda fircalamaya basladi benim cildirmamam icin kendimi cok zor tuttyordum.
sonrada yarragini koca kaffasini amimin deligine getirip soktu yavasca gidip gelmeye basladi ben inliyor haykiryordum ben haykirdikca babam daha cok hozli pompaliyordu benim bosalmalarim kesilmiyordu.
yarragini amimdan cikardi ve ben ona sandalye getir dedim. getirip oturmasini söyledim oturdu bende yüzüm ona dönük yarragini amima soktum babam beni kalcamdan tutup sikyor ve kendine bastiryor.
sonra belimi saryor ve beni simsiki kendine bastiryor. memelerimi yaliyor öpyor somuryordu.
vay benim babam harika sikyor.
üstünden kalktim ve yataga dogru domaldim beni arkadan sikmesini sitedim. hemen yarragini amima gecirip pompalamaya basladi hizla pompaliyordu adamdaki enerjiye bakin bosalmak istemiyor sanki siktikce sikyordu ZEYNEP hakliydi harika sikyordu gercekten.
sonra tekrar yarragini cikardi ve beni yataga yatirdi üstüme gelip yarragini gecirip üstüme abandi ve pompalamaya devam edyordu ben bosalmaktan artik halsiz düsmüytüm. babamda yavasca kaslimaya basladi bir süre sonra yarragini amimdan cikarip döllerini üstüme fiskirtti her tarafim dölle doldu hatta yüzümü örten parca siyah bir bez bulasmisti üstüme abandi vesonra yan tarafa yatip dinlenmeye basladi.takriben yarim saat sonra dusa girdim üstümü temizledim yikadim ve yüzümü örterek ciktim. sonra babam girdi dusunu aldi cikti ben gene o seksi esyalarimi giydim ve oturdum. babam dustan cikti ve yanima gelip oturdu.
nasildi kocandan dahami iyiyim?
sen supersin senin gibisi yok keske böyle bir kocam olsaydi.
olabilir KEZBAN sen yeterki iste.
gercekten harikasin muhtesem güzelliye sahipsin ve bedenin bütün modellere tas cikartir.
HASAN bey güzel oldugumu nerden bilyorsunuz yüzümü hic görmedinizki?
bedenin ve sikismen herseyi söylüyor zaten yüzünü görmeye gerek yok ama mutlaka görecem bir gün beraber olmaya karar verdiyin zaman.
HASAN bey sana daha önce söyledim keske senin gibi bir kocam olsaydi amim hic ac kalmazdi.
bende sana söylüyorum KEZBAN istersen senin kocan olurum yeterki iste.
bunu zamana birakalim HASAN bey.
tamam ben burdayim mutlaka beni aramamazlik yapma.
bu arada ZEYNEP nerde?
o gitti kocasi cagiryordu.
sen onuda sikyorsun deyilmi?
evet yarraga doymayan kadinlari doyuryorum kiskancmissin?
hayir deyilim istersen ben sana baska kadinlar getiryim ne dersin?
hayir canim istemem sen gel yeter ben seni istiyorum hem merak etme kimseler duymaz ve kimseler bilmez sadece sen ve ben birde ZEYNEP oda benim karim oldu.
tamam ben bir düsünyüm sana haber veririm.
lutfen seni gercekten kraliceler gibi yasatirim ve hic birseye muhtac ettirem.
sana haber verecem merak etme. ben simdi üstümü giyinyim ve gidyim yoksa kocam merak eder dedim.
üstümü giyindim ve cikip gittim kiyafetlerimi deyistirdiyim yere gidip tekrar deyistim ve eve gittim.
ZEYNEP beni görünce nasildi bakyim.
kiz babam gercekten bir harika nasilda sikyor böyle. izin bitene kadar babamla sikisecem almanyaya gittigimizdede amcamla sikisirim dedim.
ZEYNEP te cok sanslisin SUNA dedi.
ben sabirsizlanyordum tekrar ne zaman sikisirdim diye bu sefer gece olmaliydi daha cok zevkli olurdu sanirim.
bizim kocalarimiz var ama maelesef sadece kagit üzerinde yatakta hic bir faaliyet yoktu. bende ZEYNEP te baskalarinda aramaya basladik ve bulduk vede herkes memnundu.
izinde oldugumuzdan hemen hemen her gün ziyafet vardi yani aile arasi ziyafet ama cocuklar yok yani cocuk dedigime bakmayin gencle bekarlar yoktu onlarda hayatin izin günlerinin tadina bakyorlar kimi antalyaya kimide kiz kalesine gitmisti kalanlar sadece evli olanlardi.
aksam oldu gene icki sefasi bu sefer amcamin getirdiyi wiskileri icyorlardi babam ayni uyanikligi yapyordu herkesi sarhos edip kendisi ayik kalmak istiyordu maksadi belli zaten ZEYNEP le sikismek istemesi.
gec vakte kadar ictiler ve herzamanki gibi herkes yatagina gecti babam villasina gidip beklemeye basladi ZEYNEP kocasini yatirdi ve bana ben gidyorum istersen gel kiyafetini giy gel ben seni aradigim zaman giyinir gelirsin dedi.
bende tamam dedim ve gitti. ben kiyafetleri getirip evde saklamistim.
yarim saat sonra aradi ve gelmemi istedi bende tamam ama uzakta oturdugumu söyle ve gelmem biraz zaman alir.
tamam dedi ve kapatti. ben altima bembeyaz bir tanga giydim esmer renkli bedenime iyi yakisyordu ve cok seffaf bir gecelik sutyensiz giydim üstlerinede tesettür giysilerim.
yarim saat bekleyip gittim kapiyi caldim ZEYNEP acti hos geldin KEZBAN dedi bende hos bulduk ZEYNEP dedim ve iceri girdim babam gene sortla ama yarragi dimdik herhalde ZEYNEP uyandirmisti. ben gecip oturdum ZEYNEP erotik giysileriyle babamin kucagina oturdu ve babamda elleriyle bedenini memelerini kalcasini oksuyordu hatta ileri gidip amini bile oksuyordu. ben utanir gibi yapyordum ve alttan alttan bakyordum.
utanma canim benim dedi babam sende git rahat birseyler giyin gel dedi.
ZEYNEP kalkti ve beno odaya götürdü ben soyundum seksi giysilerim kaldi ve babamin yanina gidip oturdum kucagima gel istersen KEZBANim dedi kolumdan tutup beni kaldirdi ve kucagina oturttu. basladi beni oksamaya sevmeye ve amimi oksamaya. ZEYNEP babamin dudaklarina yapismis öpüsyordu. sonra babam ne güzel iki karim var birisiyle öpüsürken öbürünü oksuyorum.
ve keske bana yüzünü gösterebilsen diyordu.
bende ona herseyin bir zamani var canim dedim.
belkide yüzümü görsen benimle seks yapmazsin kim bilir.
ben sana daha önce söylemistim KEZBAN im senin bedenin bir cok kadina ve mankene tas cikartir ve emin olki cirkinde olsan seni hic birakmayacam sana seref sözü veryorum dedi.
bende icimden hangi seref kendi kizini sikyorsun ve kardesinin karisini ve gelinini sikyorsun bunun nerese seref.
ama bosver beni siksinde ne olursa olsun belkide bir gün gösteririm bakalim ne yapacak.
ben cirkin deyilim askim ama dedigim gibi görürsen benimle iliskiye girmeyeceksin onu ima edyorum.
babamda her nasilsan her kimsen bende sana söz veryorum beni etkilemeyecek ve su an nasilsam ögle kalacak inan bana.
tamam inanyorum ama sonra simdi olmaz dedim.
hadi yataga gecelim ikinizle seks yapmak icin can atyorum. babami sirt üstü yatirdim ve ZEYNEP yarragini yalarken ben amimi agzina getirip fircaliyordum adam ögle güzel yaliyorduki ben cildiryordum.dilinin uzandigi kadar uzatip amima geciryordu harikaydi muhtesemdi bende daha hizle fircaliyor adamin suratini tamami amimin akansuyundan bulasmisti belimi kavramis beni daha cok agzina bastiryor dilini sanki agzimdan cikaracak sanyordu.
ZEYNEP yalamaya somurmaya devam edyordu. ben babamin agzindan indim ve yüzümü örten esyayi kaldirdim ve agzina yumuldum öglesine olmustumki artik ne olacaksa olsun diyordum dilimi ahzina geciryor babamda somuryordu elleride memelerimi oksuyordu sonra basimdan tutup beni kendine bastiryor agzimi agzina bastirip somuryordu ben nefes almakta güclük cekyordum ve kendimi kurtarip ZEYNEP e sen gel yer deyiselim dedim
yerleri deyistik ben bu sefer yarragini somuryordum ZEYNEP te amini agzina vermisti. felaket bir gece yasiyorduk ücümüz doymak bilmiyorduk sanki babam uzun zaman am görmemis bizde yarrak. babamin yarragi cok sertlesmisti somurmayi birakip amimi getirdim ve icime aldim derin bir oh cektim önce ZEYNEP inliyor haykiryordu zevkten babam isini bilyordu ve bizi fena halde kendine baglamisti.
ben hopluyordum at kosturyordum bosalmalarimin ardi arkasi kesilmiyor ama doyamiyordum. ZEYNEP doymustuku babamin agzindan kalkti ve benim memelerimi oksamaya basladi bende yarragi icimden cikarip hadi sen gel dedim.
yarragi elimle ZEYNEP in amina gecirdim oda benim gibi derin bir oh cekti ve inlemeleri daha cok yogunlasti.
ben ZEYNEP in memelerini öpyor ve oksuyordum. ZEYNEP hoplarken bende tekrar yüzüm ZEYNEP e dogru cevirip amimi babamin agzina tekrar verdim harikaydi ZEYNEP le dudak dudaga öpüsmeye basladik. bir süre böyle devam ettikten sonra ikimiz indik ve babam bizi sirtüstü yatirdi bacaklarimizi kaldirdi ve bir bana geciryor pompaliyor bir ZEYNEP e. anlatilmaz bir duygi baska bir zevkti babam pompaliyordu ikimizide. bitisik uzanmisken babammin kasildigini göryordum sonra sikini cikardi ve 31 ceker gibi yapip östümüze bosaldi daha dogrusu her tarafimiz dölle doldu ve gene yüzümdeki örtü bile bulasmisti adamda bu kadar döl olmasi ilginc enerji cok ve yarrak muhtesem adamda hersey var kadinlarin ona hayir demesi imkansiz gibi.
bosaldiktan sonra oda uzandi ve dinlenmeye gectik. dinlendikten sonra ben dusumu almaya gittim her tarafim bulasmisti basimdaki ve yüzümü örten seyleri cikardim ve dusumu aldim sonra örtüyü yikayip tekrar koydum ve ciktim sonra ZEYNEP girdi ve daha sonra babam hepimiz dusumuzu aldiktan sonra gecip oturduk ve soguk icecekler icip sohbet edyorduk genelde seks.
gel kucagima otur KEZBAN dedi bende sadece seffaf geceligimle gidip babamin kucagina oturdum demin beni öptüyün gibi öpebilirmissin?
peceteyi kaldirdim ve yumuldum dillerimiz dans eder gibi biraz sürdü ve kucagindan kalktim yanina oturdum.
ZEYNEP bir yaninda ben bir yaninda adam cok sansli biri iki genc kadinla seks yapyor bunlar yetkez gibi amcamin karisinida sikyor. kim bilir daha kimleri sikyordu.
iceceklerimiz tükenmisti ve ZEYNEP tazeleyim dedi ve mutfaga gitti. mutfaktan bagirarak askim ne istersin getiryim dedi. babam soguk bir bira fena olmaz dedi. banada SUNA sen ne istersin dedi? ben hemen cevap verdim belkide babam farketmemis diye düsündüm.
babam gözleri kocaman olmustu bana bakyordu bende ona bakyordum ama utanarak ZEYNEP daha farketmemisti bile icecekleri getirmis ve bize bakarak ne oldu size böyle neden birbirinize böyle bakyorsunuz diye sorunca babam sen az önce KEZBAN i hangi isimle cagirdin?
aayyy istemeyerek oldu cok özür dilerim canim falan ama bu birseyi deyistirmeyecekti babam elini uzatarak türbanimi ve örtüyü cikardi. siz ne yaptiginizin farkindamissiniz dedi?
ben ne konusacagimi bilemiyordum.
kendi kizimi siktim. babam cok kizgindi vede ben cok utanyordum ama olan olmustu zaten geriye gidemezdik.
ZEYNEP te askim olan oldu artik sende hem beni hemde kardesinin karisini sikebilyorsun ama deyilmi? babam bir kez daha sasirmisti.
nasil yani siz nerden bilyorsunuz? gördükte ondan bilyoruz ve kimselere demedik. ZEYNEP beni savunmaya devam edyordu.
kizini sikerken zevk almadinmi hani ne olursa olsun ve kim olursan ol seni prensesler gibi yasatacaksin diyordun hani böylesine bir kadinin olsun baska bir sey istemezsin?
kizinda ayni seyleri söylüyor gercekten harika sikyorsun ve su ana kadar böylesine ne ben nede SUNA zevk almisti ve artik olanlar olmus birak devam edelim ve hic kimse bimeyecek kocalarimiz bizi tatmin edemiyor anla artik yoksa ne isimiz var burda?
ben susmustum assagi yukari bir saat böyle gecti babamin kizginligi gecyordu yumusuyordu biraz elini omuzuma koydu ve kendine cekti bende senden cok zevk aldim kizim ama bu duyulrsa ne yapariz.
kimseler duymaz baba biz ücümüz bilyoruz baskada bilmiyor ve inan cok dikkat ederiz ondan sonra kimseler bizden süphe duymaz cünkü babamsin ve seni cok cok sevyorum hem babam olarak hemde segilim olarak.
bana söz verdigin gibi bana kocalik yap ben zaten kissa süreliyine burdayim bu süre icinde bana kocalik yap kocam odun gibi beni omursamiyor yani istermissin disarda zevkimi arayayim?
hayir kesinlikle olmaz tamam sana söz verdigim gibi yapacam hem zaten sayende ZEYNEP yanima gelyor sen olmassan gelemezdi.
etraf sakinlesti ve kucagina oturabilirmiyim?
gel otur.
önce yarragina dokundum oksadim birde öptüm elimde canlandigini farkettim. babama bakip göryormussun yarragin senin gibi düsünmüyor hemencecik dirildi dedim ve artik gülme zamaniydi
iyi o zaman biraz somurda sevismeye devam edelim dedi bende agzima aldim somurmaya basladim bir anda tas oluverdi. ZEYNEP te mutluydu artik senin vazgecilmez iki karin var ve firsat buldukca ikimiz gelecez seninle sevismek icin.
babam normale döndü ve bende rahatlamistim artik korkacak birsey yoktu.
hikayem cok uzadi ikinci kismini daha sonra yazarim size.