PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kocamin bana verdigi serbestlik 6

demet
16 Kasım 2022, 21:07
ben DEMET firsat buldukca hikayame devam edyorum ve bu gün bir firsatini buldum.

AILEDEN BIR COK KISI TARAFINDAN TACIZ EDILMISTIM VE KOCAMA HIC BIRINI SÖYLEMEMISTIM BAZILARINA SU AN KESE CEVAP VERSEYDIM DIYORUM SU AN OLSAYDI MUTLAKA CEVAP VERIRDIM YANI FIRSATLARI DEYERLENDIRIRDIM AMA BELKIDE BIR DAHA OLUR VE AYNI KISILER TACIZ EDERLER BENDE FIRSATI KACIRMAM..
amcalardan geldikten sonra bahcede oturup konustuk dahada siki fiki olmustuk sanki bir aile gibiydik.
hersey seksten ibaret deyildir her seyin yeri ve zamani var diye düsünyorum.
illaki seks olmak zorunda deyil seks kendiliginden geldiyi zaman güzel ve inanilmaz olur kendini birakirsin ve ne olacaksa olsun dersin ve sonra zevklerin en yüksek mertebesine cikarsin.
misafirler hayatlarindan memnundu helede bizi tanidiklari icin memnundu bir birimizi yillarca taniyor gibiydik gizli sakli bir seyin olmadigini farkettim herkes icindekini söylüyordu buda güzel bir ortam anlamina gelyordu.
gec olmustu artik isterseniz hadi yatalim yarin kalkar kahvaltidan sonra cikar bazi güzel yerleri gezeriz dedim. onlarda olur dedi ve yataklara gectik misafirler salonda bizde yatak odasinda yattik sabah oldu herseyi bitirip hazirlanip gezmeye ciktik iyice eglenmistik aksam saatlerine kadar. aksam yemekten sonra oturduk ve bir telefon geldi FATMA ya kocasi ariyor ve gelmesi icin israr edyordu oda tamam diyor ve kardesine yarin bilet alip ankaraya dönmem lezim diyordu islerim var ve bitirdikten sonra geri gelirim dedi.
OSMANda tamam abla nasil istersen ama herhangi bir durum varsa söyle belkide hallederiz dedi, oda yok durum falan dedi ve ertesi gün biletini alip yolcu etti ve daha sonra villalarina gittiler. biz kocamla kaldik ne yapalim diye düüsünürken bizi bekleyen ciftleri arayalimda biraz konusalim dedim. kocamda tamam hayatim simdi mesaj yazarim.
yazdi ve yarim saat kadar sonra cevap geldi kocamla ben bilgisayardan aradik konusyorduk ve gelebilirmissiniz diye sordu kocam onlarda evet ama cumartesi günü dediler bizede uygundu. anlastik adresi verdik ve kapattik iki gün daha vardi gelmelerine bizde gereken hazirliklari yapip beklemeye basladik cocuklari yegenime birakiriz ve bizde rahatca yapacagimizi yapariz dedim oda tamam olur dedi.
ve böyle yaptik misafirler gelmisti iceri girip biraz soluklandiktan sonra herseyi sorduk onlarda ayni.
kadin fena deyildi cok güzel olmasada bedeni cok güzeldi vede türbanliydi.
erkek sanki bana göre 40 yaslarindaydi kadinda türbanina ragmen daha cok genc gösteryordu 30 gbiydi. ama olsun sonucta evlenmeyecektik sadece bir gecelik seks diye düsündüm.
bir hayli sohbetten sonra rahatlamislardi isterseniz üstünüzü deyistirip rahat olun dedim. odayi gösterdim önce duslarini aldilar ve sonra üstlerini deyistirdiler erkek cok dar bir bakser giymisti yarragi belirgindi kadin ipeksi bir üst vede cok kissa kalcasinin üstündeydi kirmizi renkteydi dantelli kilotuyla bir harika görüntü veryordu memeleri dolgun ve diriydi.
oturdular ben hazirlanmistim ve klasik seyleri giydim beyaz saten bir gecelik ayni sekilde kissa ve dantelli bir kilot hafif killi ammim görünyor gibiydi kocamda bakserle gelmisti.
önce herkes kendi esiyle sevismeye basladi ve daha sonra kocam onlara gidip kadini kocasinin elinden alip yatak odasina gecti ben erkekle salonda kaldik sevismeye basladik uzunca süre yarragi güzeldi yani kadini doyuracak cinstendi ama sevisirken hala cekingen davranyordu ikide bir ona rahatla diyorum istersen onlarin yanina gidip orda seviselim dedim oda evet gidelim karimin nasil sevistigini görmek istiyorum dedi ve yanlarina gittik baktikki kadin kocamin yarragini ögle bir somuryordi sanki tam bir profesyonel gibiydi yarragi yiyecek cinstendi bende kocasiyla devam ettik bende artik yarragini somuryor adamin her tarafini oksuyordum.
adam yavasca rahatliyordu ve kendini birakmisti. karisi kocami yataga yatirip basini bacak arasina alip ammini kocamin agzinda sürtmeye baslamisti kocaminda alleri kadinin kalcasinda mincikliyordu kadin ammini sürterek yala erkeyim benim dilinle sik bu yanan ammimi diyordu söndür atesini baskasi söndüremiyor sen söndür aslanim erkeyim benim diyordu ben bu laflari duyunca aklima kocasinin ona yetersiz kaldigini ve onu doyuramadigini gelyordu.
adamin sevismelerine bakilirsa güzel sevisyor vede yarragida güzeldi.
kadin kocamin agzindan kalkmis ve yarragini ammina gecirmisti ve hopluyordu ayni laflari tekrar tekrar söylüyordu bende ondan geri kalir yanim yoktu cünkü bu tür laflar erkeyi daha cok azdirir ve daha fazla sikmelerine neden olurdu.
iyiki kocam dayanikliydi kadini altina alyor ve pompalamaya basliyordu ögle sesler cikyorduki inanilmazdi inlemeler cigliklar evin her tarafindaydi kadin bosalyordu durmadan bende ögle misafir yarragini ammima gecirmis beni fena halde pompaliyor zevkten kendimden gecmis gibiydim uzunca sikti adam beni ve bosalmaya geldiyinde yarragini cikardi ve karnima bosaldi bosaldiktan sonra yanima uzandi harikasin vede cok atesli ammin var dedi bende ona senin yarraginda cok tatli ve sert hosuma gitti dedim
karisiyla kocam hala sikisyordu kadini farkli pozisyonlarda sikyordu kadinin cok hosuna gitmisti ve kocami itekledi ve götümden sikmeni istiyorum dedi. kocam zaten dünden hazirdi.
kadini domaltarak tükrükledi ve amindan cikan kaygan siviyla götüne sürdü ve yarragini gecirip sikmeye basladi kadinin ses tonu bile deyismisti iste yarrak dedigin budur kadini uzu süre sikmesi ve cok memnun etmesi.
uzunca götünden siktikten sonra ve tam bosalacagi an gelince yarragini cikardi ve kadinin kalcasina bosaldi.
kocamda kendini yataga atti kadin onu dudaklarindan öperek tesekkür etti ve böylesine bir sikis yasamamistim dedi. kocamda ona bende senin gibi bir kadin ve senin ammin gibi bir am sikmemistim dedi.
sonra dusumuzu aldik ve salona gectik kadin erotik eksi giysilerini giyip kocasinin yaninda oturdu bende kocamin yanina ve sohbete basladik.
konuyu acmak icin kadina harika bir kocan var hem yarragi güzel doyurucu hemde güzel sikyor dedim.
kadinda herkesi güzel siker beni haric dedi.
sasirmistim ben ve neden böyle diyorsun dedim.
bilmiyorum dedi aslinda biz evlendigimizde güzeldi hersey ve daha sonra performansi azaldi ya bana karsi yada genel bilemiyorum dedi ammim yanar durur ve bazen beni bosaltmadan isini bitirip yan gelip yatar dedi.
ve bu yüzden arayisa gectik.
peki ne kadar oldu ariyorsunuz veya söyle diyeyim dedim kac ciftle beraber oldunuz simdiye kadar?
sizlerle 4 oldu ama en güzelide siz siniz dedi kocan güzel sikyor ve beni defalarca bosaltmisti.
evet kocam güzel siker ve kadinlari memnun etmesini iyi bilir özellikle kalcasi normalden daha büyük olanlari dedim.
ama kesinlikle düzelir merak etme vede bu hayata bas koyduysaniz tavsiyem fazla disari cikmayin yani yabancilarla fazla olmayin egerki ailenin icinden yani akrabalarla bunlari yaparsaniz yaptiklarinizin disari cikmasi zor olur hep aranizda kalir.
evet haklisin ama o cesaret yok iste kime soracaksin nasil soracaksin bu isler cok zor dedi.
evet olabilir ama mutlaka vardir herkesin icinde fantezi var ve bende eminimki aileden akrabalardan birileri sana baska gözle bakyordur bakislarindan anlamanlazim veya siz kadinlar beraber oturup sohbet ettiginiz zaman eminimki erkeklerden de konusyorsunuzdur yani kokusu bir yerde cikar bu seylerin dedim. mesela kocam amcasiyla sürekli bulusur konusurlardi amcasida bu seylere düskün biriydi hatta bana sarkintilik yapmisti ve ben kocama söyledim oda yavas yavas amcasini ikna edip yapmaya basladik herseyin bir baslangici vardir ve basladiginiz an devam eder dedim.
kadinda keske sizin cesaretiniz kadar bizde cesaretli olsaydik dedi.
sen beni dinle ve korkmadan yaklas gerisi gelir inan bana dedim.
peki kocanin akrabalari yokmu veya kardesleri?
evet var dedi ama onlar namusa cok düskün olduklarindan bu tür seylere yanasmazlar dedi.
sen gene firsatini bulursan frikikleri ver ve bak bakalim ne olyor.

gec saatlere oturup konustuk kadinla kocasi cok memnunlardi aslinda bizde ögle sakalasyor konusyor ve eglenyorduk ve herkes icindekini söyleyebilyordu giyinisimiz acikti yani tahrik edici ve erkeklerinde sikleri kalksa bakserlerinden hemen belli olyordu cünkü dar bakserler gösteryordu ve konusmalarimizdan olsa gerek yada giydiyimiz geceliklerden yarraklar bakserleri yirtacak kadar sertlesmisti ve güzel görüntü veryordu.
hayrola dedim önünüzdekiler gene uyanmis?
misafir adam ne yapalim konusmalariniz ve giyiminiz bizi etkiliyor dedi.
hadi gel o zaman beni tatmin et dedim adama oda yanima geldi ve basladi oksamaya öpmeye bende elimi yarragina koydum oksamaya basladim yarrak kaffasini bakserin disina cikti güzel bir kaffasi vardi oksadim sonra ayaga kaldirip bakserini indirdim ve agzima aldim adamda basimi arkadan tutup bastirmaya basladi beni agzimdan sikyordu uzun süre bunlari yaptiktan sonra yarragini agzimdan cikardi ve diz cöktü kalcami koltugun kenarina kadar getirdi kilotum zatenki yoktu geceligimi siyirdi ve agzini ammima yapistirdi kadina bakyorum kocamin kucaginda oturmus öpüsyordu sanki kocami yiyecek gibiydi doyumsuz oldugu belliydi ama kadinin memnuniyetini mutlu oldugunu görünce bende sevinyordum kadinlarin mutlu olmasini isterim kocalarinin onlari tatmin etmesi gibi bir cok kadin vardir mutlu olamayan ve bosalamayan onlara gercekten aciyorum dogrusu.
neyse adam beni sikmeye basladi cikan slap slap sesleri karisinin dönüp bakmasina neden olyordu ve kocamin yarragini agzindan cikarip amina sokmustu ve kalcasindan tutup kocami kendine bastirdikca bastiryordu ve yarraginin daha cok iceri girmesini istiyordu bizden cikan seslerin aynisini cikaryor inlemelerde evin icinde yankilanyordu harika bir ses esi benzeri olmayan tahrik edici azdirici bir ses cikyordu.
erkekler bizi evire cevire sikyordu ben ve misafir kadin bosaldikca bosalyorduk onun bosalma sekli farkliydi bosalinca haykiryor ciglik atyordu ama mutluydu kadin doyamiyordu ve aklima birsey geldi kocama askim sen sirtüstü uzan kadin üstüne gelsin dedim ve böyle yaptilar bende adami icimden cikardim ve git karini götünden sik dedim. oda olmaz dedi kabul etmez falan.
bende ona gel bak nasil kabul edecek yanlarina gidip ben kadinin güzel kalcasini oksamaya basladim ve elimle alt taraftan kaygan sivi alip götünün deligine süryor parmaklarimla alistiryordum kadindan ses yoktu demekki isterikti. sonra adamin yarragina tükrükledim ve iyice islattim sonra gel girmeye calis dedim oda yavas yavas sokmaya basladi dakikalar sonra kaffasi girdi ve yavasca hepsini sokmayi basardi biraz bekledikten sonra gidip gelmeye baslamisti kadinin inlemeleri farkli olmustu aci duydugu kesindi ama zevkte alyordu daha sonra inlemeler farkli oldu ve kadinin zevkin en doruguna cikmis olacakki cigliklar yükselyor iki yarragin tadini cikaryordu ben izliyorum ve adamin arkasindan kalcasini oksuyor pompalamasina yardimci olyordum kadinin cigliklari kesilmiyor dahada artyordu iki erkek biri ammdan biri götten pompalarken kocam amminda patliyordu kadinin arkasinda yarrak oldugundan cikamadi ve bosaldi kocasi fazla sürmeden oda kadinin götünde bosaldi yarragini götünden cikardi ve dusa gitti kadin kocamin yarragi halaammindayken üstüne yigildi kaldi bir hayli zaman sonra kocamin üstünden kalkti amini kapatarak dusa gitti kocamda pesinden heppimiz dusumusu aldiktan sonra oturduk ve herkesin yüzünde mutluluk vardi özellikle kadinda.
nasildi diye sordum kadina oda bana inanilmaz anlatilmaz bir duygu yasadim tesekkür ederim dedi.
istersen bu zevkleri duygulari her zaman yasayabilirsin yeterki isteyin olsun dedim.
oda haklisin galiba dediklerini yapacam cesaretimi toplayip bana sarkintilik yapanlara bir firsat verecem dedi.
sizleri isterseniz tabiki kocamin amcasiyla tanistirabiliriz veya kocamin teyzesinin ogluyla yani benim sikicim olur ama bu bekar biri ne dersiniz?
kadin gülümsedi kocasi düsünmeye basladi ve karisina bakip ne dersin gibisinden karisi egerki sen istersen hayatim dedi ona.
onlarda tamam olabilir dediler ama önce evli ciftle tanisalim dediler. bende onlara yarin uyandiktan sonra kahvaltimizi yapar cay icmeye gideriz dedim.
ve aynen böyle oldu ögleden sonra telefon acip sorduk müsait olduklarini söylediler ve bizde gittik ama gitmeden misafirlere tembih ettik seksten konusmayalim diye sadece siz bizim tanidiklarimizsiniz ve tanistirmak istiyoruz dedim onlarda tamam böylesi daha iyi hemen seks desek abes olur zaten iyi düsündün DEMET dediler.
gidip hos bes derken oturduk tanistirdik ve muhabbet derken saat gecmisti ve misafirlerin gitmeleri gerekyordu kalktik ve misafirleri yolcu ettik.
biz bize kalmistik yegenime gidip cocuklarimizi getirdik ve evimize gittik.
otururken kocama nasildi askim begendinmi diye sordum. oda bana evet canim begendim ya sen diye sordu bende begendim dedim ve cok zevk aldim aslinda güzel bir sey her hafta baska ciftlerle seks yapmak deyisik insanlar ve farkli zevkler deyisik yarrak yemek güzel internete daha cok takilalim belkide daha cok ciftlerle beraber oluruz ne dersin askim?
sen nasil istersen hosuna gidyorsa yapalim zatenki baska seyler tad vermiyor en azindan bu seyleri yasayalim ummarim hep evin icinde kalir ve kimseler duymaz dedi,
benim mutluluguma diyecek yoktu kocamla her konuda anlasyordum ve onun her istegini yerine getiryor oda benim isteklerimi bir birimizi kirmiyorduk ve herke gipta edyordu bize mutlulugumuza ama nedenini kimse bilmiyordu böylesi daha iyiydi.
ikinci günü kocam ise gitti bende evde cocuklarla ugrasirken telefon caldi arayan SEVGiydi amcanin karisi.
ne o kiz kimdi bunlar bizi tanistirdigin dedi.
tanidiklarimiz dedimama yutmadi hadi anlat dedi bana bende telefonda olmaz isin yoksa gel konusuruz dedim.
yarim saat sonra geldi oturduk cay yaptim ve icyorduk.
hadi anlat dedi ve anlatmaya basladim SEVGInin gözlerinin parladigini gördüm isterseniz size davet ederbilirim ne dersin?
aslinda iyi olurdu ama amcana sormam lazim ama aksam gelince konuyu acar sorarim ona dedi.
iyi olur kadin doyumsuz tam amcaya göre oda doyumsuz kocasininda güzel yarragi var vede iyi sikyor dedim ve biz sizlerden söz ettik onlar kabul etti sizde kabul ederseniz haftaya gelirler dedim.
tamam dedi SEVGI amcanla konusyum ben sana haber veririm dedi ve gitti.
kabul edeceginden emindim eskiden olsa amca kabul etmezdi karisini cok kiskanirdi ama bu yasanan olaylardan sonra yumusadi ve artik kiskancligi gitmisti bakalim ne olacak mutlaka bana olumlu haber gelir bekliyorum artik.
ikinci günü sabahtan arayip tamamdir kiz olumlu haftaya gelsinler dedi.
bende ona tama arar söylerim dedim ve ögleye dogru aradim hal hatir sorduktan sonra ne düsündünüz amcalar sizi davet edyorlar gelirmissiniz diye sordum kadin olur dedi ama kocasina sormasi gerekyordu tamam sor ve bana haber ver dedim olur dedi ve peki sizde olacakmissiniz diye sordu.
bilmiyorum islerimiz olmazsa geliriz bizde ama yalniz olsaniz daha iyi dedim yani belkide ilerde beraberce oluruz daha iyi olur falan dedim.
tamam kocama sorduktan sonra ben seni ararim dedi ve kapattik.

ertesi gün aradi ve tamamdir dedi gelyoruz bende olur dedim bize gelin sonra ben sizi götürürüm olur dedi ve kapattik.
aksam kocama olanlari anlattim oda ne güzel her hafta deyisik seyler yasiyoruz iste hayati yasamak buna denir dedi ve beni öpüp seni inanilmaz cok sevyorum dedi.
YASIN? dedim oda evet hayatim ne oldu bizi bekleyen baska cift vardi deyilmi?
evet dedi bilyorum ve senin söylemeni bekliyorum dedi. ben gülümseyerek vay benim pezevengim dedim arayalimmi?
arariz askim dedi mesaj yazdi ve bir saat sonra kendileri arayacaklarini söylediler bizde internetti acip bekledik bir saati gecmisti ve aramadilar herhalde vaz gectiler ddiye düsünürken aradilar merhaba hos bes derken sizi cok bekledik dediler neden daha önce aramadiniz?
islerimiz vardi ve biz tatile gitmistik falan bir sürü bahane derken hala istiyorsaniz gelebilirsiniz bu hafta sonu dedik. onlarda keske siz gelseniz bize dediler. kocam bana bakti bende ona ve olur dedik geliriz adreslerini verdiler ve bizde hafta sonu cumartesi öglenleyin cocuklar yegenime biraktik ve yola ciktik bir saat yol aldiktan sonra gelmistik evlerini karistirmamak icin telefon acip geldik dedikten sonra kadin evden cikti ve yanimiza geldi hosgeldiniz gelin buyrun dedi ve iceri girdik evleri fena deyildi zengin deyillerdi belliki ama normal dösenmis evleri vardi kadinda gelecegimizi bildiyi icin farkli giyinmis olmali birde makyajinida yapmisti fena biri deyildi güzel bir kadindi yasi 30 la 35 arasindaydi kocasi alisverise cikmis gelmek üzereydi kadin bize birseyler ikram ettikten sonra etegini altina dar bir tayt giymisti cok daraldim deyip odasina gecti ve etegini cikarip geldi karsimiza oturup sohbet ederken giyindiyi dar tayt bacaklarini ve amminin seklini ortaya cikarmisti etli ammi vardi ve ben kadin olarak hosuma gidyordu hele kocamin gözleri bayram edyordu.
bayagi oturduktan sonra kocasi geldi selamlastik sohbet ettik ve daha sonra kadin sofrayi hazirlamak icin mutfaga gecti bende yardim edeyim deyip yanina gittim harika görünyorsun dedim oda tesekkür ederim ama sende cok seksi bir kadinsin kocamin begendigi kesin dedi ve sofrayi hazirladik adam normal boylarindaydi kadindan daha yasli oldugu görünyordu normal kilosuyla iyi görünyordu vede ben merak etmeye basladim acaba yatakta göründüyü kadar aynimiydi diye. bakacaz artik.
yemekten sonra sohbete devam ettik ve konu seks oldu bir anda kadin cekinmeden kocama bakip sordu su ana kadar kac esle beraber oldunuz diye kocamda cekinmeden ve yalan söylemeden üc ciftle ve bir bekarla dedi. kadin sasirmamisti ve peki tanidik varmiydi aralarinda?
kocamda tanidik derken neyi bilmek istiyorsun diye sordu.
kadinda yani akraba falan?
evet vardi amcamla bekar olan teyzemin oglu dedi kadin gülümseyerek harika dedi bunlar insani cok tahrik eden seyler bunlar dedi. bende atladim ortaya ve ya sizler kac ciftle ve akraba varmiydi aralarinda diye sordum.
kadinda madem siz acik konustunuz bende acik konusacam dedi.
evet kocamin kardesi ve esiyle bir kac defa yaptik ve yabanci bir ciftle ve hala arayis icindeyiz dedi.
bende ona harikasiniz dedim kadinda bana ne var bu hayatta dertten baska zevk aldigimiz tek sey bu bunuda kendimizden mahrum etmeyecez dedi.
babam bile beni sikmek istese hayir demeyecem dedi ben bu kadar azgin bir kadin görmemistim simdiye kadar kocama aciyorum simdiden.
neyse zaman gecyordu ve artik faaliyet zamani geldi kadin beklemeden hemen kocamin yanina gidip oturdu ve elini yarragina koydu kocaminda eli kadinin bacaklarina basladilar öpüsmeye kadinin kocasida ondan daha azgindi kalkip yanima geldi ve yarragini cikarip agzima dayadi böylece seks baslamisti sevismemiz sikismemiz bir saai gecmisti herkes memnundu ve herkes istedigini almis rahatlamisti ama kadin kocamin yanindan ayrilmiyor hala oksuyor yarragiyla oynuyordu kocamda ona eslik edyordu memelerini oksuyor sonra ammini parmakliyordu kadinin ammi benim ammimdan dah cok sivi üretyordu yarragi tekrar kaldirdi ve kucaginda yarragin üstüne tekrar oturup hoplamaya basladi kadinin ammindan cikan sivi altlarini islatmisti bayagi kadin hoplarken kocamin agzina yüzüne memelerini sürtyor yalayip somurmasini istiyordu ben ve kadinin kocasi izyiyorduk bende tahrik olyordum ama adamin yarragi yatmis durumdaydi kaldirmaya ugrastim ama olmadi bende kendimi parmaklamaya basladim kadin kocamin kucaginda yarragi tam icine almis ve bir öne bir arkaya git gel yapyordu kalcasinin güzelligi farkedilyordu memeleride kocam daha önce bosaldigi icin daha cok dayanyordu ben hala ugrasyordum adamin yarragini kaldirmak icin ama nafile bez parcasi gibiydi.
kocam kadini sikyordu ve kadin cigliklarla inlemeleriyle evin icini dodurmustu.
ve kocamin bosalacagi zaman gelmis kadin kocamin kucagindan kalkti ve kocamin yarragini tutup 31 ceker gibi yapip bosaltti ama tam yüzüne ve agzina gelecek sekilde bitirdikten sonra yanina oturup harika bir kocan var dedi bana yarragida bir harika dedi bende tesekkür ettim.
sonra kocami aldi ve dusa girdiler duslari yarim saati gecti ciktilar kadinin sadece kilot giyip cikmisti kocam sortla ve oturduk gel birseyler getirip icelim dedi bana ve mutfaga götürdü mutfaktayken harika bir kocan var keske benim kocamda böyle sikse beni dedi.
ben sasirmamistim dogrusu cünkü adamin yarragi bir seferlikti ve fazla dayanmiyordu.
iste bu yüzden bazen kardesi gelyor beni sikyor ve gidyordu bunlari kocam bilmiyor sadece bazen karisiyla geldigi zaman yaptigimiz sikisi bilyor kardesinin karisinida cok sikemiyor sikisi kissa süryor ve hemen bosalyor dedi ben kadini anliyordum en iyisi sende baska bir sikici bul kendine yada daha cok cift arayin veya istersen kocanla konus aileden baska bekar erkeklerle beraber ol baska türlü olmaz dedim.
haklisin dedi ve aynen bunu yapacam ammim cok istiyor belkide kocamin beni yeterince sikmemesinden kaynaklanyor dedi.
olabilir dedim sen dedigimi yap ve kocanda razi olursa güzel mutlu bir hayat yasarsiniz bizim gibi dedim.
bak bize mesela ben egerki birisiyle seks yapmak istediyim zaman kocama söylüyorum ve bana izin veryor iste bu yüzden arkasindan baskalariyla sikismiyorum kocamin haberi disinda.
bakalim deneyecem dedi ve icecekleri getirip ikram ettik hayrola neden bu kadar gecikti bu icecekler dedi kocasi oda biz kadin kadina birseyler konustuk ondan dedi.
gece gec olmustu ve biz kendimizi hazirlayip yola cikacaktik kadin bana numarasini verdi bende ona egerki birse olursa haber verirsin demistim oda tamam yaparim ama belkide sizi ziyarete gelirim dedi bende memnun olurum deyip yola ciktik kocam yolda anlatyordu harika sikisyor bu kadin ammi yaniyordu sikim eriyecekti icinde dedi.
iyi iste ne güzel dedim kocasi ama o kadar deyildi adam cabuk bosaldi ve yarragi kalkmadi bir daha ama sen varsin simdi evde beni siker bosaltirsin dedim ve eve vardik yorgunduk ve hemen yataga gectik aklimda seks vardi ama olmadi yorgunluktan uyuya kalmistik.
böylece gercekten yasanmis hikayemin bu bölümün sonuna geldim ama dahasini ögrenmek isterseniz beni takip edin.

iyi aksamlar size bir dahaki bölümde bulusmak üzere :):):)