PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Karımın Oruspulukları (Alıntı)

admin
14 Ağustos 2020, 00:15
Karımın Oruspulukları (Alıntı)Karımla birlikte trenle kısa bir Avrupa gezisi yapmak istedik. Şöyle 3 4günlük tatil çok iyi olacaktı. Esim 30 ben 33 yaşındayım . çocuklarıannemize bırakıp doğru tren garına gittik. Yaz olduğu için esim bol incedizüstü etek ve t shirt giymisti ve bir afet gibiydi.Trenimizi beklerken garda bir kafeye oturduk. Cevreden erkeklerinbakisinin karimin üzerinde olduğunu hissediyordum. Biraz kızıyordum amatatil krizle başlamasın diye görmemezlikten geliyordum.Hatta karşı masada oturan birkaç genç karıma doğru epey bakış atıyordu.Karimin bacaklarını süzdüklerinden emindim. Karim da hissediyor muydu bubakışları emin olmak için kalktım büfeden bir şey almaya gittim veuzaktan karıma baktım. Evet karımda gençlere göz ucuyla bakıyor hattabacaklarını hafif hafif açıp kapıyordu. Çok kızdım ama tam o sırada trenkalkış zamanı gelmişti .Neyse kompartımanımıza yerleştik. Tren hareket etti. Seyahat çok iyigeçiyordu. Gece oldu ve esimle çok güzel seviştik. Esim wc ye gitmekistedi ben de TV yi açtım. Koridoru gösteren kamera da varmış. Esimingidisine bakmak istedim. Bir de ne göreyim. Gardaki gençlerden birikoridorda. Esim yanından geçerken ona bir şey söyledi. Esim de ona birşey söyledi. Ve ilerledi. Genç bizim 2 3 kompartıman sonramızda birinegirdi. Karim geri gelirken kapiyi açıp karimi içeri çekti ve kapıkapandı. Ben hemen panik şekilde çıktım kompartımanın kapisini açacaktımki içeride konuşmaları duydum. Adam esime çok sexisin filan diyorduesimde ya öylemi gibi laflarla cilveleşiyordu. Gidim esim bekler filandiyordu. Adam esin uyuyunca gel dedi karim tamam dedi. Ben hemenkompartımana dondum.Hemen uyur numarası yaptım. Çünkü neler olacağını çok merak ediyordum.Karim geldi beni öptü yanıma uzandı. Uyuduğumdan emin olunca da hemenkalktı. Tabii bende pesinden. ( )Kompartımanın deliğinden baktım. Adam çoktan sikini çıkarmış kariminağzına vermiş karımda iştahla yalıyor emiyordu. Karimin başka erkekleolabileceğini hiç düşünmezdim. Ama bu çok heyecanlandırdı beni. Adamsikini karimin ağzına köklüyor saçlarından tutup resmen ağzınısikiyordu. Sonra ayağa kaldırdı arkasını dondurdu, Eteğini havayakülotunu aşağıya indirip amina öyle bir koklediki karim inleyi verdi.Sik beni diyordu ve inliyordu adamda şiddetle pompalıyordu. Sonra adamkasılarak karimin içine boşaldı. . Karim hemen toparlandı. Ben aceleyatama dondum uyur numarasına devam.Esim yine yanıma girdi. Uyuduğumdan emin olmak için. Sonra yine kalktı.Demek ki doymamıştı kaltak. ( şıllık esim kendini siktiriyordu.Ben tv yi açtım karim yine ayni kompartımana girdi. Bu sefer iki adamdaha girdi. Ben de hemen gittim delikten izlemeye. Karim olmaz yapamamdiye yalvarıyordu ama adamlar çoktan siklerini çıkarmış karimin yüzünedudaklarına sürüyordu. Biri sikini karimin ağzından sokuverdi, Diğerigöğüslerini sıkmaya diğeri de bacaklarını yalamaya başladı bile. Karimhafif ağlamaklı ve pişman gibi haldeydi ama kurtuluşu yoktu. Karimiiyice soydular domaltıp biri got deline dayadı karim hayiiirr derkenkremli siki çoktan gotune girmişti bile, bir diğeri de amina girdi.Sonuncusu da ağzına sokunca karim baygın hale geldi belki de bayıldı.Çünkü adamlar karimin tüm deliklerinde pompalıyor her yerini yalayıpemiyordu. İniltiler içinde adamlar karıma boşaldılar. Karim defalarcaboşaldı. Simdi her yerinden spermler akıyordu.Ben yatama dondum. Sabah uyandimda karim hala uyuyordu. Aksamı düşünüpKarıma oracıkta gömdüm. Aminda hala akşamki sperm kayganlığı duruyordu.Karim Uyanmadı bile. Ben de boşaldım.Sonra restorana kahvaltıya gittik. Kahvaltı bitti ben keyif kahvesiiçerken esim de kompartımana gidip gelecem dedi. Tamam dedim. Gittiyarim saat sonra geldi. Bu şekilde gün içinde karim bir yerlere gidipgelmeye başlayınca ben de merak ettim. Yine izledim. Karim her seferindebaşka bir kompartımana giriyor yarim saat bekliyor ve çıkıyordu. Gündüzolduğu için bakamadimda içeri. Ama gece olunca yine karim wcbahanesiyle cikti. Bu sefer izledim başka bir kompartımana girdi. Ben dedelikten izledim girer girmez sanki bir fahise gibi adamınkini ağzınaalıyor emiyor sonra adama kendini siktiriyordu. Tatil boyunca bu surdugitti.Sonra olanları bildiğimi ve anlatmasını istedim. Karim ağlayarakanlattı. İlk sefer isteyerek olmuş sonrakilerde tehdit etmişler vekarimi trende pazarlamışlar. 25 30 adamın altına yatmış esim geziboyunca. Tam bir fahise gibi 2 li 3 lu 5li sikmisler.Ben kızmayınca rahatladı. Simdi cani çektiğinde hoşuna giden biri oluncarahatlıkla altına yatıp siktiriyor sonrada bana anlatıyor o heyecanlabir kerede ben sikiyorum