PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kocam 5 dakika yabanci en az 45 dakika

sevda
15 Aralık 2022, 23:28
ben sevda 28 yasindayim 165 boyunda ince belli genis kalcali ve kavun büyüklügünde olan gögüslerim .. kendimi cok güzel bulmasamda erkeklerin bana bakislarindan hoslanyordum..
10 yil önce kocamla evlenip beni almanyaya götürdü..iki üc yil hayatimiz gayet güzel gidyordu.. ben utangac biri oldugumdan zamanla kocamin farkli isteklerine zorda olsa cevap veryordum.. evlenmeden önce baska bir erkekle olmadim ve öpüsmemistim..

aradan bayagi bir zaman gecmisti canim seks yapmak istemiyordu bu günlerde ve kocamin beni bes on dakika kadar sikmesi ve buna sikis denirse aradabir seks yapyordum.
isteksiz oldugum halde genede kocamin sikisi bana yetmiyordu bir yerlere gitmemiz gerekyordu.
ama acelesi yoktu zatenki cnim pek fazla cekmediyinden olsa gerek.
aslinda canim cekse bir telefonla adam yanima gelirdi hatta daha önce seks yaptigim monika ve kocasi ve üvey oglu onlari arayip yanlarina gidebilirim.
aradabir halime abla yanima gelirdi bazende ben ona giderim hal olanlardan konusurduk yaptiklarimizdan falan.
ben halimeye merak edip sordum ne zamandir sen kocani aldatyorsun?
gülümseyerek evlendikten bir yil sonra dedi.
peki neden aldattin?
aslinda aldatma gibi bir niyetim yoktu hersey kendiliyinden oluverdi,
nasil yani halime meraktan catlayacam hadi acikla artik dedim.
peki dedi ve anlatmaya basladi.
evliliyi iyi gidyordu ve kocasinin onu tatmin edyordu güzelde sikyordu dediyine göre hatta uzun süre dayanyordu ve halimeyi defalarca bosaltyordu.
bir gün halime aksamdan annesine gideceyini söylüyor ve aksama dönebileceyini.
kocasi tamam canim olur demis.
halime sabahtan gitmisti annesiyle babasi 20km uzaklikta bir kassabada oturyorlardi.
halime annesine gelmisti ama annesi ile babasi evde deyillerdi komsulara sormus hastaneye kontrole gitmislerdi dediler.
halimede uzun sürer diye evine geri gitmisti.
kocasinin evde olmadigini sanmis kapiyi acmis ve iceri girmisti ama tuhaf sesler gelyordu biri kadin sesi inliyordu yavasca girmis ve yatak odasinin kapisi acikti kenardan baktiki kocasi halimenin evli kiz kardesini sikyordu,
halime düsünmüs ne yapacagini bilmiyordu en sonunda yavasca disari cikmis ve üzülmüstü üzgün haliyle carsida dolanip durmustu taaki aksama kadar ama kendi kendine karar vermisti madem sen beni aldatyorsun ben daha fazlasini yaparim demis ve evine gitmisti hic birsey olmamis gibi davranmaya devam edyordu.
o zamandan beri halime bir cok erkekle siksimisti ama kocasi bilmiyordu.
ben üzülmüstüm halime ablaya ama yapacak birsey yok olan olmustu ve hayatina devam etmesi gerekyor güzelce özgürce zevkin tadini ala ala istediyi gibi yasiyordu.
ben bu olanlari bilmiyordum ama baska erkeklerle seks yaptigini bilyordum.
düsündümde aslinda halime ablayida bir kere ciplaklar kampina götürmek gerek eminimki cok hosuna gidecektir ama kocasi kesinlikle izin vermez.

aradan epey zaman gecmisti kocamin sikisiyle yetinmeye calisyordum.
halime abla bazen gelyor bazende ben ona gidyordum dertlesyor zaman geciryorduk ve birden aklima geldi.
abla gel seni bir kez ciplaklar kampina götürelim inan cok hosuna gidecek dedim.
hayatta olmaz dedi kocam keser beni inanki.
bir caresine bakariz abla yalandan cok ne varki bir yalan uydururuz ve bizimle gelmeni saglariz ne dersin?
ne yalani sevda nasil bir yalan uyduracaz?
o zamana kadar birseyler düsünürüz sen yeterki evet de dedim.
bir düsünyüm ben dedi.
iyi buda kesin evet demektir zatenki daha zaman var su an ilk bahardayiz en az bir ay daha var yaz mevsimi gelene kadar birseyler uydururuz dedim.
halime ablayi heyecan basmisti ama görebilyordum hareketlerinden.
abla gel sana resimleri gösteryim belkide hosuna gider.
tamam bakalim dedi ve bilgisayarimi actim ve resimleri tek tekgösterdim.
eliyle agzini kapatip aayyyy bunlarin hepside ciplak dedi.
evet herkes ciplak ve kimse bir baskasini rahatsiz etmiyor sadece birileri senden hoslanmissa gelir sana kur yapar yada kibarca onunla dolasmak istermissin diye sorar yada kumsalda veya agaclarin altinda beraberce uzanmaya falan ama istemiyorsan hayir dersin ve seni rahat birakir ama istekliysen aninda sevisebilirsin o kadar basit birsey bu.
bende ilk gittiyimde utanmis cekinmistim ve herkesin bana baktigini sandm ama iki günde utangaligimi atlattim ve onlar gibi oldum.
simdi ben ariyorum.
resimlerdeki yarraklara iyice bakyordu hele büyük olanlar halime ablanin ilgisini cekyordu yaklastiryor büyütyor ve dikkatlice bakyordu.
nasil halime abla begendinmi?
evet hemde cok ama ben nasil soyunacam?
sen beni görünce inan bana sende soyunacaksin hemde yanimda hemen adapte olacaksin.
peki ya senin kocan ne der belki bana saldirdi?
saldirsin canim canin cekyorsa benim sorunum olmaz merak etme halime abla.
o zaman cok güzel bir yalan uyduralim dedi.
ben gülümseyerek tamam abla hallederiz sen merak etme dedim.
sezon yaklasordu kocamla konustum ve internetten baska bir yer bakacam dedim iki haftaligina.
olur canim dedi sen bak begen bizde oraya gideriz iznimi ikiye bölerim belkide daha sonra baska yere gideriz ne dersin?
iyi olur canim dedim fena fikir deyil ama belkide halime abla bizimle gelir haberin olsun.
nasil yani?
ben halime ablayi davet ettim bizimle tatil yapsin diye.
ama bilyormu ciplaklar kampini?
anlattim ve resimleri gösterdim oda heyecanlandi ve hosuna gitti.
peki dedi.
bir kac gün daha gecmisti halime abla geldi oturduk ve birden halime abla bana sordu ne oldu sevda bir yalan uydurdunmu?
halime abla senin nerde akraban vardi?
hamburgta halam ve evli bir kizi var dedi.
tamam uzak olmalari dahada güzel.
yarin halanin kizini ararsin ve durumu anlatirsin halanin hasta oldugunu ve gitmen gerektiyini arayip söylesin sana ama kocanin evde oldugu bir zamanda arasin eminim seni anlayacaktir.
tamam dedi ama daha bir kac gün var olsun sen ara ve aksama seni arasin kocan evdeyken arasin seni.
ciplaklar kampina deyilde iste komsumla tatile cikacagini ve kocana yalan uydurmak zorunda kaldigini söyleyeceksin.
halime abla evine gitti sonrada kocam geldi ve hayatim ben karavani ayarladim ama bir cadir almamiz lazim halime gelecekse.
olur hayatim alalim o zaman halime abla gitmesse bile lazim olur dedim.
kocam ikinci günü bir cadir getirdi her hazirligida yapmistim halimedende tamam geldi artik gidebiliriz.
kocam son is gününde bir kac saat erken geldi halime ablada gelmisti zaten heyecanliydi esyalari aldik ve yola ciktik.
yolculuk tam 7 saat sürmüstü ve kiraladigimiz yere gidip karavani parkettik yanindada cadiri kurduk kücük bir masa ve sandalyeleri karavanin önüne actik oturup dinlenyorduk bir seyler icerken halime abla ciplak insanlara bakyordu aksam oldugundan pek fazla bir sey göremiyordu ama bazilari muzik avmis ve ciplak dans edyorlardi bazilari bikini giymisti bazilarida sort.
ben ve halime sortla ve tschörtle uturmustuk kocamda üstsüz ama sort vardi.
gece gec saatlere kadar oturduk biralarida ictik artik misil misil yatabiliriz ve yarin artik cikip etrafi dolasiriz.
halime ablaya istersen sen karavana gec yat bende kocamla cadirda yatariz dedim.
hayir olmaz dedi siz gecin ben cadirda yatarim merak etmeyin.
öglece yattik ve sabah kalktigimizda ben ve kocam ciplak olarak ciktik.
halime abla hala dünküleri giymisti bizi görünce utandi ve assagi bakyordu
abla utanma artik alisman lazim hadi sende soyun ve gidip dolasalim dedim.
zorda olsa soydum ilkgünde benim yaptigim gibi yapti ammini ve memelerini elleriyle kapatyordu.
abla indir su ellerini ve kendini özgür birak sanki giyinmis gibi yürü inan kimse sana bakymiyor dedim.
yavasca alisti ve dolasmaya basladik kocam ortamizda ögle dolasyoruz halime saskin saskin bakyordu etrafa agaclarin arasina girdiyimizde gölgede uzananlar sikisenler vardi halime bakyor ve gözlerini alamiyordu kocam bir anda elini halime ablanin arkasina atti ve yürümesini söyledi ama kalcasindaydi eli halime abla kocama bakti ve gülümseyerek halime ablada elini kocamin beline atti ve sardi bende ayni sekilde yaptim artik kocamin her iki yaninda onu saran iki güzel kadin vardi kocamin hosuna gidyordu.
biraz oturalim dedik ve birseyler serdik ve üstüne oturduk yanimizda yarragi kalkmis bir yaslica bir erkek vardi yanindada güzel genc bir kiz.
basini adamin karnina koymus elide adamin yarragindaydi oksuyordu halime abla izliyor alismamis diye tuhafina gidyordu banada olmustu ayni seyler bu yüzden normal olarak göryordum.
kocam halimenin bacaklarina gitti ve dolasmaya basladi ammina kadar geldi ve üstten az killi ammini oksuyordu halime ablanin hosuna gidyordu bacaklarini ayiryordu yavasca ve bana bakyordu.
utanma halime abla hersey serbest nasil istersen ögle yap dedim. oda aninda elini kocamin yarragina atti ve oksamaya basladi kocamin yarragi sertlesmisti yanimizda olan yasli adamla genc kiz oksamalara devam edyorlardi basini indirdi ve adamin yarragini somurmaya basladi yarrak cok güzeldi kabukluydu cok tahrik edici bir durumdu adamin yaslo olmasi ve kizn genc.
halime abla bakyorken kendini kocamin yarragina kaptirmisti ve hizlica 31 ceker gibi yapyordu kocam daha fazla dayanamadi ve halime ablanin ellinin üstüne bosaldi.
yanimizdakiler devam edyordu adam kizin basini oksuyor ve kizda adamin yarragini somurmaya devam edyordu sonra kiz güzel ve genc kalcasini adama dogru cevirdi adam bu sefer kalcasini oksamaya ve bacaklari arasindan elini kizin ammina getirip hem oksuyor hemde parmakliyordu adamin yarragi cok sertlesmisti ama daha fazla dayanamadi ve kizin agzina bosaldi kiz yalamaya devam etti ve diliyle agzinin etrafindaki dölleri yaladi sonra oturdu ve adamin dudaklarindan öptü ve almancayla tsk ederim baba dedi.
ben saskinlikla bakyordum.
adamda herzaman beni bosaltman cok hosuma gidyor bana inanilmaz zevk veryor dedi kizda bunu severek yapyorum baba dedi ama en iyisi yatakta olyor ikimizde bosalyoruz dedi
adamla kiz bizim yabanci oldugumuzu bilyorlardi ama herhalde almanca bilmediyimizi sanyorlardi biz birsey demeden dinlemeye devam ettik konusmalari beni fena halde azdirmisti vede hem kocami hemde halime ablayi.
daha sonra yan yana uzandiilar ve kizin eli adamin yarragini tutmus adaminelide kizin amminin üstündeydi.
hadi kalkalim dedim gidip yemek yiyelim ve daha sonra sicaklar azalir cikariz.
kalkip gittik giderken ben ve halime güzel sallanan yarraklara bakarak zevk alyorduk bu kadar yarrak bir arada görmek cok güzel olay erkekler nasilki kadinlari görünce istahlanirlar biz kadinlarda ögle.
günes batmak üzereydi hadi gidip dolasalim dedim halime abla kalkti ama kocam gelmek istemedi bira acti ve icmeye basladi ben ve halime abla dolasmaya ciktik bir cogu hala serilmis ve sevisyorlardi bizde gölgeli bir yer bulduk ve havluyu acip serildik konusyorduk gördüyümüz seylerden.
yanimiza üc adam geldi ve size katilip sohbet edebilirmiyiz diye sordular.
halime ablaya baktim sen ne dersin gibisinden oda hemen adamlara buyrun oturun dedi ama önce yarraklara bir göz attik güzeldi fena deyillerdi.
adamlarda orta yasli adamlardi biirinin vücudu killiydi ve dogrusunu söylemek gerekyorsa adam beni fena halde cekti.
sanki icim ciz etti yanimiza oturdular ve tanistik türk oldugumuzu söyledik sasirmamislardi burda bir cok türk var dediler özellikle kizlar cok ben rahatlamistim demekkki yalniz deyiliz diye düsündüm.
yarim saat kadar oturduktan sonra killi adam sizi araya alabilirmiyiz?
ben biraz kaydim halime ablada kaydi biri aramiza geldi ve diyerleri yanimiza yani üc erkek iki kadin erkeklerin arasindaydi bedenler biraz olsun temas edyordu beni ceken killi adama temasim daha fazlaydi sanki ben istermisim gibiyiydi ama adama temas ettiyim anda bana birseylerin oldugunu hisetmistim farkliydi.
ortadaki adam bir elini bacaklarima öbür elinide halime ablanin bacaklarinda dolasmaya basladi ses etmedik killi adamda yanimdaydi ve elini ayni sekilde bacaklarimda dolasmaya basladi icim bir tuhaf oldu.
kocalariniz yokmu diye sordular.
evet var dedik karavanin yaninda birasini icyor dedim.
bir sürü soru cevap derken aradan zaman gecmisti ve günes batmisti.
adamlarin yarraklari sertlesmisti ben elimi killi adamin yarragini elime aldim etli ve kalinca bir aletti ortadaki adaminda yarragini elime aldim ikisini 31 ceker gibi yapyordum halime ablada beni göryor ve öbür adamin yarragini eline aldi hem sohbet edyorduk hemde yarraklarla oynuyorduk adamlar bizi her tarafimizdan oksamaya basladi memelerimizi amlarimizi her yerimizi öpyor oksuyorlardi ben daha sonra eyildim ve yarragi agzima aldim somurmaya basladim baska bir adamda assagi indi ve ammimi yalamaya basladi hos bir durumdu. halime ablada bana bakyor benden cesaret alyor gibi yaptigimi yapyordu sanki beni bekliyor önceliyi bana vermis gibi.
adamlari bosalttik ellerimiz ve agzimizla.
biz kalkmaliyiz dedik ve kalktik gidecez bizi yanlarina davet ettiler yerlerinide söylediler tamam dedik egerki kocam izin verirse geliriz dedim ve gittik.
giderken resmini cektiyim franz büyük yarrakli adami gördüm yanina gidip merhabalastik oturun falan dedi bizde biraz oturduk adam yalnizmis ama egerki istersek aksam yanina gelmemizi istedi. ben dünden raziydim adamin yarragini mutlaka tadiina bakacaktim hem büyük hemde düzgündü.
olabilir kocam izin verirse geliriz dedim. adam kocanida getir istersen beraber birseyler iceriz gülümseyerek tamam söylerim ona ve gittik.
karavana geldik kocam oturmustu aramiza aldik ve bizde birseyler icmeye basladik yavasca.
bizi üc adam davet ettiler aksamlamak icin dedim ve bir baska adamda bizi davet ettiler gidelimmi halime ablayla yoksa sende gelirmissin?
isterseniz gelirim kizlar dedi. tamam o zaman birazdan gidelim ama hangi daveti kabul edelim?
halime ablaya sordum üc adam dedi kocam tek adamin yanina bende adamin yanina yarinda üc adamin yanina gideriz ne dersin halime abla?
veya adam erken uyursa hala onlara gitme sansimiz var dedim bunlar zatenki erken uyumazlar.
tamam sevda ögle yapariz o zaman.
kalkip gittik adam hala oturmus bira icyordu ve yarragiyla oynuyordu.
geldiyimizi görünce sevindi ve buyrun oturun sandalye getirdi ve oturduk. piknikte masalar kücük yani dört kisi otururken dizler temasta olur.
adam bira getirdi icerken cok güzel kadinlarsiniz diyordu kocama cok sansli adam oldugunu ve iki harika kadinla beraber oldugunu söylüyordu. ben gülümseyerek tsk edyorum adam ama anlatirken elini bacaklarima atti ve oksamaya basladi benim hosuma gidyordu benim elim otomatikmen adamin yarragina gitti ve tutup oksamaya basladim adamin yarragi sert oldu bir anda kocam bana saskin saskin bayordu halime ablada gördü ve kocamin yarragini oksamaya basladi ben gülümsüyordum. ama oksamaya devam edyordum franz ammima geldi ve üstünden oksuyor parmakliyordu hos sohbet edyorduk adam kocama cok güzel iki amm var yaninda ben olsaydim ikisinide durmadan sikerdim yaniac birakmazdim diyordu ben ve halime abla tsk edyoruz.
kocaminda aleti sertlesmisti halime abla memnundu hayatindan bende kocamda adamda isterseniz cadira gidin ne dersiniz?
kocam gülümsedi halime ablada ayni.
kalktilar ve cadira gittiler yarim saat oturduktan sonra adamla kalk gidip bakalim ne yaaptiklarina dedim.
oda kalkti sertlesmis yarragiyla yürüyoruz ama beni belimden sararak yüyüyorduk.
cadira geldik halime ablayla kocam sikisyorlardi izlerken ben adamin yarragini oksuyordum.
oda benim kalcami ve ammimi oksuyordu ben egildim ve yarragini agzima aldim güzeldi bu yarragi gördüyüm andan ittibaren istiyordum.
kocamla halime abla sikismeye devam ederken ben cadira girip sirtüstü uzandim ve adama gel dedim. adamin yarragi zatenki cok sertlesmisti ammimi yaladi ammim islandi ve yarragini getirip soktu kocamin umurunda deyildi cünkü arkadasim halime ablayi siyordu.
adam beni cok fena sikyordu.
ve üzerime abanip memelerimi öpyordu ellerini kalcamin altina almis hem beni kendine bastiryor hemde sanki güc alip yarragini dibine kadar sokyordu yarragi uzun oldugundan icimde cok hissedyordum ve harika zevk alyordum.
kocam halime ablanin amminda bosalmisti ve cadirdan cikip yere uzanmisti halime abla daha yanimizda uzanmis hem dinlenyordu hemde bizi izliyordu eliylede beni siken adami oksuyordu güzel bir manzaraydi.
adam icimden cikti ve domaltti arkadan girdi ve ayni sekilde pompalamaya devam etti kocam dinlenmisti ve bizi izliyordu domalmis halimle sikerken halime ablanin ammini parmakliyordu adam cok zevk alyordu.
benim cigliklarim durmak bilmiyordu ve defalarca bosalmistim.
adam benden cikti biraz dinlen dedi ve halime ablanin ammina girdi sikmeye devam edyordu ben kendimi sirtüstü pozisyonuna getirdim ve halime ablaya yanastim adam anlamis olacaktiki bir beni sikyordu bir halime ablayi ikimizide bosalyordu inanilmaz zevk veryordu bize iste budur diyordum böyle bir yarrak lazim bize.
ben ve halime inliyoruz cigliklar atyoruz ve bosaldikca bosalyoruz. adam halime ablanin ammindan cikti ve bana sapladi pompalamaya basladi adam bizi cok fena siktikten sonra ammimin icine bosaldi harikaydi gercekten yarragini cikardi ve aramiza serildi harika amminiz var dedi cok sicak ates gibi yanyorlar dedi.
tsk ettik ve kalktik dus yerine gidip dusumuzu aldik gel bizde oturalim dedik oturduk sohbetimiz dahada koyulasti gec saatlere kadar oturduktan sonra kalkti ve karavanina gitti giderken sizi tanimak cok güzel dedi senide tanimak güzeldi istersen yarin beraber dolasalim ne dersin dedim.
iyi olur dedi.
tamam giderken sana haber veririz beraberce dolasiriz suya gireriz ve canimizin cektiyini yapariz dedim. adam gülümseyerek tamam dedi ve gitti.
ertesi gün bebek gibi yatmisiz.
biraz gecte olsa uyandik kahvaltimizi yaptik ve adami alip dolasmaya basladik.
adam beni kollarina almis halime ablada kocamin kollarindaydi herkes memnundu dolasyorduk suya girdik sakalastik her türlü saklabanligida yaptik cok güzel vakit gecirdik.
yasli adamla genc kiza rastladik onlarda dolasyordu adam kizi sarmis elini kalcasina koymus ve yürüyorlardi. yasli dediysem ancak 45 50 yaslarindaydi kizda sanirim 20 veya 25 yaslarindaydi ama hallerinden cok memnundular iki sevgili gibiydiler.
ama meraktan bunlarla tanisip soracam neyin nesi yoksa merakimdan catlayacam.
bir yerde oturduk dinlendikten sonra günes batti ve karavanin yanina gidip birseyler hazirlamaya basladik aksam yemegi yemek icin. gelirken adama istersen aksam bize gel sohbet ederiz dedik oda egerki misafirim elmezse gelirim dedi.
biz yemegimizi yedik birseyler icerken halime ablayla kocam sanki iki sevgili olmuslardi.
galiba siz bir birinize asiksiniz dedim. kocam yok hayatim deyilim ben ama cok hoslanyorum halimeden dedi. halime ablada hayir sevda bildiyin gibi deyil bende hoslanyorum dedi.
benim bir sorunum yok dedim hep böyle kalin yani firsatimiz varken neden bu yasantidan zevk almiyoruz?
herkes özgürce yasamali ücümüzde böyle yapmaliyiz kim ne isterse onu yapsin anlastikmi?
kocam anlastik hayatim seni adamla nasil sikistiyini gördükten sonra sana birse diyemem sana sadece serbestlim verebilirim bana boynuz takmadan önce dedi.
halime ablayla güldük.
neden güldünüz diye sorunca.
hayatim sani coktan boynuzladim bile.
heeee nasil yani?
sen baslattin bende bitidim gecen geldiyimizde bir kac erkekle tanistim ve beni fena siktiler dedim.
vay seni orospu dedi.
halime ablayla güldük sonra halime abla kocama sevda eksildimi diye sordu.
hala senin karin sadece ammina bir kac yarrak girdi ve cikti buna alisman lazim dedi.
kocamda tamam artik özgür yasayacaz size söz veryorum ve istediyin kisiyle sikisebilirsin dedi.
ben memnundum ve kendimi daha cok özgür hissedyordum.

sanirim simdilik bu kadar yeter daha fazla uzatmayayim
gerisi bir dahaki yasadigim hikayemde okursunuz::D

sayin okurlar kocamin sikistiyimden haberdar oldugundan dolayi baska bir katagoriye tasimak zorundayim gizliliyi kalmamistir ve artik evli hikayelerde okuyabilirsiniz