Tekil Mesaj gösterimi
DurumOffline
aysun
aysun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Uyarı:
Profil detaylarını görmek için üye girişi yapmalısınız

Üyeliğiniz bulunmuyorsa Kayıt ol linkine tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Ablamla ciplaklar sahilinde 3

Post #1
Konu aysun tarafından (24 Aralık 2022 Saat 17:15 ) değiştirilmiştir.

ben aysun ablamla ciplaklar sahillerinde eglenyoruz.

yasamis oldugum müzhis hikayeme devam edyorum.

ertesi gün gene ayni sekilde sahile in yüz güneslen ve saire günler böyle gecyordu kocamin enistemin bana olan ilgisi artmisti ve kocamin dikkatlerinden kacmamisti.
bir ara bir restaurantta oldugumuzda ve ablamla enistemin cocuklarini tuvalete götürdükleri bir zamanda yalniz kalmistik.kocam bana aysun,
efendim canim dedim.
enisten sana fazla ilgi gösteryor dedi varmi birsey?
yok hayatim ne olacak sonucta enistem bana ilgi göstermesi gayet normal.
bana ögle gelmiyor canim dedi.
tam tartisacakken ablamin bize katimasi ortaligin yatismasina sebep oldu..
ee ne yapyoruz dedi.
bilmem abla ne isterseniz onu yapariz kocama dönüp sen ne dersin hayatim?
benim icinde farketmez dedi madem tatile geldik eglenelim dedi.
enistemde geldi ve bilin bakalim aklima ne geldi?
aksam bir eglence var oraya gidelimmi?
giderizde cocuklara kim bakacak hayatim dedi ablam.
haklisin dedi enistem ama isterseniz siz bu aksam ücünüz gidin ben bakarim cocuklara yarinda sen bakarsin biz ücümüz gideriz ne dersin?
iyi fikir ama ben sensiz zevk alamamki canim dedi ablam.
ne yapalim baska sansimiz yok dedi.
kocam olur dedi neden olmasin her aksam deyiserek cocuklara bakariz dedi.
hemfikir olduk ve enistem gündüz heppimiz eglendikten sonra aksam yemeginden sonra cocuklarla kaldi ve biz eglence yerine gittik üstümüzde hafif giysiler vardi eglence sahildeydi.
bir kac yerde odun atesi vardi muzik dans icecek hersey vardi ve herkes cilginca eglenyordu bizde katildik birseyler icyor öbürleri gibi eglenmeye basladik.
kocamla dans ettim ablamda katildi ücümüz dans edyorduk dans esnasinda biri ablama sürtünyor ve ellerini ablamin belini tutyor güya dans edyordu.
ablamin hosuna gidyordu gülyordu eglenyordu harikaydi.
ablamin keyfine diyecek yoktu hakkidir eglensin diyordum kendi kendime.
kocamda aysun galiba bu adam ablana satasyor firsat verirse götürüp kayaliklarin arkasinda becerir dedi.
sanmiyorum canim ablam bunu yapmaz sonra kocasini cok sevyor kocasida onu.
bilmem dedi benim gördüyüm budur dedi kocam.
hayatim neden sen gidip karinmis gibi yapip adamdan kurtarmiyorsun o zaman?
bilmem dedi öglemi yapyim senden cekindim ben dedi.
cekinme canim istiyorsan git kurtar baskasi becerecekse sen becer dedim.
bana ögle bir baktiki agzi acik kaldi. aysun sen neler diyorsun böyle?
aynen dediyim gibi canim becermek istiyorsan iste sana firsat. cekinme git al kadini adamin elinden dedim.
gidip ablamin elinden tuttu ve yanmiza getirdi.
abla hayrola neler olyor dedim nerdeyse adami davet edyorsun.
kizim eglenyoruz burda eglenmeye geldik cenazeye deyil ve burda ne olyorsa burda kalir canim benim hayatini yasayacaksin ve hazir kocam yokken firsati kullanmak istiyorum dedi.
ben hayretler icinde sasirmis kalmistim ablamin bunlari kendi agzindan söylemesi cok garip.
kocam ayni sekilde baka kaldi.
kocama bakip al sana bir firsat degerlendir dedim sana izin veryorum kullan.
kulagina istersen otele götür ve odamiza gec dedim.
kocam hala soktaydi.
dürttüm ve ne oldu?
bunlari senmi diyorsun aysun?
evet ben diyorum ablam birseyler icti ve simdi tam zamani dedim seninde cok istediyini bilyorum dedim.hadi al götür yoksa adamin biri becerecek onu.
kocem cekinerek ablamin elinden tutup yürümeye basladi bende peslerinden gidyorum aramizda bir kac metre mesafe vardi.
herhalde ablama sordu nereye gidelim diye ablamda eliyle kayaliklarin arkasina isaret edyordu.
o tarafa gittiler bende arkalarindan ama arada mesafe birakmistim beni farketmiyorlardi kuytu bir yer buldular ben gizlenerek izlemeye basladim ve kocam ablami sardi ve dudaklarina yapisti ablam dünden raziydi ögle bir hali vardi vahsice sevismeye basladilar epey bir zaman sevistiler kocam sortunu soydu ve ablamin kissa olan eteginin altindaki kilotunuda soydu ve kayaya dayadi ammina yapisti ablamin inlemeleri yükselyordu.
biraz yaladiktan sonra kalkti yarragini ammina soktu ablam ooh dedi ve kocam pompalamaya basladi sikyordu hasimce ablamin biraz alkol almasi onun gevsemesine neden olmustu ve birsey düsünemez olmustu.
kocam sikyordu sonra domaltyor ve arkadan sikmeye basliyordu kulagima farkli yerlerden inleme sesleri gelyordu etrafa iyice bakyorum karanlikta zor görünsede sikisen birileri vardi ablam ve enistemden hariic.
kocam ablami öglesine sikyorduki ablam cigliklar atyordu inlemeleri cok daha fazla cikyordu gecenin sessizliyinde yankilanyordu.
uzun bir süre sikistikten sonra kocam amminin icine bosaldi ve ablami sardi dudaklarindan öptü sonra ablamin kilotunu yerden aldi ve geri geldiler ben önden karanlikta beni göryor olabilirlerdi ama tanimalari imkansizdi onlar arkadan gelyordu. ben bir kac dakika daha önce vardim ve daha önce oldugumuz yere geldim geldiler ve tekrar eglenceye katildik ablam utanarak yüzüme bakamiyordu.
abla ne oldu dedim neden yüzüme bakmiyorsun?
utanyorum dedi kocani ayarttim ve beni becerdi dedi.
ee ne olacakki baskasi seni becereceyine kocam yapsin daha iyi deyilmi?
evet aslinda daha iyi en azindan ailede kalir.
hadi simdi kendine gel ve hic birsey olmamis gibi yapip eglenmeye devam edelim dedim.
ayni sekilde devam ettik gece gec saatlere kadar sonra otele döndük enistem cocuklari yatirirken kendiside koltukta uyuya kalmisti ablamin israri üzerine odalarina gectik ve balkonda biraz oturduk kocasini kaldirdi yataga gecmesini söyledi onun yerine yanimiza geldi oturdu ee ne yaptiniz böyle eglendinizmi diye sordu.
evet eniste hemde cok eglendik ablamda evet hayatim cok eglendik yarin sen gidersin beraber ücünüz eglenirsiniz ben bekcilik yaparim dedi.
böylece kurtarmisti ablam.
biraz daha oturup konusup kendi aramizda eglendikten sonra odamiza gidip uyuduk ertesi güne kadar.
bir haftayi geride birakmistik ve önümüzde bir hafta daha vardi bunuda en iyi sekilde gecirmek istiyorduk.
sabah kaltigimizda biraz etrafi dolasalim dedik yani hep deniz deniz bikyor insan birazda etrafi görelim dedik ve carsiya dogru yol aldik biraz alis veris yapariz düsüncesiyle.
dolasip durduk bir kac seksi seyler aldik bikini etek falan yani sahilde veya evde giyilecek seylerdi tangalar aldik yemegimizide yedik aksama kadar dolastik bir sürüde resimler cektik
ve aklima neden kendi resimlerimizi cekmiyoruz sahildeyken geldi.
abla dedim sahildeyken kendi kendimizi cekelim ama yüzümüz görünmeyecek sekilde.
olur dedi kücük kardesime gösteririz belkide bir dahaki sefere bize katilir.
aksam ablam duracakti ve bekcilik yapacakti cocuklara bizde enistem vekocamla eglenceye katilacaktik.
nitekim böyle oldu ve ayni sekilde eglenmeye gittik.
gene insanlar eglenyor dans edyor icyor ama hepside hafif seyler giyinmis haldeydiler kadinlar seksi giyinmis kimi üstsüz memeleri sallanyor dans ederken kissa etekleri ucusyor tangalar görünyordu.
herkes mutluydu ve cilginca eglenyordu bizde ayni sekilde bende kissa etek giymistim ve sadece sutyensiz bir bulüz dans ederken baskalari gibi sallanyordu memelerim ve etegimin altindaki tangam görünyordu.
beni rahatlatan sey kocamin herseye göz yummasi aslinda bir macoydu ne olduda deyismisti.
acaba ablama olan ilgisindenmi yoksa ablami sikiyi icinmi bilemiyordum.
ama en azindan deyismisti ve iki erkek arasinda dans edyordum elleri belimde cilginca dans edyorduk.
dinlenmek icin pistten cikip birseyler icyor daha sonrada tekrar das edyorduk güzelce eglendik saatin cok gec oldugunu farkedememistik gecenin 2si olmustu bir cogu sarhos olmus bir coguda öpüsyordu.
birileride kayaliklarin arkalarina gecmis sevisyordu biz artik gitmek istedik kocamla enistemde bayagi icmislerdi ve otelin yolunu tuttuk vardigimizda ablama baktik o yatmamisti balkonda oturmus bizi bekliyordu.
enistemin bize girin biraz laflariz dedi girdik ve ablami görünce abla sen yatmadinmi daha?
koltukta uyumustum ve az önce kalktim balkona gectim birseyler icmek icin vede siz gelirsiniz diye bekledim dedi.
beraberce balkonda oturduk ablamin gecelik giymis olmasi ve geceligin seffafligi altinda kilodu olmayisi killi ammini ve harika kalcasini ayna gibi gösteryordu memelerinide kocam ickili hali olsada ablami dikkatlice süzyordu enisteminde ablama gülerek kiz sen ciplak olsan daha iyi demesi heppimizi güldürdü.
ablamda yabanci yok hayatim ailece burdayiz ama bakmak istemeyen gözlerini kapatsin dedi.
ben kissacik etekle oturmusum ama genede ammimi cok az kapatan tangam görünyordu.
bakin aysuna diyordu ablam o giyinmiste ne olmus her tarafi meydanda.
kocam evet dogrudur ama dediyin gibi aile icindeyiz ve yabanci yok dedi.
bir hayli oturduktan sonra kalkip odamiza gectik ve uyumaya calisirken kocamin yarragi sertlesmis benimle seks yapmak istiyordu.
hayrola canim yarragin banami yoksa ablamami sertlesti?
hem sana hemde ablana canim dedi ve gülümsedi bende ona güzel bir gece yasattim ve hep böyle kal dedim her istegini yerine getiririm.
tamam canim dedi böylesi daha iyiymis hem rahat hayat hemde anlamli.
yine ögleye dogru kalktik assagi ablamin odasina geldik ve kapiyi caldik ablam ciplak halde kapiyi acti girin ben dus alacam dedi bizde isterseniz assagda bekleyelim sizi?
nasil isterseniz dedi ama kocamla dus alacaz daha isterseniz balkonda oturun birseyler icin girdik ve enistemin hala uyudugunu gördük ama örtüyü üstünden atmis ve yarragi sabah sertlesmesiye.
güzel bir görüntüydü daha fazla bakmadan balkona gectik oturduk ablam üstüne sabahligi atti ve icecek birseyler getirdi daha sonra kocasini kaldirdi ve dusa girdiler sonra hazirlandilar cocuklarida hazirladilar ve ciktik ama nereye gideceyimizi daha önce konusmustuk sahile gidecektik ona göre giyinmistim ben ablamda ögle giyindi ve bir kac esya yanimiza aldik ve ciktik.
sahile indiyimizde üstümüzdekileri cikarip biraz güneslenmek yag sürülmek istedik kocam beni enistemde ablami kremledi biraz güneslendikten sonra suya girdik ama bu sefer ben kaldim cocuklarin yaninda ücü suyun icinde eglenyordu ablami tutup suya atyorlardi ablamda cigliklar basyordu.
kocam kaffasini bacaklarinin arasina sokyor ve kaldiryordu ablami manzaraya bakyordum bu nasil bir eglence böyle tarifi imkansiz böyle bir hayat yasamak varken neden kurallar vardi neden insanlar diledikleri gibi eglenemiyorlar diledikleri gibi yasamiyorlar diye düsünyordum.
bu gün varsak yarin yok olacaktik dünyanin ve hayatin kurali buydu baska birsey olamazdi.
biz insanlar kurallari ayibi her zorlugu koyuyorduk ve uyguluyorduk ama neden??
bir anlam veremiyordum ama hayat devam edyordu.
yorulmus olmaliydilarki sudan ciktilar ve geldiler herkes dili bir karis disarda yorulduklari belliydi.
enistemle kocam gidip icecek birseyler almaya gittiler ablam bana kiz senin kocan bana fazla asilmaya basladi dedi ellemedik bir tarafimi birakmadi.
sende firsat verme abla dedim belliki seninde hosuna gidyor deyilmi?
hangi kadinin hosuna gitmez dedi.
benim kocam senin her tarafini ellese hosuna gitmezmi?
elbette dedim.
gördünmü?
o zaman sikayet etme abla egerki istiyorsan akisina birak istemiyorsanda söyle dokunmasin o kadar basit.
yani sen kiskanmiyormussun diye sordu.
hayir abla neden kiskanyimki ne senin nede onun herhangi birseyiniz eksilmeyecek istediyin gibi davran dedim.
tamam o zaman ama sakin daha sonra bana kizma ve birsey söyleme tamammi?
tamam abla söylemem dedim.
erkeklerimiz gelmisti.
ne kaynatyorsunuz bakalim?
hic birsey dedik.
ablam utanmadan erkeklerin aletlerinden söz edyorduk cesit cesit aletler gezyor önlerimizde.
enistem ablama cemile sakayla karisik benim aletim sana yetmiyormu?
yetmezmi hayatim ama ister istemez göryoruz ve hosumuza gidyor dedi ablam.
enistemde sizdeki kalcalar eminimki erkeklerin hoslarina gidyordur.
iste bunu duymak güzeldir her kadin erkekler tarafindan begenilmek ister ve bu yüzden seksi seyler giyer dikkat cekmek icin.
dinlenmis olacaklardiki ben kim benimle suya gidecek dedim.
kocam yorgunum daha dedi enistem ben gelirim aysun dedi ablam kocama o zaman sen beni kremlersin dedi kocamda elbette memnuniyetle yaparim dedi.
ben enistemle suya girdik yüzerken sakalasyorduk o bana su sicratyor bende ona beni yakaliyor bahanesiyle her tarafimi elliyordu bende yarragini tabiki suyun belimizden yukarda oldugu yere kadar gidyorduk o benim ammimi bende onun yarragina dokunyorduk.
ne zaman tekrar seks yapacaz aysun seni fena özledim dedi.
bilmemki firsatini bulamiyoruz dedim.
sen iste ben bulurum dedi.
tamam dedim sende firsatini bul o zaman az zamanimiz kaldi ve bunu degerlendirelim dedi.
yorgun düsmüstüm ben ve sudan cikmak istedim.
beraberce ciktik enistemin yarragi diklesmis halde geldik.
ablam hayatim aletin fena olmus dedi.
evet ne yapabilirimki her tarafta ciplak kadin var dedi.
ablamda aysun olmasin seni bu hale getiren?
gülümseyerek olabilir canim oda güzel bir kadin.
kocam gülümsedi ama birsey demedi.
birsey dese sanirim ablami siktiyinin foyasi cikacakti ama gülümsemeyle gecistirdi.
ben kurulandim ve madem sen ayaktasin gel beni kremle dedim enisteme oda geldi ve bu sefer ayaklarimi birlestirdi ve bacaklarimi bacaklarinin arasina getirip oturdu yarragi kalcama deyiyordu kocamin yüzü ters tarafa dönük oldugundan görmüyordu.
enistemin yarragi o kadar sertlesmistiki nerdeyse götümü delip gececekti ben hssedyordum ama yavasca süryordu kremi ablam kocasini alttan süzyordu ve gülümsüyordu.
bende ablama bakip ayni sekilde gülümsüyordum.
kocam ablamin hemen yaninda uzanmis yüzüde ona dönüktü sanki ablami izliyordu.
enistem nihayet bitirmisti yarim saat sonra ve üstümden indi. oda uzandi biraz daha yanmistik günesten bedenimiz kararmisti.
günes batmadan kalkip otele gittik dusumuzu aldik ve assagi indik birseyler yemek icin disari ciktik yedik dolastik ve cocuklarin yatma zamani gelmisti hadi beraberce otelde odada oturup orda birseyler icip egleniriz dedi enistem.
neden olmasin deyisik bir sey yapalim.
ickilerimizi aldik meze falan ve odaya ciktik önce ben yukari ciktim ve üstümü deyistirdim cok mini bir etek giydim altinada beyaz bir tanga ammimi zor kaplayan üstümede memelerimi gösteren bulüz zatenki ciplak gezyorduk sahilde bunlari giymem normaldi ve assagi indim ablam cocuklari yatiryordu bende hazirliyordum masayi donattik ve ablamda katildi oturup icerken muhabbet edyorduk artik serbestce konusabilyorduk heppimiz yani erotik seks falan hersey vardi konusmalarimizda.
güzel bir aksamdi farkliydi ama güzeldi herkes bir hos olmustu erkeklerin dilleri agirlasmisti.
kocam ickiye fazla dayanikli olmadigindan hemen sarhos olyordu gözleri kapanyordu kendiliginden hayatim hadi seni yataga götüryüm dedim.
enistem burda uzansin dedi birsey olmaz.
enistem kocami kaldirdi ve yataga yatirdi zatenki sort var üzerinde ve üstü ciplakti enisteminde böyle.
ücümüz kalmistik enistem hala elini bacaklarima götüryor ve oksuyordu bende geri ceviryordum ablamin birseyler getirmeye gitmesi bende enisteme ne yapyorsun ablam görecek dedim.
birsey olmaz dedi.
ve ellemeye devam edyordu.
ablam görmüstü bile ve bilyordu bana sulandigini.
hayatim aysunu sikmek istiyorsan odalarina götür sik kocasi burda yatyor dedi.
abla sen ne diyorsun dedim.
sende istiyorsun aysun git yap hadi kalkin belkide bende kocanin yarragini kaldirabilirsem onu ben sikerim dedi.
benim agzim iki karis acik kalmisti.
hadi kalkin ve gidin cocuklar olmasaydi burda yapin diyecem ama cocuklar uyanirsa kötü olur dedi.
enistemin kaffasi kiyak oldugundan onun icin pek birsey farketmiyordu elimden tutup beni odama götürmek icin cekti bende istiyordum aslinda ama nazlanmak lazim biraz.
herneyse ciktik ve odamiza gectik beni cok özlemis olmaliki bana hsimce saldirdi ve öpmeye oksamaya üstümdekileride soymaya basladi hepsini bir anda yapyordu yataga yatirdi ammimi yaladi durdu cikan siviyi yalayip yutyordu ve ammimdan kalkti ammima sokmak istedi ben izin vermedim yataktan indim ve yarragini agzima aldim somurmaya basladim yaladim etrafini dassaklarini ve daha sonra yatirdim ve üstüne geldim yarragini ammima soktum ve hoplamaya basladim sarhos haliyle bana söylemediyini birakmadi ama güzel seylerdi beni kalcamdan mincikliyor seviyordu.
sonra beni üstümden atti ve altina aldi yarragini soktu ve pompalamaya basladi bir hayli uzun süre pompaladi ve simdi götünü sikecem dedi beni deli edyor su senin muhtesem kalcan sikmem lazim dedi yarragini ammimdan cikardi ve beni domaltti götümü iyice tükrükleyip yarragi ammimin sivisiyla iyice kaygandi ben itiraz etsemde beni zorluyordu yarragini götümün agzina getirip yavasca sokmaya basladi aci duyuyordum taaki hepsini sokana kadar ve biraz durdu aci biraz hafifledi ve cok yavasca gidip gelmeye basladi sonra biraz hizlandi aci duymuyordum ama zevk alyordum farkli bir zevk alyordum ve hosuma gitmisti enistem hizlanyordu bende inliyordum altinda bayagi siktikten sonra yarragini cikarmadan götümün icine bosaldi bende uzandim oda üstümde kaldi yarragi küccülene kadar kaldi ve sonra cikti banyoya zor gecti bende arkasindan gectim ve onu ve yarragini iyice yikadim kendimide ve ciktik yataga uzandik.
5 dakika gecmeden uyudu.
ee simdi ne yapyim kocam assagda enistemde burda nasil olacakti?
kaldirmaya calistim ama basaramadim.
assagi indim ve kapiyi caldim.
ablam kapiyi acti benim oldugumu bilyordu ciplak haldeydi cünkü.
abla nasil yapacaz enistem bende ve kocam senin yataginda dedim.
böyle kalsin dedi zaten ben su anda kocani sikyorum dedi iceri girip baktimki kocam uyuyor ama yarragi dimdik olmustu.
iyi o zaman dedim siz devam edin bende enistemle yatarim yapacak birsey yok.
bende uzandim ve uyudum sabah kalktim enistem hala uyuyordu ama yarragi sertlesmis buda sabahlari her erkekte olyordu gayet normak ama canim cekmisti.
onu sirtüstü yatirdim ve tekrar islanmis ammima yarragini soktum vede hoplamaya basladim.
madem böyle oldu o zaman tam yapalim dedim kendi kendime ve defalarca bosaldim kocamdan bilyorum sabahlari erkekler zor bosalir bilyordum.
enistemi ben sikyordum ve uzun süre siktikten sonra enistemin bosaldigini ammimin icinde akan sicak sividan anlamistim.
üstünden kalktim ammimdan enistemden akan döller göbegine akti bitirincede pecete getirdim ve üstünü sildim hala uyuyordu.
kapi caldi ve gidip actim sandimki ablam ama deyildi gelen kocamdi beni ciplak gördü ve iceri girdi enistemin yatakta oldugunu gördü siz ne yaptiniz böyle diye sormazmi.
senin yaptigini dedim.
yani sikistinizmi?
evet sende ablami siktin ögle deyilmi canim?
evet dedi yani simdi ödesmis olyoruz öglemi?
sen nasil kabul edersen hayatim dedim.
ben assagi inyim dedi bacanak beni görmesin uyaninca gelirsiniz.
tamam dedim ve gitti. ben zar zor uyandirdim enistemi ve elini yüzünü yikadi giyindi ve assagi gittik.
ablamla kocam islerini bitirmislerdi ve oturmus bizi bekliyorlardi.
ablam vay iste benim canlarim gelmisler dedi kocasi gülümsedi ve karisina bir öpücük verdi.
hadi gidip kahvalti yapalim.
assagi indik ve kahvaltimizi yaptik daha sonra kocam neler oldu dün biriniz bana aciklayabilirmi acaba?
ablam hemen konusmaya basladi ne olacak eniste dedi sen benimle yattin karinda kocamla yatti oldugu bu.
peki sevistikmi biz?
tabiki sevistik benide fena halde becerdin dedi ablam.
kocam saskin saskin bakyordu.
olan olmustu artik.
eee bundan sonra ne olacak bu böylemi devam edecek yoksa burdami kalacak?
heppimizin ortak bir karar vermesi lazm dedi ablam istiyorsaniz bunu herzaman tekrarlariz istemiyorsaniz burda kalir.
aysun sen ne dersin?
bir sakincasi yok dedim ama genede kocam bilir.
kocamda peki dedi madem istiyorsunuz bende varim dedi.
enisteme sormaya bile gerek duymadik cünkü istiyordu.
hemfikir olduktan sonra bir karar daha cikti ablamdan.
biz su an tatildeyiz ve bir kac günümüz kaldi bunuda en iyi sekilde degerlendirelim mademki bizi taniyan yok istedigimiz gibi davranalim yasak olmasin utanma olmasin cekinme falan olmasin kim ne istiyorsa söylesin ve böylece tatilimiz en iyi sekilde gecer tamammiyiz?
heppimiz evet dedik ve cikip sahile indik.
günesin altinda banyo yapyorduk enistem beni kremliyor kocamda ablami.
ablam kocamin yarragini tutyor yerim ben bunu diyordu bende enistemin yarragini tutyordum ve bende bunu yerim diyordum erkekler cömelmisti bizi kremliyordu.
güzel bir tatil gecirmistik enistem benimle kocamda ablamla geceleri kalyorduk gidene kadar üc gün boyunca defalarca sikistik hem mutlu olmustuk hemde muhtesem bir tatil yasadik sonrada tatil bitti ve artik eve gitme zamani eve gidincede gelecek tatili planlariz.
eve vardigimizin ücüncü günü kocam ise gitti ve kayin babam bir firsatini bulup beni uzun süre güzelce sikti özlemistim dogrus.. böylece üc erkeyim oldu hayirlisi bakalim ilerde ne olacak bunuda size daha sonraki hikayemde anlatirim.

23 Aralık 2022, at 17:04
Alıntı