Konu: annem
Tekil Mesaj gösterimi
DurumOffline
azgin
No Avatar
Uyarı:
Profil detaylarını görmek için üye girişi yapmalısınız

Üyeliğiniz bulunmuyorsa Kayıt ol linkine tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Post #2

ertesi gun annemle lpazara gittik lazim olan seyleri aldik eve giderken arabada anne oynasan sunla dedim goren olur zaten kalabalik yollar diye eve vardik baktim babam evde yoktu hemen annem esyali yerlestirdi anne gel dus slslim biraz terlemistik sen gir ben gelirim defi annem gelmisti ciplakti ohh cok guzelsim tatlim balim dedim guldu hemen dudaklarini opmeye basladim oda benimkinle oynuyorfu memelerine indim biraz yaladiktan donra annemi egdim one amini gotunu yaladim snnem inliyordu zevkten birden sarsilarak bosaldi kalktim sikimi tuttum amina yerlestirdim ilk defa annemin amina girecektim soktum yaniyordu ici ohhh defi anbem ozlemisdin aminda yarragi diye omuzlarindan tutup sikmeye basladim omuzlari biraktim memelerini avucladim oyle devam siktim annem titreyerek inleyerek bosaldi anne ben de geliyorum dedim hepsini icine bossldim rahatlamistik yikandik tam cikacakken annem tuttum sarildim opmeye basladim doymadinmi daha defi yok boyle guzel kadin varken doyarmi hic kimse dedim guldu busefer opusurken inden girdim amina annem opusuyor ayakta sikim de aminin icinde gitgel yapiyordum annem memelerini kaldirdi yala dedi yaliyor alttanda devam sikiyordum annem inliyordu herhalde gene geleceyim tatlim defi ben bekledim annem once gelsin diye annem geldi omuzlarini isirarak bosaldi anne fiz cok defim yuzune memelerine osalacagim defim diz coktu bosaldim heryerini dol yaptim doydun mu artik dimdilik defim yikandik ciktik .....
31 Mart 2024, at 09:03
Alıntı